İsmail Uyanık'tan Taziye Mesajı

Başlatan mehmet yılmaz, 27 Ocak 2008, 01:42:41

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

27 Ocak 2008, 01:42:41 Son düzenlenme: 01 Nisan 2009, 12:46:17 samsuni
Alıntıİsmail Uyanık'tan Taziye Mesajı 

Büyük Samsunspor taraftarı M. Teoman Taş'ın vefatı Samsunspor kulübü camiasını ve Türk tribünlerini yasa boğdu. Samsunspor Kulübü eski Başkanlarından Sn. İsmail Uyanık da bu vefatı, bir taziye mesajı göndererek "Samsunspor, geleceğinin önemli bir parçasını kaybetti" şeklinde yorumladı. Taziye metninde şu ifadeler yer aldı.

"İki gündür kendimi toparlayamıyorum.
Bir üzüntüm de nasıl olup da bu güzel insanı, bu gerçek Samsunspor'luyu bu kadar geç keşfettiğim konusunda.
Teoman'ın vefatıyla Samsunspor geleceğinden önemli bir parçayı kaybetmiştir.
O hakiki bir Samsunsporlu, pırıl pırıl bir gençti. Düşüncelerimiz ortaktı, çok az vakit geçirmiş olmamıza rağmen birbirimizi çok iyi anlamıştık.
İnanmakta güçlük çekiyorum halen.

Teoman kardeşime Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim.

Mekânı cennet olsun. "

İsmail UYANIK
Samsunspor Kulübü Eski Başkanı

Ah be Teoman; gül yüzlü kardeşim benim. Şu ifadeleri okuyabilseydin keşke. Bak, biz sana en büyük Samsunsporlu diyoruz ama senin için en büyük Samsunsporlu olan İsmail Başkan, senden nasıl söz ediyor?

Ruhun şad olmuştur artık...

Ama bizimle kalabilseydin keşke, şimdi MSN'i s.a. diye açsaydın
Gördün mü hakkımda neler demiş İsmail Başkan derdin
Ben de sana bunu fazlasıyla hak ettiğini söylerdim
:) yazardın sen de...
O zaman şimdiki gibi ağlamazdım; ben de sana :) yazardım.

berusa55

27 Ocak 2008, 02:13:06 #1 Son düzenlenme: 27 Ocak 2008, 02:14:55 berusa55
tesekkürler baskanım acımızı paylastığınız icin...kimse inanamıyor baskanım kimse! acımız gercekten cok büyük :'(

seckin55

Sayın Başkanım size ihtiyacımız var.bırakın  küskünlükleri, lütfen kulube katkılarınız olsun.sizin düşünceleriniz yeter.sizi çok seviyoruz...efsane başkan...

celebi

teşşekkürler ismail başkanımız sağolasın. :'(

METE

cok cok tesekkur ederız ısmaıl baskanımız saolun acımızı paylastıgınız ıcın...dedıgınız gıbı cok onemlı bır gelecekdı... :'( :-[

edmontdante

SAMSUNSPOR defterlerini İsmail UYANIK'a gösterdiğini, onun bile  şaşırdığını söylemişti.Geçen seneki MALATYA maçından çıktıktan sonra o dönemki başkan ve yönetime  karşı "Sizin ,İsmail UYANIK  gibi olmanız mümkün değil" diye bağırması gözlerimin önünde.

salihcakir

Efsane başkan yine büyüklüğünü göstermiş. Teşekkürler kendisine.

Teoman abinin hararetli hararetli İsmil Uyanık'ı savunduğu günleri, onunla olan anıları unutmak mümkün değil. Onunla tanıştığı günü, kafileyle beraber yemek yediği günü, İsmail Uyanık'ın köprüden sonra durdurup sohbet ettiği samsunsporlu kamyoncuyu... Anısı, hatırası, kırmızı beyaz hikayeleri hiç bitmezdi. Vay ki ne vay...

ERCİYESSPORLU

ERCİYESSPORLU OLARAK BAŞINIZ SAGOLSUN ALLAH cc RAHMET EYLESİN
KAYSERİ TARAFTARI OLARAK KAYSERİDE DE HÜZÜN HAKİM
BİR GÜN HERKES ALLAH cc IN HUZURUNA VARACAK
AİLESİNE BAŞSAGLIGI DİLİYORUM
SAMSUNLULAR SİZİN DE BAŞINIZ SAGOLSUN KAYSERİDEN SAYGILAR SEVGİLER

merkez

En büyük hayallerinden biri(olamayacağını bile bile) ,İsmail Başkanın tekrar Samsunsporun Başında olacağı başarılı günlerin geri gelmesiydi.İsmail Başkan onun için İdol idi,kahramandı...Her muhabbetimizde muhakkak İsmail Başkan'ın kulağını çınlatır, eskileri yad ederdi.
Daha  yeni sayılır en son İstanbul'a gittiğinde İsmail Başkan'ın kendisi için araç tahsis etmesini öyle bir anlatışı vardı ki...Kolay mı ? Büyük Başkanın yanına gidiyordu hem de onun özel aracıyla!

Hepimiz bir araya gelsek onun kadar Samsunsporlu olamayız...

Acımız çok büyük

Samsunspor tarihinin  en büyük Taraftarını kaybetmiştir

Rahat uyu Kardeşim.

jean

samsunmania

Sayın başkanıma acımızı paylaştığı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Teoman gibi bir değerini yitiren Samsunsporumuzun bir daha öyle acılarla karşılaşaması hepimizin ortak dileğidir.

son nefes55

acımızı paylaşan büyüklerimiz küçüklerimizden allah razı olsun

beşnumara

ismail başkan yine büyüklüğünü gösterdi.samsunsporlulardan ancak sasmunsporlular anlar.nerede ........... neyse ağzımı bozmayayım teoman abi için

Tribün_ali

Bizim onursal başkanımız adam gibi adam acımızı paylaştıgı için sonsuz teşekkürler samsunsporlunun acısını ancak gercek samsunsporlu anlar

bengülü

sayın başkanım teoman kardeşim her zaman sizi  savunurdu ve desteklerdi büyük başkanlığınızı tekrar gösterdiniz  sizlere tşk ederim başkanım efsane başkan İSMAİL UYANIK