Samsun Barosu'ndan Teoman'a vefa turnuvası...

Başlatan merkez, 04 Nisan 2008, 00:34:30

« önceki - sonraki »

CurvaSudSamsunspor

bende ordaydım güzel geçti ya maraton abi maçta baya hırslıydı defans da süperdi..

lucapicola

Ben de oradaydım.Gerçekten güzel bir açılış oldu. Organizasyon iyiydi. Sanki baro camiası biraz ilgi göstermemiş gibi geldi. Törene katılım daha fazla olabilirdi. Yine de organizasyon tam not aldı benden.

İlk maçımızda rakibimiz bizimle aynı ayarda bir takımdı.Sonuçta zaten bu görüşü destekler nitelikte çıkmış.

mehmet yılmaz

03 Mayıs 2008, 15:38:21 #32 Son düzenlenme: 04 Mayıs 2008, 01:29:20 admin_
Bu fotoğraf ayrı bir övgüyü hak ediyor bence; harika bir kare olmuş.
Halk Gazetesinden Fatih Tutar'a teşekkürler...

veis

herşeyiyle süper olmuş oynayanlardan idare edenlerden emek verenlerden allah razı olsun teoman abinin de mekanı cennet olsun.

Ladikli

İnsanın inanası gelmiyor,içi parçalanıyor.Her yönüyle süper bir organizasyon olmuş.Emeği geçenlerden Allah(c.c)razı olsun.

CurvaSudSamsunspor

mehmet abi bu foto yu girişe intro yapalım güzel durur yada sadece o pankartı yapalım

jean

esasinda bu sitedeki arkadaslarinda katilmasi lazimdi onun eseriyiz bir bakima

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 03 Mayıs 2008, 20:15:15
mehmet abi bu foto yu girişe intro yapalım güzel durur

Aynen öyle yapıldı zaten... ;)

hala kızı

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Mayıs 2008, 09:45:49
Şöyle bir pankart hazırlattık turnuva için;

SENİ UNUTMAK mümkünmü :'(
Hayatın içinde zamanla yarışarak,geçmişi hayal meyal hatırlayıp gelecekten umutlanarak akıp giden ömrümde geleceğe anlatacağım çok az sayıda olan güzelliklerden'' en önemlisi ''sensin.
Şu yalan Dünyada nelere alışmadı ki insan;acıya,kedere,gözyaşına...
Gün gelecek mezar taşına ama senin ama senin yokluğuna aslaaaaaa!!!!!
Hiç bir şeyden korkma abicim huzurla dolusun oralarda inanıyorum.Bak senin için neler yapılıyor,Giresunundan,Konyasına,Konyasından Sakarya'sına....
Hiç birşeyden korkma tek korkun unutulmak olsun,seni unutana yazıklar olsun...

NOT:        Böyle bir organizasyonda emeği geçenlerin eli öpülür başka bişey demiyorum

34 SS 1965

ahhh be abim yukarlardan görüyosun eminim bundan çok sevdirdin kendini herkese keşke aramızda olsan yine beraber deplasman yapsak çok özledim abim seni her deplasmanda gözlerim hep seni arıyo abim

yönetici

AlıntıSamsun Barosu tarafından sitemizin kurucusu, tarifsiz Samsunsporlu Av. Muhammet Teoman Taş adına bir halı saha turnuvası düzenleniyor.

Açılışı bugün yapılan turnuva öncesinde konuşan tertip komitesi başkanı Av. Harun Uyanıkoğlu, Teoman Taş'ın hayat hikayesini bizatihi onun yazdığı satırlardan okurken, Avukat M. Teoman Taş'ın hem mesleki yönden hem de Samsun ve Samsunspor sevgisi bakımından çok önemli bir isim olduğunu, kendisini hiç beklenmedik bir zamanda ve çok erken yaşta kaybetmiş olmanın derin hüzünü yaşadıklarını söyledi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen baro turnuvasının isminin bundan sonra Teoman Taş Turnuvası olarak değiştirildiğini ifade eden Baro Başkanı Av. Ahmet Gürel de Teoman Taş'ın anısını her zaman yaşatacaklarını belirtti. Törende konuşma yapan Zaman Gazetesi Spor Yazarı ve Teoman Taş'ın yakın arkadaşlarından olan Mehmet Yılmaz ise "Teoman'ın Samsun ve Samsunspor'a olan sevdasından ötürü İstanbul'un nimetlerini elinin tersiyle ittiğini ve onun yokluğuna halen inanamadığını ifade ederken, gerek Atakum'da yapılan Av. M. Teoman Taş Samsunspor Parkına verdikleri maddi-manevi destek gerekse de bu turnuvadaki çabaları için Samsun Barosuna teşekkürlerini sunduğunu söyledi.

