2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

eprianu

Kamp kadrosu aşağıdaki gibi oldu. Aztopal, kamptan bağımsız olarak, bir santrafor ve bir stoper alacağımızı söylemişti. Sanırım bu transferlerle sezona başlamış oluruz.
Hem iyi bir hoca seçimi, hem doğru (şimdilik) transferler, hem de kadro sayısının düşürülmesi gibi pozitif gelişmelerle sezona başladık. Güzel başladık, İnşallah güzel bitiririz.

Hayırlısı olsun.

Shane_Falco

14 Temmuz 2019, 16:36:40 #256 Son düzenlenme: 14 Temmuz 2019, 19:14:41 Shane_Falco
Açıkçası on libero bölgesi ve sol tarafin zayıf kaldığını dusunuyorm. On liberoya gözün kapalı yazacak adam yok. Nizamettin'i alsaydık çok rahat ederdik o noktada.

Ayrıca Abdülkadir'in gönderilmesi hiç akıl karı değil...

maço

Muhtemelen  beşiri gelecek forvet transferinden sonra kiralık göndeririz
Kanatlarda bir sorun yok
Hala hakan bayraktar eksiğimiz var bence
Selçuk şahin aslında güzel isim bu lig için

eprianu

İrfan Buz:  Kadroda eksilme olabilir. Ben de bazı oyuncuları görmek istiyorum. Onları gördükten sonra kararımı vereceğim. Kadroda azalma olacaktır. Yönetim ile birlikte istişare içerisinde gidiyoruz. İstediğimiz mevkiiler zaten belli. Önemli olan takım ruhu açısından sayıyı düşüreceğiz. Nokta transferler yaptığımızı görüyorsunuz. Bunların hepsi faydalı olacaktır.

Anladığım kadarıyla stoper ve santrafor her halükarda alınacak. Ancak bazı bölgelere de eldeki futbolcuların durumlarına göre karar verilecek.

Stoper

Muhammet Beşir'in kadroda tutulmasının en büyük sebebi 22 yaşında olmasıdır bence, başka bir izahı olamaz.

Hocanın görmek istediği, kararsız kaldığı ilk isimlerden Beşir, diğeri de Nuri Terliksiz. Kamp sonunda akıbetleri belli olur. Hoca zaten 1 stoper ve 1 forvet istiyor.

Kadroda 26 kişi var. Bugünkü idmanda 24 kişi çalıştılar. Okan ayrı koşu yapmış, Samed henüz gelmemiş. Samsun'da oynamaya gönlü yok herhalde.

yilmazselcuk55

İsmail Haktan Odabaşı  Manisa BBSK'da kadro dışı kalmış muhtemelen ayrılacak kanat için düşünülebilir

55_OrHaN_55

Fenerbahçe'den Ahmethan ve Gazişehir'den Yalçın isimleri dolaşıyor. Bu futbolcular hakkında bilgisi olan var mı?

umit

samed kılıç kampa katılmış. kalıcı olursa,kimsenin hesaba katmadığı ama çok faydası olacak yeni transfer gibi etkisi olur.

eprianu

İsmail Uyanık'ın kamp kadrosuna alınmayan oyuncularla ilgili görüşleri.

"Dışarıda kalan bütün oyuncularımıza transfer teklifi var. Kendileri ile hiçbir problem olmadan yollarımızı ayıracağımızı düşünüyorum. Bazılarından bonservis talebimiz var. Çünkü geçen sene şampiyon olmak için bu takımı kurduk. Ama şampiyon olamadık. Bizi şampiyon yapacak oyunculara şampiyon oyuncu paralarıyla transfer ettik.  Hak etmedikleri biraz daha fazla para alan oyuncularımızdan daha fazla bonservis istiyoruz. Bizden çok fazla para almayan elinden gelen mücadeleyi veren oyuncularımızdan da daha anlayışlı rakamlarla gönderiyoruz. Transfer politikamız bu. Bunlarla ilgili hiçbir taviz vermeyeceğiz. Sezon boyunca onların rahat etmesi, kendilerini futbola vermesi için yapılabilecek en ufak ayrıntıyı bile gözeterek performans gösterdik. Kulüpte hareket edecekleri rehabilitasyon alanlarından aldıkları paraların, primlerin gününde ödenmesine kadar bir yönetim olarak yapılabilecek her şeyin en iyisini yapmaya çalıştık. Mutlaka eksiğimiz olmuştur. Ama bu konuda içimiz müsterih. Nasıl biz hak ettiklerini verdiysek, şimdi de biz hak ettiğimizi istiyoruz"

Karabudun

Şayet Samed Kılıç sezon öncesi gerektiği gibi hazırlanırsa ve Buz da kendisine şans verirse Samed takımı coşturur. Bizde oynadığı süre içerisinde takımda en beğendiğim isimdi. Adamda futbolcu kumaşı var ve eğer değerlendirilebir ise takımı sırtlar. Bana göre bu senenin en âla transferi olmuştur dönerek.

Abdül'ün gidişine üzülen arkadaşları anlayamıyorum. Abdül ne yaptı da ben göremedim? Bahsinin geçtiği gün da yazdım: Gelmesi hataydı. Bu ligde dahi şampiyonluğa oynayacak takımın forveti Abdül olamaz. Bunu yaşayıp yeniden tecrübe etmeye lüzum yok. Beşir'in süre alabildiği bir yerde sırıtmaz, orası ayrı.

Kaya

Bu hoca işi biliyor öyle hissediyorum...

s_uzunkaya

bu celiller adnanlar yurt dışında fellik fellik dolaştılar. bulamadılar mı genç yetenekli lejyoner filan!!? kandırıldık aldatıldık filan dedi yıldırım ama konu hakkında net bi açıklama yapılmadı sanırım! celil atladıydı bi lafa kim kandırdı çıkın söyleyin dedi ama öyle kaldı konu herhalde. hüseyin doğan mesela. bonservisi elinde transfermarkette ücreti 500 bin euro diye gözüküyor. atabey çiçeğe kiralama bedeli 350 bin euro veriliyorsa bonservisli bi hüseyin doğan rahat 500 bin euro eder kanatimce. hüseyine süper lig den her ne kadar teklifte gitse istediği para verilirse vizyonlu bi SAMSUNSPORA gelir diye düşünüyorum. 10 numarada oynayabiliyormuş adam. istatislikleri çok güzel. inşallah bi süpriz olur...

5trawberry

Kamp kadrosu açıklandıktan sonra, takımda üstüne çizik atılacak adam sayısı yok desek yeridir. Takımın en zayıf halkaları şuanda Onur Eriş, Oğuz Gürbulak, Bahatin Köse ve Muhammed Beşir gibi görünüyor.
Bu yılın en iyi transferi bana göre Samed Kılıç'tır. İlyas Kubilay'la birlikte pas trafiğini artıracak ve hücum futboluna yön verecek kapasitesi oldukça yüksek.
Hocanın elinde Defansif Ortasaha anlamında elinde iki tane ısıran mücadele eden adam var. Samed'in yanına hangisini monte edeceği zor karar olacak.

evolution55

16.45 youtube kanalında canlı yayın