Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Yeni sezon formamız macron hayırlı olsun.

Desiqner

Samsungazetesi.com haberine göre yeni forma tasarımlarımız :

Bu da antrenman kiti :

King1965

son zamanların en iyi tasarımları denilebilir

Desiqner

Beğenmedim ben nedense:) Taraftarın beklentisi yüksek bu formalar heyecan kaçırır :)

Sadece Samsunspor

Bende pek begenmedim acikcasi eger gercekten bunlarsa

Desiqner

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Temmuz 2018, 13:48:56
Bende pek begenmedim acikcasi eger gercekten bunlarsa

Benim tahminim macron fikir olması açısından deneme tasarımları göndermiş olabilir kulübe...

Nuri Asan

Armayı bu şekil kabul etmiyoruz. Ne o peugeot amblemi gibi olmuş.

Umarım tasarımlar resmi sitede oylamaya sunulur ve biz seçeriz.

Sadece Samsunspor

Nuri asan tesislerine ufak bir tribun yapiliyor taraftarlar icin

Sadece Samsunspor

Kabine aciklandi. Bi saglik bakani vardi o da gitti.

uykan

Trabzon'a 4 Bakan ver Samsunlu bürokrat bile atama

Karabudun

10 Temmuz 2018, 08:22:22 #46675 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2018, 08:32:47 Karabudun
Samsun'da yaşayan hemşehrilerimin sızlanmaya hakkı yok diye düşünüyorum.

eprianu

Allah, İsmail Başkan ve ekibine sabır versin. Çok değişik bi taraftar topluluğumuz var. Can sıkan birkaç olaya şahit oldum.

Emin Kar dün canlı yayında kurumsallaşma, alt yapı, store açma girişimlerinden bahsediyor, İsmail Uyanık'ın 5 yıllık hedefleri olduğunu söylüyor, "İsteyip de alamadığımız oyuncu yok şu ana kadar" diyor, yorumda millet "Forvet transferi ne oldu?" diye yazıyor.

Biri çıkıyor Atakum Belediyespor'dan alınan Can Muhammet Vural'a sallıyor, neymiş amatör ligden oyuncu mu alınırmış. Trabzonspor'a transfer olsaydı bu sefer çıkıp "Elimizdeki oyuncuyu kaçırıyoruz" derlerdi sığırlar...

Emin Kar canlı yayında "Taraftarı heyecanlandıracak bir oyuncu alacağız" diyor, yoruma biri "Sabri mi acaba?" diye yazıyor. Bizim taraftarın bu Sabri sevgisi nerden geliyor? Anlayamadım gitti.

Yönetim yakın zamanda açıklama yaptı, "Samsunspor" isminin sosyal medya hesaplarında kullanılmamasını istedi, biri gitmiş "Samsunspor Official" adında sayfa açmış.

En acı olaya da dün şahit oldum. Ben videoyu izlerken detayı kaçırdım, birinden duydum. Taner hoca dün taraftarın yanına gelmiş, küçük bir açıklama yapmış, arkadan biri bağırıyor "Alpay da öyle dedi" diye. Azıcık utanma, arlanma, ahlak olur insanda. Geçen sene Alpay geldiğinde de Allah bilir şakşakçılık yapmıştır. İnşallah Taner Hoca duymamıştır bu sığırın sözünü...

Videosu burda. https://twitter.com/TweetSamsunspor/status/1016385390150897665

Şu kadar güzel atmosfer yakalamışız ama hala içimizden birileri sıkıntı çıkarmayı başarabiliyor. Allah sabır versin bize.

Sadece Samsunspor

Malesef taraftar olarak egitim duzeyimiz yerlerde. Senelerdir boyle. Nerde ne yapilir nasil tezahurat edilir bilinmiyor. Zaten onlara uymayanlar da benim gibiler kendi kosesinde macini izliyor aci ama boyle malesef. Senelerdir girmem onlarin aralarina. Cunku ne yaptiklari belli degil. Mac oynanirken bile sacma sapan dakikalarda koydukmu cekiyorlar. Sonra gol yeyince sus pus

eprianu

Sabah basın toplantısı düzenlendi. Ali Reşat Çağan, Taner Taşkın, Suat Çakır ve Mehmet Aydın katılmış kulüpten. Basına tatlı dille çok ince bir ayar verdiler. Tek tek görevlerini tanıtıp, saygı çerçevesi içinde çalışalım dediler. Gereksiz soru sormayın diye de eklediler.

Toplantı boyunca duyduğum en önemli gelişme basınla ilgili oldu. Samsun TSYD üyesi olmayan basın mensupları artık tesislere alınmayacakmış. Basın Akreditasyon Merkezi kurulacakmış. Kulüple ilgili her türlü fotoğraf ve video sistem üzerinden basınla paylaşılacakmış. TSYD üyesi olmayan basın mensupları bu medya araçlarını kullanacakmış. 

Sadece Samsunspor

Spor bakanliginda devir teslim vardi tvden izlerken yine fuat koktas cikti karsima. Her yerden cikiyor adam ya gitmis devir teslime. Var yine bi cikari.