Sayfa: [1]
Yazdır
Gönderen Konu: Teknik Direktör İrfan Buz  (Okunma Sayısı 380 defa)
Kaya
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 10 Haziran 2019, 19:23:11 »

evolution55
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2019, 21:35:03 »

Bir senede 3.teknik direktörümüz, inşallah önümüzdeki 3 senede tek teknik direktörümüz olarak kalacak başarıları elde eder 🙏🙏🙏

Babamdan kalan miras...
Sadece Samsunspor
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2019, 10:31:52 »

Ne Samsunspor ne İrfan Buz bu lige yakışıyor birlikte yükseleceğiz dedi. Basan ısıran 3.bölgede oynatan biriyim aynı zamanda almanya altyapısından dolayı takım disiplinide çok önemli dedi. Burda sakinim ama sahada hırslıyım dedi. Söylemler mimikler duruş gayet iyi ve güzel umarım dediklerini yapabilir ve bizde bu ligden kurtulur hemde senelerce çalışacağımız bir teknik adama kavuşmuş oluruz.

BURASI HER YER DEĞİL ŞEHR-İ SAMSUN...
maço
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2019, 13:32:20 »

futbolcular her zaman yüksek profilli hoca görmek ister yedek klubesinde.
Bence geçen seneki en büyük eksikliğimiz buydu .
Bu sene Allahın izniyle çıkartacak bizi direk.
cembaba
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2019, 14:40:04 »

Benim en çok hoşuma giden demeci homojen kadro yapısı ile alakalı kısım oldu. Takımda Lider oyuncu da olacak, savaşan da, kaliteli oyuncu da olacak diyor. Eğer kadro mühendisliğimiz iyi olursa peş peşe galibiyetlerle hoca bizi hedefe ulaştırır. Ben hocayı çok tuttum. Başkan da tutmuş olacak ki 3 yıllık imza attırdı. İnşallah gerekli disiplini sağlar.
Ekrem
Sıkı taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2019, 16:13:24 »

Camiamıza hayırlı olsun. Yeni umutlar, yeni bir heyecan katacak bize . inşallah bu sezon mutlu sona ulaşacağız.
_SoN_
Sıkı taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site

« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2019, 21:01:29 »

bence başarılı olacak, o ışığı gördüm, inşallah bu sefer olacak.
eprianu
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

Müslüman, Türk, Samsunsporlu...

« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2019, 09:57:54 »

Basın toplantısını yeni izliyorum. Ekibini tanıtırken iki isim dikkatimi çekti. İlki Sedat Yalçın, Almanya'da spor akademisini bitirmiş, teknik konuda Buz'a yardımcı olacakmış. İrfan Hoca, futbolla ilgili güncel gelişmeleri Sedat Yalçın'la takip ettiklerini ifade etti.

İkincisi ise Erkan Buz, analistmiş. Kadro mühendisliği konusunda yardımcı olacak, futbolcuların performans analizlerini yapacakmış.

Bu iki ismi de tanımıyorum ama İrfan Hoca'nın ekibinde bu görevleri yürütecek yardımcıları bulundurması bile vizyon açısından oldukça önemli.

Biz yine de çok umutlanmayalım. Samsunspor taraftarı olarak Maşallah dediğimiz üç gün yaşıyor  Sırıtan

Bazı notları da paylaşmak istiyorum kısa kısa;

- Kadrodaki futbolcu sayısı düşürülecekmiş. 30-35 arası kalabalık bir futbolcu kitlesi düşünülüyormuş.

- Homojen bir kadro kurulacakmış. Yani lider, savaşan ve kaliteli futbolcular harman yapılacakmış.

- Basan, ısıran, üçüncü bölgede ofansif bir futbol oynayan takım oluşturulmaya çalışılacakmış.

- Takım ruhu, takımdaşlık ve karakter ruhunun ön plana çıktığı bir kadro kurulmaya çalışılacakmış.

Müslüman, Türk, Samsunsporlu...
mehmet yılmaz
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 14 Haziran 2019, 14:53:44 »

Yıllardır beğeniyle takip ettiğim bir isimdi. Kendisinin Samsunspor'umuzun İrfan Klopp'u olmasını diliyorum. Gülümseme
İnşallah hayal kırıklığı yaşamayız.

"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."
55.hakan
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

Eski Nick:hakanelgun

« Yanıtla #9 : 14 Haziran 2019, 20:29:44 »

Takımda iyi oyuncular var genel bir savrukluk vardı geçen sene. Umarım Kubilay gibi iyi olan ama doğru yönlendirilmediği için tam verim alamadığımız oyuncuları adam eder.

Oooleyyyy Başkentli Samsunsporlular
Sayfa: [1]
Yazdır

Gitmek istediğiniz yer: