DUYURU: Biz de iki altın adamız… ( 5.000 YTL bağışladık )

Başlatan yönetici, 25 Haziran 2008, 12:13:57

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

Asker haşlımdan veririm ne bu sahipsizlik ne bicim samsunsporlusunnuz lafa geldimi samsunsporlusun ama maddi oldumu sesini cıkaran yok sizin gibi samsunsporlu olmaz olsun ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR ANCA ÖLÜM AYIRIR

ASKERDEN SELAMLAR

körfez55

ben 7 temmuzda 50 ytl ile kampanyaya katılacağım.şimdilik elimden gelen bu kadar.hadi bakalım herkes koysun ortaya bişeyler...samsun halkı duyrasız diyoruz bizimde onlardan bi farkımız yok bu durumda.haydi bakalım herkes elinden geleni yapsın...

Sadece Samsunspor

ben cem55 ile iletişime geçtim miktarı falanda söyledim haydi samsunspor.biz üyeleri desteğe devam

körfez55

işte utanmamız gereken zaman bu zamandır.samsunda sokağa çıkıp sorsak ne olacak bu samsunsporun hali hepsi ahkam kesemeye başlar yöneticilere ve futbolculara verip veriştirir.ama sorsanız bi katkısı varmıdır bi maça gitmşmidir? %70 i hayır diyecektir.çünkü her zaman söylediğimiz gibi samsun halkı samsunspora karşı duyarsızdır.bizler ki bu forumda fanatik samsunsporluyuz deyip vaktimizi ayırdığımız halde 15 gündür öylece duran bu başlık altına sadece bikaç yorum yazıp yok denecek kadar az destek veriyorsak eleştirdiğimiz halktan daha suçluyuz...başka takımların transfer haberlerini boy boy yazıp biz nede yapamıyoruz diyeceğimize,yok mu samsunsporlu bi işadamı alsın şu takımı diyeceğimize,nerde bizim işadamlarımız diyeceğimize 2 günlük sigara paramızı çıkarıp verelim şu takıma sonra konuşmaya hakkımız olsun.biz bu cüzi rakamları vermiyorsak bir işadamından da trilyonlarını bu takıma dökmesini beklemeyelim...bu zor günlerde bu kadar duyarsız kalan siz işkembeden sallayn sadece akıl veren taraftarlarımız ilerleyen günlerde hiçbir futbolcuyu yönetimi eleştirmesin.buna hiçbir şekilde hakkı yok.şimdi bu başlığa bakıp topladığımız paraya bakıp bir kez daha ne kadar taraftar olduğumuzu anlayıp bir kez daha utanalalım!!!

Sadece Samsunspor

Arkadaşlar bu konudan çıkan sonuç şu ki: Bu sitede Samsunsporluyum deyip 2. takım tutan birçok kişi var konuya yazılan cevap sayılarından bu açıkca belli oluyor. Gerçekten Samsunsporluyum deyip bu sitede dolaşıp sayfalar dolusu boş boş gereksiz mesaj yazanlar'ın Samsunspor'a bakış açısı ortaya çıktı. Ama belki paranız yoktur şuan elimde verecek kadar param yok dersiniz yardım yapmazsınız bunun içinde ya konuya cevap yazın yada bizden birilerine özel mesaj yolu ile ulaşın haberimiz olsun. İlla şu konuya yardım yapmayanların isimlerinimi yazmak gerekiyo yardım için, lütfen son kez söylüyorum biz gerçek taraftarlar olarak yardım yapmazsak o para vermeyen temlikleri kaldırmayan iş adamlarınada laf söylemeye hakkımız yok, lütfen artık elinizi cebinize atın ve şu konuyu canlandırın.

GERÇEK SAMSUNSPORLULAR OLARAK GEREKLİ DESTEĞİ VERELİM

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: kaan - 07 Temmuz 2008, 23:05:16
Kardeşlerim yatılı okulda okuyan bi öğrenciyim gönül isterdiki cebimdeki suanki 15 ytlyide alın ama nası veriyim yada iş görürmü keşke param olsa yardım yapsam  ama olan esirgemezse ii olur

hiç önemli değil kardeşim konuya alakalı olup yazı yazman yeter o para senin cebinde kalsın, olupta vermeyenler utansın utanıyorlarsa !!

cem 55

bu sitedeki cogu arkadasın ben sırf eglence olsun internete girmişken bide samsunspor.biz e gireyim vakit geçsin diyerek foruma girdiklerini ve yazı yazdıklarını düsünüyorum  takım bu kadar kötü durumdayken biz burda kaç gündür 3-4 arkadas durmadan cagrı yapmamıza ragmen hala duyarsız arkadaslar varsa gereksiz onca konuya bos msjlar yollayıp bu önemli kampanyaya hala bi 10 ytl ile destek olunmuyosa burdan cıkan tek sonuç budur tugberk kuzey 55 en son çare üye listesine bakalım 20 msj üstünde yazan üyeler sıklıkla bu siteyi takip eden kişilerdir artık isim isim yazalım bu üyelerimizi ve hepsinden cevap bekledigimizi samsunsporumuza karşı neden sorumluluklarını yerine getirmediklerini soralım benim aklıma gelen fikir bu ne dersiniz sizce etkili olur mu.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: cem 55 - 07 Temmuz 2008, 23:27:20
bu sitedeki cogu arkadasın ben sırf eglence olsun internete girmişken bide samsunspor.biz e gireyim vakit geçsin diyerek foruma girdiklerini ve yazı yazdıklarını düsünüyorum  takım bu kadar kötü durumdayken biz burda kaç gündür 3-4 arkadas durmadan cagrı yapmamıza ragmen hala duyarsız arkadaslar varsa gereksiz onca konuya bos msjlar yollayıp bu önemli kampanyaya hala bi 10 ytl ile destek olunmuyosa burdan cıkan tek sonuç budur tugberk kuzey 55 en son çare üye listesine bakalım 20 msj üstünde yazan üyeler sıklıkla bu siteyi takip eden kişilerdir artık isim isim yazalım bu üyelerimizi ve hepsinden cevap bekledigimizi samsunsporumuza karşı neden sorumluluklarını yerine getirmediklerini soralım benim aklıma gelen fikir bu ne dersiniz sizce etkili olur mu.

bence olur, kuzey55'inde bilgisini alalım öyle yapalım zaten 3-4 kişi kalmışız aramızda sorun olmaz en azından ;)

**KaR6**

biraz abartmıyomusunuz arkadaslar? Kimin geçimini nasıl sağladıgını hangi birimiz biliyoruz? Bu bu para vermedi diye insanları afişe etmenin manası nedir? Kim istemez takımına yardım etmeyi Allah aşkına? Ben istemezmiyim çıkarayım tek başıma vereyim 2500 ytl yi veya baska biri istemez mi? Para vermedi diye kimseyi vurdumduymazlıkla suclama hakkına sahip değil kimse bana göre.. Ya da siz para verdiniz ben veremedim diye siz daha fazla mı SamsunSporlu oluyosunuz.. Lutfen biraz mantıklı olalım..

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: **KaR6** - 08 Temmuz 2008, 00:06:44
biraz abartmıyomusunuz arkadaslar? Kimin geçimini nasıl sağladıgını hangi birimiz biliyoruz? Bu bu para vermedi diye insanları afişe etmenin manası nedir? Kim istemez takımına yardım etmeyi Allah aşkına? Ben istemezmiyim çıkarayım tek başıma vereyim 2500 ytl yi veya baska biri istemez mi? Para vermedi diye kimseyi vurdumduymazlıkla suclama hakkına sahip değil kimse bana göre.. Ya da siz para verdiniz ben veremedim diye siz daha fazla mı SamsunSporlu oluyosunuz.. Lutfen biraz mantıklı olalım..

benim yazıma dikkat edersen daha düzgün yazardın. ne dedim ben parası olmayanlar özel durumu olanlar özel mesajla ulaşsın veya konuya yazsın dedik - öyle birşey hiçbirimiz yapmayız samsunsporluya yakışmaz öyle şeyler ;)

cem 55

kar6 seninle kartal macında tanısma sansımız olmamıstı ama samsuni abiyle olsun , istanbul grubundaki diger arkadaslarla konusmalarımdan  samsunsporumuza nasıl  gönülden baglı oldugunu ve karsılıksız sevdigini ögrendim ve cok mutlu oldum insallah yakın zamandada görüsür ve tanısırız.bizi mantıklı olmaya cagırmıssın bende seni mantıklı düsünmeye cagırıyorum kardeşim bizim kimsenin samsunsporlulugunu sorguladıgımız yada  kimseden 2500 ytl istedigimiz yok hayat sartlarından hepimiz haberdarız ama bu uzun zamandır dile getirdigim gibi son 1 sene içersinde bu sitede gerçekleştirdigimiz 3.kampanya ve destek veren hep aynı 6-7 insan var bu da tahmin edecegin gibi insanı üzüyo 1.kampanyada imkanın olmaz destek veremezsin anlarım 2. kampanya da gene imkanın olmaz bunu da anlarım ama 1 sene içersinde sadece 1 hafta sigarandan yada baska bi zevkinden feragat edip 5-10 ytl de olsa su takıma destek vermiyosan işte ben o zaman yazıda yazma afişede etme duyarsızlıklada suclama hakkını  kendimde bulurum sonra benim önceki msjlarımı okuduysan meblanın hiç önemli olmadıgını  yardım edemiyecek  arkadasların  diger konulara gereksiz msj yazıcaklarına en azından emege saygı gösterip bu baslık altında mazeretlerini  bildirmelerini ve kampanyamızda en azından destek msjlarını görmek istedigimizi belirtmiştim  neyse uzatmaya gerek yok biz samsunsporumuz için bişeyler yapmaya calısıyoruz maddi manevi destek veren herkese tesekkurler.

MeL_55

ben 20 temmuzda samsundayim. gelip görüselim... ben ögrenciyim verecek fazla param yok.. !! 20 ytle de benden samsunsporum !!

**KaR6**

Alıntı yapılan: tuqberk - 08 Temmuz 2008, 01:05:36

benim yazıma dikkat edersen daha düzgün yazardın. ne dedim ben parası olmayanlar özel durumu olanlar özel mesajla ulaşsın veya konuya yazsın dedik - öyle birşey hiçbirimiz yapmayız samsunsporluya yakışmaz öyle şeyler ;)

ben yeteri kadar duzgun yazdıgımı dusunuyorum tugberk, sen canını sıkma..
Alıntı yapılan: cem 55 - 08 Temmuz 2008, 01:41:19
kar6 seninle kartal macında tanısma sansımız olmamıstı ama samsuni abiyle olsun , istanbul grubundaki diger arkadaslarla konusmalarımdan  samsunsporumuza nasıl  gönülden baglı oldugunu ve karsılıksız sevdigini ögrendim ve cok mutlu oldum insallah yakın zamandada görüsür ve tanısırız.bizi mantıklı olmaya cagırmıssın bende seni mantıklı düsünmeye cagırıyorum kardeşim bizim kimsenin samsunsporlulugunu sorguladıgımız yada  kimseden 2500 ytl istedigimiz yok hayat sartlarından hepimiz haberdarız ama bu uzun zamandır dile getirdigim gibi son 1 sene içersinde bu sitede gerçekleştirdigimiz 3.kampanya ve destek veren hep aynı 6-7 insan var bu da tahmin edecegin gibi insanı üzüyo 1.kampanyada imkanın olmaz destek veremezsin anlarım 2. kampanya da gene imkanın olmaz bunu da anlarım ama 1 sene içersinde sadece 1 hafta sigarandan yada baska bi zevkinden feragat edip 5-10 ytl de olsa su takıma destek vermiyosan işte ben o zaman yazıda yazma afişede etme duyarsızlıklada suclama hakkını  kendimde bulurum sonra benim önceki msjlarımı okuduysan meblanın hiç önemli olmadıgını  yardım edemiyecek  arkadasların  diger konulara gereksiz msj yazıcaklarına en azından emege saygı gösterip bu baslık altında mazeretlerini  bildirmelerini ve kampanyamızda en azından destek msjlarını görmek istedigimizi belirtmiştim  neyse uzatmaya gerek yok biz samsunsporumuz için bişeyler yapmaya calısıyoruz maddi manevi destek veren herkese tesekkurler.

cem abicim, seref duyarım tanısmaktan, ben de cok istiyorum özellikle seninle tanısmayı, tesekkur ederim.. ben tabii ki takdir ediyorum cabanızı ve sonuna kadar da yanınızdayım, orada bi problemimiz yok.. Fakat bu sehirde trilyonlarla oynayan adamlar ellerini cebine atmazken kendi aramızda yapacagımız 3-5 kurus yardım yuzunden insanları birbirinden soğutmayalım demek istemiştim.. amaç ne olursa olsun işin içine para konusu girdiği zaman insanların nasıl değiştiklerini ve bu durumun tum grubu nasıl etkilediğini siz benden iyi bilirsiniz hayat tecrubelerinizle.. yine de kırdıysam affola, samsunda gorusmek uzere..

Sadece Samsunspor

ha şöyle ya kendinize gelin azda osla bi hareketlilik var.

özel mesaj yolu ile ulaşan arkadaşlarada teşekkür ediyoruz

Sempatik Bengülü

tuğberk ve sevgili cem abim hepimiz samsunsporun bu durumuna çok üzülüyoruz kahroluyoruz elimizden geldiği kadarıylada az veya çok bişeyler yapmaya çalışıyoruz.ama bu nereye kadar böyle gidicek tamam her yardım kampanyasına destek olalım oluyoruzda zaten herzamanda yardım etmeye hazırım ama şuda var bu işler 6-7 kişiyle olucak işler değil artık insanlarımız ilgisiz hadi diyelim 5-10 milyar toplandı peki ya yarın ne olucak yarında bi yardım kampanyası aynı şekilde yine yardım edelim peki ya sonrası cem abi benim anlatmak istediğim bizim topladığımız 5-6 milyarla olucak işler değil bunlar bunu sizler daha iyi biliyorsunuz samsundaki iş adamları samsunspora sahip çıkmadıkları ve yardım etmedikleri sürece biz ne kadar uğraşsakta emek harcasakta biyerde tıkanıp kalıcaz