Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

Şevket Öztürk

Sevgili dostlarım, Merhum kardeşimiz Teoman'ı yakinen tanıyorum. Birçok maça (İstanbul-Sakarya-Kocaeli), birlikte gittik, sevinci ve üzüntüyü birlikte yaşadık. İyi bir Samsunsporlu idi ve son derece beyefendi bir kardeşimizdi. Günün birinde bunları yazacağım nereden aklıma gelebilirdi ki ? Rabbimim sevgili kullarından olduğuna inanıyor, kendisine Rahmet, ailesine de sabırlar diliyorum.

ÖnDeR

KENDİ SİTEMİZDE DE YER AÇTIK BÖYLE DEĞERLERİN KAYBEDİLMESİ BİZİDE ÜZÜYOR

körfez55

Uzak bir şehir burası
Yolların ve yıldızların ulaşamayacağı
bir matem
Gözlerde parıldayan nur taneleri
yalnız;
Ama her an yeni bir umut var burda
Bazen,
Kahkahalar dolar
Uçsuz sahralarına
Karlı havalarda güneş açınca
perdeler çekilir yalnızlıklara.
Bazen çığlık olur,
Eller üstünde gezilirken mevta
Her sabah yeni bir ölüm
Her sabah yeni bir aşk
Bir de tepelerden bakınca dünyaya
Bu alemde hiç olmayacak bir özgürlük doğar
En masum mahzun ruhlara...
Yılanlar utanır hayatın azlığından
En leziz ısırıklar arasında
göz yaşına boğulur şahmeran
Kader gizli bir şok
Ölüm gibi bu şehir de matem

pitbul055

allah rahmet eylesin.mekanı cennet olur inşallah.değerlerimizi kaybetiyoruz.inşallah bu son olur :'( :'( :'(

HoliganSamSunLu

şuan da şok içerisindeyim ve bunun şaka olduğunu söyleyen biri olmasını istiyorum.... inanamıyorum gerçekten ..... sevgili kardeşim Kabrin Nur Mekanın Cennet olsun...

tunç güvenoðlu

samsun şehri çok degerli bir evladını kaybetti samsunspor ise çift takımlılara inat sadece samsunspor diyen ve dünyası samsunspor olan gerçek taraftarlarından birisini kaybetti.Kendisini herkese sevdiren ve saygı çevcevesinde samsunsporlugundan asla taviz vermeyen teoman kesinlikle samsunspor tribünlerinin unutulmaz isimlerinden biridir.
ama şunu bilelim belki fiziki olarak artık 19 mayıs satadında olamayacak ama o samsunsporu yinede seyredecek.
ah samsunspor ah radyoda maç anlatımını dinlemiştim nasıl üzüntülü bir istanbul maçı anlatımı vardı.
teoman senınle bır çok geceler konustuk dertleştık hemde saatlerce dertleştik seni inanki çok arayacam
RAHAT UYU KARDEŞİM.

baha55

öyle  büyük bir  samsunsporlusun ki ; aynı tarihlerde kaza yapan samsunspor şehitllerinin  yanına gittinn...öyle büyük samsunsporlusun ki onları orda bile yalnız bırakmadın,, öyle büyük bir insansın ki hepimiz gözlerimiz yaşlı ayakta alkışlayarak gönderiyoruz seni...selam hepsine selam söyle  yiğidim bütün samsunspor şehitlerine,, inşallah orda birgün buluşuruzz...

HOŞÇAKAL BÜYÜK İNSAN .:((((((((..........

Sadece Samsunspor

Alıntı GAZETEMİZİN ACI KAYBI

Gazetemiz köşe yazarlarından, Samsunspor Biz İnternet Sitesi'nin kurucusu, Samsun Barosu avukatlarından Muhammet Teoman Taş, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti

ÖLÜMÜ SEVENLERİNİ ÜZDÜ
Samsun dün yüreği Samsunspor sevdası ile çarpan genç bir evladını kaybetti.
Gazetemiz köşe yazarlarından, Samsunspor Biz İnternet Sitesi'nin kurucusu, Samsun Barosu avukatlarından Muhammet Teoman Taş (29), dün saat 15.50 sıralarında özel otomobili ile Samsun'dan Kavak istikametine giderken, Toybelen yöresinde yolun kaygan oluşu yüzünden direksiyon hamkimiyetini kaybederek takla attı. Avukat Muhammet Teoman Taş olay yerinde yaşamını yitirdi.

SAMSUNSPOR SAVDALISIYDI
Yüreği Samsunspor için çarpan Avukat Muhammet Teoman Taş'ın ölüm haberi Samsun'da ve Samsunspor camiasında büyük şok etkisi yarattı. Olaya inanmak istemeyen Muhammet Teoman Taş'ın arkadaşları ve Samsunsporlu yöneticiler olay yerine koştu. Olayın şokunu yaşayan Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Çepni, camianın çok değerli bir sevdalısını kaybettiğini belirterek,"Teoman kardeşimiz Samsunspor'u herşeyinden önde tutan, gerçek bir Samsunsporluydu. Bizi çok üzdü. Hepimizin başı sağolsun" dedi.

melihhanci

Tribün dünyasının tüm renklerinin buluşma noktası tribündergi'de kalitesiyle, okunulası yazılarıyla, tribüncülüğüyle, Samsunsporluluğuyla tanıdık onu...

Kalbi, yüreği önce Samsunspor, sonra Karadeniz ve ülkesiyle atan genç avukat M. Teoman Taş, yani Timofte elim bir trafik kazası sonucu hayata gözlerini yumdu bugün.

Timoftemize Allah'tan rahmet, yakınlarına, ailesine, Samsunspor camiasına başsağlığı diliyoruz...

Çılgınlar | kalearkasi.net

harbisamsunsporlu5517

mubarek cuma gunu vefat eden teoman abi bizler senı unutmayacagız samsunsporu hakkettıgı yere getırecegız hep bırlıkte senın samsunspor sevgın için abıcım

derebeyi_44

alucralı

samsunspor camiasının türk tribunlerinin başı sag olsun tribundergide tanırdık yazılarından kaliteli bir insan oldugu anlaşılıyordu
5 haftada oynanacak ORDUSPOR-SAMSUNSPOR macında ŞİRİN ANA ve TİMOFTE'yi anacagız
başınız sagolsun

sbc_emo

cenazesine gidemedim abimizin yaaa uyanamadım :(:(

Fecr_55

Alıntı yapılan: sbc_emo - 25 Ocak 2008, 14:47:48
cenazesine gidemedim abimizin yaaa uyanamadım :(:(

ikindi namazıyla verilecek toprağa, hala yetişebilirsin kardeş..bizim gibi uzaktakiler ise dualarımızda onunla olucaz...

King Of The North

Ölüm sana yakışmadı kardeşim. :'(
Unutmayacağız,unutturmayacağız. :'(