Samsunspor Yardım Kampanyası - samsunspor.biz Hesap Numarası

Başlatan mehmet yılmaz, 28 Şubat 2008, 20:08:08

« önceki - sonraki »

cem 55

mehmet abim süpersin insanların duyguları ancak bu kadar güzel ifade edilebilir agzına saglık abicim keske teoman abimde şimdi senin ardından baglansa o da sesimizi seninki kadar güzel şekilde duyarsa ah ah

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: ÇaÇa - 28 Şubat 2008, 23:32:27
evet samsunspor.biz taraftaları adına konuştu mehmet yılmaz 4bin ytl toplam 165.000 ytl oldu

daha çok kişi var vereceği yardım miktarını açıklamayan  165 bin ytl artar

mehmet yılmaz

Arkadaşlar saat 23.30'u beklese idik telefonu düşüremeyebilirdik. O yüzden biraz erken bağlandık; kusura bakmayın artık...

Sitemiz ve Samsunspor taraftarı adına en az 4.000 YTL taahhüt etmiş olduk. Bu miktarın daha da artacağına inanıyoruz. Kampanya süresinin ve hangi hesaba para yatırılacağını burada duyururuz.

Katkıda bulunan herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

Alıntı yapılan: cem 55 - 28 Şubat 2008, 23:34:19
mehmet abim süpersin insanların duyguları ancak bu kadar güzel ifade edilebilir agzına saglık abicim keske teoman abimde şimdi senin ardından baglansa o da sesimizi seninki kadar güzel şekilde duyarsa ah ah

Ah be Cem; keşke o hayatta olsa idi. O zaman benden de iyi yapardı o konuşmayı... Çok özlüyoruz.

SaMsUnSpOr 55

samsunmania

safak.gedikoglu

Kampanya başlatılsın diyordunuz.Yönetim sesinizi duyuyormuymuş duymuyormuymuş şimdi emin oldunuz mu?Yönetim duyuyorda Samsun halkı duyuyormu ve ne kadar duyarlı hep birlikte göreceğiz.

gyuksel55

benden 10 ytl şimdilik eğer kampanya martın 15 ine kadar devam ederse 100 ytl daha verebilme imkanım olur..

yönetici

Başlatılan yardım kampanyasına sitemiz adına bizler de katkıda bulunalım istiyoruz. Dileyen arkadaşlarımız kulübün açtırmış olduğu hesaplardan bağışta bulunabilirler. Şu ana kadar bize belli miktar bağışta bulunmayı taahhüt eden arkadaşlarımız oldu.

5 Mart Çarşamba günü son olacak şekilde

Mehmet YILMAZ
Akbank Çiftlik Cd. Şubesi - 0092171 Nolu hesaba ( Şube Kodu 233 )

taahüt ettiğiniz ya da dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz. Her gün kimin ne kadar yatırdığı başharfleri yazılarak ilan edilecektir. 6 Mart perşembe günü de birkaç arkadaşımızla birlikte külübe giderek www.samsunspor.biz üyeleri adına toplanan paralar ilgili kişilere teslim edilecektir.

Bu tarihten sonra da bağış yapmak isteyen olursa kulübün açmış olduğu hesaplara bağış yapabilirler. Ama bizim kampanyamız bir an önce gerçekleşsin istiyoruz.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

mehmet yılmaz

Bağış taahhüdünde bulunanlar:

samsuni 100 YTL
safak gedikoğlu 500 YTL
veis 2.000 YTL
samsunmania 50 YTL
harbisamsunsporlu 50 YTL
istanbul grubundaki arkadaşlar 1.000 YTL
curvasudsamsunspor  10 YTL
alperen_55  50 YTL
samsunkopat 50 YTL
ekn 20 YTL
gyüksel55  10 YTL

toplam 3.830 YTL 

gyuksel55

jean

haftaya anca yollayabilirim calisiyom firsat anca bulurum

veis

umarım hedeflenen rakamlara ulaşırız herkes elini artık talın altına koysun devir oturma devri degil.

HoliganSamSunLu

inşallah samsunsporun yarasını sarabilecek bir miktar toplanabilir.

s_uzunkaya

haydaaa akşam şenlik varmış yaa :) gerçi uydu yayını olmayışı kötü ama genede siteden takip edebilirmişiz. şuan sadece 50 ytl gönderebilirim bende, ayın 15 ndede diğer hesaba inşallah... herkez göstersin fedakarlığını bakalım. 3-5-10 ne verebilirse artık...
  çok ünlü bir ressamın bir tablosu için çocuk sergiye gelmiş ve amca bu tablo satılıkmı demiş, ressam evet diyince,cebindeki tüm paraları çıkarmış ve ressama uzatarak tüm param bu demiş. ressam da peki demiş parayı almış ve tabloyu çocuğa bi güzel paketlemiş. yanındaki arkadaşı hayretler içinde yaa naapıyorsun sana dünya para teklif edenlere vermedin bu tabloyuda şimdi nedir bu durum diye, hayretini cümlelere dökmüş. ressam tatlı bi tebessümle evet doğru bana çok büyük mebleğlar önerildi fakat hiç kimse bu tablomu alabilmek için tüm servetini önermedi, demiş....
  bilindik olan bu kıssadan hisse arkadaşlar, burda yapacağımız bir ytl ler 3 ytl ler 5 ytl ler listeler ve adlarla birlikte yayınlanacak ve o çoookk zengin işadamlarımız acaba vatandaşın samsunspor adına birşeyler olur umuduyla verebildiği 3- 5 ytl leri görünce hiç düşünüp yüzleri kızarmıycakmı?

harbisamsunsporlu5517

ben bugun veya pazartesi gunu yataracagım inş hayırlı sonuçlar elde edilir