Jimmy Floyd Hasselbaink Samsunspor'da(!)

Başlatan m.yilmaz, 22 Eylül 2007, 16:06:46

« önceki - sonraki »

m.yilmaz

1994'ün Ekim ayında Samsunspor'da denenmek üzere genç bir Avrupalı futbolcu geldi.

Ülkesindeki komşuları Samsunlu ve Samsunsporluyudular ve bu genç de Samsunspor'da oynamayı çok istiyordu.

Bir hafta boyunca Nuri Asan tesislerinde idmanlara çıktı. Ancak Multescu tarafından beğenilmeyerek geri gönderildi.

Bu futbolcu daha sonra ülkesinin milli takımıyla Dünya Kupasında oynadı.

İspanya'da 1, İngiltere'de 2 kez gol kralı oldu. Dünyanın en iyi forvet oyuncularından birisi oldu.

İstanbul takımları tarafından pek çok kez transfer edilmek istendi. Ancak hiçbirisinin onu alacak gücü yoktu.

İlkadım Sanayi Sitesinde çekilmiş fotoğraflarıyla ve ilginç hikayesi birlikte yarın Zaman'da ve elbetteki www.samsunspor.biz'de...  

Ekim ayında ise çok daha geniş bir dosya ile birlikte Futbol Extra'da...

celebi

yarını sabırsızlıkla bekliyorum

maço

kımmıs bu yaa merak ettım bı ara hypıa yı deemısız lıverpooldakı aynı onuda begenmemıs ve yollamısız :D

Sol Açık

Alıntı yapılan: "camakf_55"kımmıs bu yaa merak ettım bı ara hypıa yı deemısız lıverpooldakı aynı onuda begenmemıs ve yollamısız :D

Hadi ya, Hypia mı?..  :o

Hakkaten ben de epey merak ettim?..

m.yilmaz

Arkadaşlar hadiseye biraz daha heyecan getirelim.

Teklifim şu;

Herkesin bir tahmin hakkı var. Bilen kişi -eğer çok olursa bilenler arasından bir kişiyi- 1 yıllık Futbol Extra abonesi yapacağım; ücretsiz olarak tabii.

Timofte ve Bengülü'nün cevap yazması yasaktır! ;)

Hyypia diyen olmasın, zira o değil. Hyypia'yı da denemiş ve yollamıştık ama bu başka... Akıllara zarar bir isim, dünya çapında bir golcü.

Yarışma süresi gece 00:00'da biter.

Atış serbest; kolay gelsin.

maço

valla risk alıyorum tahmın edıyorum ruud van nistelrooy

eger dogruysa rud rud rud rud rud rud :D

Sol Açık

Ben tek hakkımı kullanıyorum:

Jimmy Floyd Hasselbaink

Doğruysa ilk bilen olma ayrıcalı talep etsem...  :lol:

berusa55

hypia olabilir mi arkadaslar allah askına o defans oyuncusu...golcü diyorlar kimmis bu ya allah allah?

maço

hypıa yı golcu olarak ornek veren kım nasıl okuyosunuz sadece o baska bır ornek onuda denemısız anlamında hayretsınız yaa

veis

veis

Sol Açık

Herkes Hollandalı isimler veriyor... Adamlardan ne kadar gölcü çıkmış ama...  :)

erkan55

spacey

ya ınanamıyorum  bu arkadaslara  hala oynuyormu dedıgın o adam  1.ligde  oynuyor  arkadas  hemde  ılk 11 de.
Samsunspor profesyonelce  yonetılmedıgı surece de  daha cok topcu gıder gelır o tesıslere bı sey de olmaz profesynelce  yonetılmeyen  kulupten.

berusa55

hem ispanyada hem de ingilterede gol kralı olan oyuncu benim bildiğim kadarıyla van nilsterroy arkadaslar??