Kanal S / Spor55 Programı ve Orhan Kapucu

Başlatan Sadece Samsunspor, 21 Nisan 2008, 21:04:06

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

21 Nisan 2008, 21:04:06 Son düzenlenme: 21 Nisan 2008, 22:55:42 samsuni
Arkadaşlar şimdi Kanals deki Spor55 programını seyrettim

Orhan hocamız telefonla bağlandı ve 3 maç sonra takımı bırakacağını söyledi nedeni ise gayet açık bazı kendinizi bilmez taraftarların orhan hocayı istifaya çağırmasıdır.Sonra Atilla abi lütfen dedi sen bu takıma lazımsın dedi ve bi nevi takımda kalmasına ikna etti.Hocamızın dediği aynen şu Ben gelecek 5 senenin takımını kuruyorum ve gençlere yer veriyorum ve onlarda elinden geleni yapıyorlar.Bu takım 6 haftadır yenilmedi ve beni istifaya çağırıyorlar çok gücüme gitti dedi.Peşine Atilla abi Orhan hocaya size 3-4 tane teklif varmış bazılarıda süperligden dedi sağlam kaynak olduğunu söyledi.Orhan hocamızda evet teklifler var ama şuan sadece ve sadece Samsunsporu düşünüyorum teklifler daha sonra dedi.Sonra ben bu takıma Giresun maçıyla Sameti kazandırdım dedi ve bencede haklı kimse Sameti sevmiyordu ama Giresun maçında çok iyi oynadı en azından elinden geleni yaptı.Orhan hoca ayrıca maç sırasında Hakkı ve Celile tezahürat yapılması çok yanlıştı orda genç futbolcularımız top oynuyor bazı taraftarlar onları destekleyeceğine beni istifaya çağırdılar hemde oyuncularımızın motive olmasını engellediler dedi burdada Orhan hoca çok haklı.Hoca sanki Celili ben kadrodışı bıraktım sanki hakkıyı ben yolladım ve bana yükleniyorlar dedi.Oyuncularımız ilk yarı bittiğinde soyunma odasında adeta şok olmuşlar sadece Hakkı ve Celili destekledikleri için.

ARKADAŞLAR GERÇEK SAMSUNSPORLULAR LÜTFEN ORHAN HOCAMIZA SAHİP ÇIKALIM - ADAM KENDİ AĞZIYLA SÖYLÜYOR TEKLİFLERE BAKMADIM BİLE İLK ÖNCE SAMSUNSPOR DİYOR VE GELECEK 5 SENENİN TAKIMI HAZIRLIYORUM DİYOR.

LÜTFEN BENİM GİBİ DÜŞÜNENLER YORUMLARINI YAZSINLAR VE EĞER ORHAN HOCA BU SİTEYİ OKUYORSA BU SÖZLERİMİZ ONA GİTSİN

Nuri Asan

orhan hocayı kim,nerede istifaya çağırmış ya?

Çaðrý55

Açıkcası şu arkadaşlar gruplar o kadar ne yaptığını bilmeyen çoluk çocuk kaynıyorki nedesen yaparlar düşünmeden bu kadar basit.Aklı başında Samsunsporlu kulubün durumunu bilir bu maç oynamayan celili hakkıyı, iddamız kalmadığını düşünür ve bu maçı kaybedersekte şaşırmazlar.
Orhan hoca buraları okuyosa saygılar büyük Samsunsporluya.

Bunu giresun maç topikine yazmıştım aynen kopyaladım.

Nuri Asan

iyide orhan hocayı istifaya çağıran olmadı ki yaa benmi farklı maçtaydım.sezgin gümüşü istifaya çağırdık

hakan55

bir kaç kişi istifa dedi herkezde hemen atladı çok yanlıstı olan oldu.Orhan hoca gercek samsunsporludur ve herzaman arkasındayızz..

MeL_55

herzman destekliyorum gerekirse telefon numarsini bulup ararim !!

veis

Alıntı yapılan: PiyanistOnur - 21 Nisan 2008, 21:10:51
iyide orhan hocayı istifaya çağıran olmadı ki yaa benmi farklı maçtaydım.sezgin gümüşü istifaya çağırdık

sevgili onur çelebiyle maçı tv den bizim evde seyretdik.tv net çok net duyduk hatta çelebiye bukadarda düşdüyse samsunluluk yazıklar olsun dedim.yine tekrarlıyorum yazıklar olsun.

orhan hoca bu yazımı okuyorsan git hocam samsunda kalma samsunda 5 kuruşa adam satarlar koskoca bir takımın gelecegiyle oynarlar.sen takımı düşmekden aldın bize hayalde olsa playof rüyaları kurdurdun ama sonu bu olmamalıydı.

red_white

orhan hocanın arkasındayız sonuna kadarrrrrrrrr

mehmet yılmaz

21 Nisan 2008, 22:17:58 #8 Son düzenlenme: 21 Nisan 2008, 22:45:19 samsuni
Tam olarak sizler gibi düşünmüyorum arkadaşlar.