Teoman Taş'ın kardeşi Dr. İbrahim Taş ise, abisinin hatırasını yaşatan herkese teşekkürlerini sunarken, İstanbul'da bulunan ailesinin de selamlarını getirdiği ifade etti.

Teoman Taş'ın yakın arkadaşları tarafından kurulan "Terk Etmedi Sevdan Bizi" takımı ise onun çok sevdiği parçalı Samsunspor formaları ile sahaya çıkarken her birinin arkasında "M. Teoman Taş" yazması dikkat çekti. Turnuvanın başlama vuruşunu Baro Başkanı Av. Ahmet Gürel ile Dr. İbrahim Taş birlikte yaptılar.

www.samsunspor.biz

Biz de www.samsunspor.biz ailesi olarak Samsun Barosuna ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Başka diye soranların inadına, sadece SAMSUNSPOR...

Teoman;
açtığın yolda ilerleyecek, ilerleyecek, Samsunspor ile yaşayacak, onunla öleceğiz...

MeL_55

AlıntıTEOMAN TAŞ UNUTULMADI

Samsun Avukatlar Barosu'nun geleneksel olarak düzenlediği Futbol Turnuvası'a trafik kazası sonrası hayatını kaybeden Av. Muhammet Teoman Taş'ın adı verildi. Dün başlayan turnuvaya katılımın oldukça yüksek olduğu gözlendi

GENİŞ KATILIM
Samsun Avukatlar Barosu Trafik kazası sonrası hayatını kaybeden Av. Muhammet Teoman Taş'ı unutmadı. Büronun geleneksel olarak düzenlediği halı saha turnuvasına Av. Muhammet Teoman Taş'ın adı verildi. METAŞ Halı Saha Tesisleri'nde dün başlayan turnuvayı Bora Başkanı Av. Ahmet Gürel, Baro Başkan Yardımcısı Av. Necat Anıl, Tertip Komitesi ve Spor Komisyonu Başkanı Av. Harun Uyanıkoğlu ve Teoman Taş'ın kardeşi Halil İbrahim Taş yakından takip etti.

DUYGULU ANLAR
Tören öncesi İstiklal Marışı okundu ve Av. M. Teoman Taş için 1 dakikalık saygı duruşunda duruldu. Daha sonra Av. Teoman Taş'ın üzerinde fotoğrafı olan pasta kesildi. Turnuvanın açılış maçında ise Av. Teoman Taş'ın arkadaşlarının oluşturduğu Terketmedi Sevdan Bizispor ile İhtiyarspor karşılaştı. Müsaka karşılıklı atılan gollerle 2-2 berabare sona erdi. Turnuva öncesi yapılan konuşmalarda ise duygulu anlar yaşandı.

Av. Muhammet Teoman Taş'ın arkadaşlarının oluşturduğu Terketmedi Sevdan Bizispor'daki futbolcular maç öncesi kollarına siyah kurdale taktı. Ayrıca takımın tüm futbolcuları yaptırdıkları Samsunspor formasının arkasına M. Teoman Taş yazdırdılar.

Turnuvanın açılış maçı öncesi Av. Muhammet Teoman Taş'ın üzerinde fotoğrafı olduğu pasta kesildi.

Av. M. Teoman Taş'ın kardeşi Halil İbrahim Taş turnuvayı yakından takip etti.

kumkoylu ahmet

Cok Guzel olmus ALLAH Razi olsun tum emegi gecenlerden.
Hollandadan bile takip edebiliyoruz ya sizlerin sayesinde tesekkurler.
TEOMAN KARDESiMiZE ALLAH dan RAHMET diliyor Ailesine sabirlar versin.
UNUTULMADIN UNUTULMAYACAKSIN.......

Ibrahim kardesim tekrardan basin sagolsun orda olmak isterdim ama kalbim ordaydi gurur duyuyorum sizinle ALLAH Sabirlar versin tekrardan

saygilar sevgiler

Ahmet SONKAYA

Hollanda

istanbuldan

Üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen hala Teoman Taş adını yaşatmak için uğraşanları gördükçe inanın gurur duyuyorum. Bu inanın insanın acısını hafifletiyor. Kaldı ki bu organizasyonları yapanlar da bu acıyı farklı şekilde yaşıyorlar. Ve eminim bir şekilde onlarında acısını hafifletiyor. Üzüntüler paylaştıkça azalıyor. Cumartesi günüde bu günlerden bir tanesiydi. Baro başkanımıza, organizasyonu tertip edenlere, yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca aramızda olamayıpta olmak isteyenlere de teşekkür ederim. Ahmet'cim Allah razı olsun, sende gurbette acımızı yaşadın. Sevgiler selamlar yolluyorum oraya.

mehmet yılmaz