Sayfa: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13
Yazdır
Gönderen Konu: 2019 - 2020 Transfer Söylentileri  (Okunma Sayısı 5064 defa)
Shane_Falco
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #150 : 11 Haziran 2019, 21:26:10 »

Şu Mehmet Yıldız yıllarca başımıza bela olmuştu. Adami en sonunda transfer ettik ama antrenör olarak geldi Gülümseme Herkes için hayırlı olsun Gülümseme
Sadece Samsunspor
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #151 : 12 Haziran 2019, 11:43:33 »

Tuzladan forvet Murat Yilmaz ile gorusuluyormus. 1.90 boyunda Almanya digumlu. Irfan buz istemis olabilir

BURASI HER YER DEĞİL ŞEHR-İ SAMSUN...
Stoper
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #152 : 14 Haziran 2019, 19:47:11 »

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, soru üzerine, "Taha Balcı, Gökhan Kurumuş, Abdurrahman Emin Alagöz, Murat Yılmaz, Oğuz Çetinkaya ve Gökhan Değirmenci gündemimize hiç gelmedi ve gelmeyecek"...

Satmadık hiç ne kendimizi , ne de şehrimizi ! " Sadece " Samsunspor..
cembaba
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #153 : 19 Haziran 2019, 17:30:35 »

F&D Danışmanlık şirketi, Tolgahan Acar'ın Samsunspor'a transfer olacağını yazmış.
ngonge
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #154 : 19 Haziran 2019, 20:03:39 »

F&D Danışmanlık şirketi, Tolgahan Acar'ın Samsunspor'a transfer olacağını yazmış.

Tolgahan Acar ortalama ve hatta tartışmalı bir kaleci değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Hele ki ben linkteki haberde geçen bir oyuncuyu Samsunspor'un alacağını asla sanmam:

https://twitter.com/demirsporum/status/799949900628770816

Ben de şu haberi gördüm:

https://www.fanatik.com.tr/hasan-hatipoglu-samsunspor-yolcusu-2071631

Ben şu son haberlerin de oyuncu menejerlerinin fiyat arttırma haberleri olduğunu düşünüyorum. Piyasada parası olan sayılı kulüpten biriyiz. Bizim ismimizi kullanmaları normal herhalde..
orucreis
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

SAMSUNSPOR

« Yanıtla #155 : 19 Haziran 2019, 22:37:34 »

Tolgahan Acar ortalama ve hatta tartışmalı bir kaleci değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Hele ki ben linkteki haberde geçen bir oyuncuyu Samsunspor'un alacağını asla sanmam:

https://twitter.com/demirsporum/status/799949900628770816

Ben de şu haberi gördüm:

https://www.fanatik.com.tr/hasan-hatipoglu-samsunspor-yolcusu-2071631

Ben şu son haberlerin de oyuncu menejerlerinin fiyat arttırma haberleri olduğunu düşünüyorum. Piyasada parası olan sayılı kulüpten biriyiz. Bizim ismimizi kullanmaları normal herhalde..

Hasan Hatipoğlu yalanlandı. Tolgahan da sanmıyorum.
Şuan menemen belediyenin stoperi  veli çetin ile anlaşıldığı yazıldı.

Herkes İhanet etmişti. Biz bir daha sevmiştik...
eprianu
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

Müslüman, Türk, Samsunsporlu...

« Yanıtla #156 : 20 Haziran 2019, 11:41:26 »

Sadece bizim ligimizde değil,  ülke çapında tüm liglerde transfer piyasası durgun. Kulüpler borç batağında, bazılarının tahtası kapalı vs. Piyasa o kadar durgun ki hem futbolcuların menajerleri hem de menajerlik şirketlerinin resmi sosyal medya hesapları elindeki futbolcuları spekülasyon çıkararak Samsunsporumuz gibi ekonomik yönden rahat olan kulüplere yamama derdinde. Bu yüzden çıkan hiçbir habere itimat etmiyorum.