Bence o Samsunsporu bir basamak olarak düşündü ve teknik direktörlükte de bir aşama kaydetmiş oldu. Bugüne kadar kartvizitinde Batmanspor, Ceyhanspor yazan bir teknik adamken Samsunspor'u da ilave etmiş oldu.

Muhtemelen önümüzdeki yıllarda bizden önce hiç görev yapamadığı 1. Ligde görev yapacaktır Orhan Hoca.

Eskiler iyi bilir, menteşoğlu döneminde daha fazla para verdiği için malatyaspor'a gittiğini unutmadık biz

Yanlış anlamayın, ben kötü niyetli demiyorum, saygı da duyuyorum paranın lafını etmeden çalışmasına ama bu Samsunsporluluktan değil kendi kariyeri için iyi olacağındandı. Adamı en harbi Samsunsporlu ilan etmenin  alemi yok, en harbi Samsunsporlu Asri Mezarlıkta bizden dua bekliyor; Nuri Asan Hocam...

Kaldı ki, iyi hoca olduğunu da düşünmüyorum, takımın 6 maçlık serisinde başrolün birkaç futbolcuda olduğu kanaatindeyim.
Neticede kartal ve giresun maçlarındaki oyuncu değişiklileri ortada

Gençleri oynattığını söylüyor. Yücel İldizle kıyaslandığında doğru söylüyor, o ayrı bir fecaatti.
Ancak, celil oynasa idi sameti oynatır mıydı sizce? ya da madem gençleri kazanıyor, niye sinan demircioğlunu oyuna alıyor da, mesela bir tanju çon'u almıyor?

Gelgelelim, muhtemel yönetim değişikliğinde zaten Orhan Hoca ile yollar ayrılacak. Nitekim, kendisi de eğer dediği doğru ise amacına ulaşmıştır. Hem Samsunspor'un ligde kalmasında pay sahibidir hem de mesleki açıdan beklediği teklifleri almıştır.

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Nisan 2008, 22:17:58
  Eskiler iyi bilir, menteşoğlu döneminde daha fazla para verdiği için malatyaspor'a gittiğini unutmadık biz

Tanju, Savaş, federasyon herkes bizi sattı dostum hatırlarsan.
Takım iyi bir hava yakaladı derken bunların olması insanı derinden üzüyor. Duyumlarınız doğruysa iyi bir yönetim gelince bu dertlerin hepsi çözülür.

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: PiyanistOnur - 21 Nisan 2008, 21:10:51

aynen yönetim istifaya çağrıldı orhan hocaya tek kelime dahi duymadım

veis

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 21 Nisan 2008, 23:02:50

aynen yönetim istifaya çağrıldı orhan hocaya tek kelime dahi duymadım

ya nasıl duymazsınız tv den çok net duyuldu belki maçın atmosferine kapılmış olabilirsiniz ama yanılmıyorsa 2.yarının başıydı ve istifa kapucu istifa sesleri tv den net duyuldu.

Lazoli

ORHAN HOCAM BIZI BIRAKMA!!!!!!!

HERZAMAN ARKANDAYIZ!!!

Lazoli

Ben ne bu takimi ne yönetimi ne taraftarini cözebilmis degilim. simdiye kadar herkez "rant oesinde kosuluyor, kullaniliyoruz" diye bas bas bagirdi. e simdi o "taraftarlarin" yaptigi ney? sorsan adamlar 1 numarali samsunsporlu eminimki bircoguda forumda bizlerlen yatip kalkiyordur. bu ne cirkeflik bu ne suratsizlik bu ne haysiyetsizlik? samsun kendi kendiyle barismamiski karadenizlen barissin? nedir bu cektigimiz? simdi o tribunde birileri rant pesinde kosmuyormu? birileri dayilarini amcalirini düsündügü icin o isleri yapmiyormu? sen gel bizi ligde birakan hocayi istfaya davet et. ba ba ba ba ba ba ba ba ba ba kimsinizi lan siz? kac kurusluk adamlarsiniz siz? orhan hocanin bu takim icin yaptigini siz yaptinizmi? adiler.

kimse bu takimdan ümitli olmasin. seneye kümeye düsücez. banko kümedeyiz. rize gelsin diye ötüyodunuz simdi biz akcaabatin yanina gidicez alin iste

harbisamsunsporlu5517

bizim taraftarımız nankördur orhan hoca gıbı bırını bulmuşlar begenmıyolar bu takıma 6 haftadır harıka futbol oynattı 1 mac kaybedınce hemen istifaya cagırıyorlar ayıptır orhan hocam sonuna kadar arkandayız samsunsporu sen duzluge cıkarırsın sen geleli bu takım ıyı futbol oynamaya basladı bunu cekemıyorlardır bizim nankörler