Teoman ( Timofte ) için mevlid ve kabir ziyareti

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Şubat 2008, 20:24:41

« önceki - sonraki »

akınyılmaz

mezarlık resimlerini görsede insan inanamıyor.

tunç güvenoðlu

teoman bana çok kızardı şu siteye yazmıyorsun diye .megerse mezarının başında dua etmek te varmış kaderde.teoman belki 30 yaşına kadar yaşadı ama belkide bazlarının 60 yılda edinebilecegi dostukları , mesleki kariyeri , arkadaşlıkları sosyal çevreyi bu 30 seneye sıgdırmasınıda bildi . AİLESİ çok değerli evlatlarını ve kardeşlerini kaybetmenin acısını çok derinden hissedecekler.bizler ise acılarına ortak olabılecegız .ama samsun şehri de belkide ilerde üst düzey bir yöneticisini kaybetmiştir.zatem samsunun kaderi değil mi kendine lazım olan evlatlarını öyle yada böyle kaybediyor.
kabir başında ve gece mevlüd te edilen dualarımız inşallah kabul edilmiştir.bundan sonra da tüm dualarımızda teoman da yer alacaktır.
AİLESİNE SABIRLAR DİLERİM .

bengülü

Alıntı yapılan: tunç güvenoğlu - 09 Mart 2008, 22:08:31
teoman bana çok kızardı şu siteye yazmıyorsun diye .megerse mezarının başında dua etmek te varmış kaderde.teoman belki 30 yaşına kadar yaşadı ama belkide bazlarının 60 yılda edinebilecegi dostukları , mesleki kariyeri , arkadaşlıkları sosyal çevreyi bu 30 seneye sıgdırmasınıda bildi . AİLESİ çok değerli evlatlarını ve kardeşlerini kaybetmenin acısını çok derinden hissedecekler.bizler ise acılarına ortak olabılecegız .ama samsun şehri de belkide ilerde üst düzey bir yöneticisini kaybetmiştir.zatem samsunun kaderi değil mi kendine lazım olan evlatlarını öyle yada böyle kaybediyor.
kabir başında ve gece mevlüd te edilen dualarımız inşallah kabul edilmiştir.bundan sonra da tüm dualarımızda teoman da yer alacaktır.
AİLESİNE SABIRLAR DİLERİM .

sayın tunç bey teoman kardeşimizin mevlüdünde bulunduğunuz için ve oraya katılan arkadaşlarımıza  teşekkür ediyorum allah sizden razı olsun ben gelmeyi çok istiyordum ama bir türlü işlerimi ayarlıyamadım teomansız sitenin tadı yok MEKANIN CENNET OLSUN TEOMANIM  

edmontdante

Dün her taraf bembeyazdı
Bugün üzerine güneş vuruyor
Bahar Çiçekleri açmış toprağında
Ah be üstad....................

mehmet yılmaz

27 Mart 2008, 18:07:52 #19 Son düzenlenme: 27 Mart 2008, 18:16:19 samsuni
Bir gerçeğe inanmak, kendini alıştırmak bu kadar mı zor olur? Halen bir oyun, bir masal gibi geliyor. Geri gelecek, gülümseyerek "naber?" diyecekmiş gibi... Hiç o meş'um günü yaşamamışız gibi.............

berusa55

Yukardaki fotoya bakın! Kardeşimiz yaşamaya devam ediyor!

Unutmadık seni Teoman kardesim. Sen unutulacak adam değilsin!
  :'(

tuzlalı

Ahirette kavuşmak tek teselli kardeşim. İşlediğin ve gidişinle vesile olduğun güzel amellerle ulaşacağın makamdan, bizlere de şefaat et. İmanımız olmasa, dayanılır gibi değil yokluğun.
Canım kardeşim...

veis

Alıntı yapılan: berusa55 - 27 Mart 2008, 18:12:54
Yukardaki fotoya bakın! Kardeşimiz yaşamaya devam ediyor!

Unutmadık seni Teoman kardesim. Sen unutulacak adam değilsin!
  :'(

tek kelimeyle budur işte

SaMsUnSpOr 55

abimizin toprağında açan çiçek hala teoman abimizin yaşamaya devam ettiğini gösteriyor

ozkan17

bundan sonra her yerde her platformda samsunspor sehıtlerı samsunspor sevdalıları ugruna can verenler anılarak unutulmadıkları gosterılecekdır..teoman abımızın mekanı cennet yeri sehitlerın yerı olsun..

mehmet yılmaz

Bir gün anlarsın hayal kurmayı
Beklemeyi
Ümit etmeyi
Bir kirli gömlek gibi çıkarıp atasın gelir
Bütün vücudunu saran o korkunç geceyi
Lanet edersin yaşadığına
Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın
O zaman bir çiçek büyür kabrimde kendiliğinden
Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın !

Ne kervan kaldı ne at, hepsi silinip gitti
İyi insanlar iyi atlara binip gitti...

O esrarlı yangına bu can nasıl dayandı
Sahile vurdu kalbim su yandı, kum da yandı,

Bir mum gibi eriyip aktı uykusuzluğum
Ölüme baş kaldıran dertli uykum da yandı

Yurdumdan mahrum edip dolaştırdın cem gibi
Ruhumla söndü alev sonra ruhum da yandı

Kül oldu bir yiğidin figanıyla her umut
Bülbülün küllerine konan puhum da yandı

Böylesi bir yangın görmedi Nemrut bile
Kaktüsün gölgesinde nazlı ahım da yandı

Ahımdır zannederdim en belalı kıvılcım
Kirpiğine dokunan kanlı ahım da yandı

Bir damla su ver bana ey çöl, bari sen küsme
Kalmadı hiçbir şeyim bak günahım da yandı

Yenilgiler bir tufan gibi çöktü üstüme
Ülkem yıkıldı heyhat, ordugahım da yandı.

Köleleri her akşam duman kıldı gözlerim
Başıma tac ettiğim padişahım da yandı

İlk defa böylesine tutuştu gökkuşağı
Renklerim siyah oldu ve siyahım da yandı

Ondan başka ne varsa yandı, yandık sen ve ben
Onu göreyim diye kıblegahım da yandı

celebi

artık çiçekler bile sensiz aşıyor. ama biz inanıyoruz ki her açan çiçekte senin güzelliğin var teoman.