Geçen sene yaşadık, bu sene de öyle olacağını tahmin ediyorum. Bu camianın Allah'a şükür maddi sıkıntısı yok. O yüzden transfer dedikodusu çıkmaz. Sabahında duyduğumuz isme akşamında imza attırırız. Yani eskiden olduğu gibi bir hafta önceden transfer haberi alamayız gibi geliyor. O yüzden hiç strese bile girmeye gerek yok.

Bu işle ilgilenenleri de tebrik etmek lazım. Dışarı isim sızdırmıyorlar. Olması gereken de bu. Samsun basını bile bir hafta sallama haber yaptı, Mustafa Aztopal gereken ayarı verince daha yapmıyorlar.

Müslüman, Türk, Samsunsporlu...
Shane_Falco
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #157 : 20 Haziran 2019, 18:17:44 »

Keçiören'den Gökhan Meral'in adı geçiyor.
cembaba
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #158 : 21 Haziran 2019, 10:12:00 »

Gökhan Meral ve Veli Çetin %95 bizdeymiş. Mirkan da %90 bizde. Son olarak Muhammet Gönülaçar'ı istemiş İrfan Hocam. Ben çok iyi bir kadro kuracağını ve röportajlarında dediği homojen yapıyı kuracağını düşünüyorum.
Shane_Falco
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #159 : 21 Haziran 2019, 12:42:35 »

İnşallah yanılan ben olurum ama ismi anılan oyuncular bize level atlatacak, bir üst seviyeye çıkaracak oyuncular gibi gelmiyor bana. Gökhan Meral içime hiç sinmiyor mesela.
maço
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #160 : 21 Haziran 2019, 12:46:21 »

Sancaktepe nin stoperi Recep Burak Yılmaz ve Sarıyerin ortasahası Nuri Fatih Aydın ı bir tek ben mi çok beğendim acaba.  Şaşırmış
Shane_Falco
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #161 : 21 Haziran 2019, 13:24:13 »

Sancaktepe nin stoperi Recep Burak Yılmaz ve Sarıyerin ortasahası Nuri Fatih Aydın ı bir tek ben mi çok beğendim acaba.  Şaşırmış

Sancaktepe'nin stoperinin adı Antalyaspor ile anılıyor. Büyük ihtimal oraya gidecek. Bende kendisini beğenmiştim. Özellikle bizim maçta.

Saryerli Nuri'yi Çanakkale Dardanel zamanından beri bilirim. Kendisi Malatyaspor'un oyuncusu. Geçen sezon kiralık oynadı Sarıyer'de. Bu sene kendini TFF 1. lige atacaktır.
maço
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #162 : 21 Haziran 2019, 13:30:49 »

Sancaktepe'nin stoperinin adı Antalyaspor ile anılıyor. Büyük ihtimal oraya gidecek. Bende kendisini beğenmiştim. Özellikle bizim maçta.

Saryerli Nuri'yi Çanakkale Dardanel zamanından beri bilirim. Kendisi Malatyaspor'un oyuncusu. Geçen sezon kiralık oynadı Sarıyer'de. Bu sene kendini TFF 1. lige atacaktır.
Hadi ya bu kadar detaylı bilmiyordum teşekkürler bilgilendirme için.
İki futbolcu da ileride süperligte rahat oynayabilecek kapasiteleri var bence.
Sakarya'nın sol beki de bunlara dahil.
evolution55
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #163 : 21 Haziran 2019, 13:38:26 »

murat sandıkçı başlıyoruz diye tweet atmış

Babamdan kalan miras...
Sadece Samsunspor
Üst düzey taraftar
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #164 : 21 Haziran 2019, 16:36:30 »

Mustafa aztopal Gokhan Meral ile 2 yillik anlastigimizi resmi siteden acikladi. Pazartesi imza atilacak.

Sol bek bir oyuncu. Golde atiyor. Gecen sene 2 gol atmis toplamda 20 golu falan var. Hem bek hem gol atma ozelligi var. Bence iyi transfer.

BURASI HER YER DEĞİL ŞEHR-İ SAMSUN...
Sayfa: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13
Yazdır

Gitmek istediğiniz yer: