TFF 2.LİG 20.HAFTA - Sancaktepe Belediye Spor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 28 Ocak 2019, 05:22:08

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Rezalet bir maç konuşmaya gerek yok umudum bitiyor artık ilk 5 ten kopmayalım yeter

fanatik samsunsporlu

Erkam acil olarak oynamaya başlamalı. Bu kadar kötü defans olamaz.ishak oynamalı.Canberk orta yapamıyor. Sadece koşuyor.Yılmaz berbat,Oğuz aşırı pas hatası yapıyor. Kubilay topu eve götürecek neredeyse.Samet yokları oynuyor kaç maçtır.Onur 11 başlamalı.Erhan Şentürk oynayacaksa kanatta oynamamalı.Abdulkadir'i besleyemiyoruz.
Sonuç ilk üç maçta 1 galibiyet,2 mağlubiyet.4 atmışız,5 yemişiz.

Sadece Samsunspor

Ishak zaten oynuyordu sonra kesildi. Canberk topcu degil zaten.

isa55

Geçmiş olsun.
Bu saatten sonra liderlik filan beklemesin kimse.
İsmail Başkan alta inip tokatlasa şunları.

s_uzunkaya

İlk kez canlı seyrettim takımı. Karı gibi top oynuyormuşuz.

Shane_Falco

Maç sonu Ismail Başkani gördüm inanılmaz uzuntuluydu. Uzaktan canin saolsun baskanim diye bağırıp destek olmaya çalışanlar vardı. Biraz daha ilerleyince Yüksel Yıldırımı gördüm. Yanina gittim. Isyan eden taraftar çoktu. Adamın ağzından direk duyduğum cümle " O kadar para harca sonuç bu"

cakir55

Futbolda teknik direktörlerimizin kavrayamadığı bi nokta var. Çok forvetle cok gol atılacak diye bir kural yok. 3 tane kağnı gibi adamı koydu hücuma onlara topu kim getirecek peki? Eğer şu maçı kontrollü iki hızlı kanatla oynasaydık alacaktık buna eminim.

cembaba

Taktik varyasyon her neyse konuşulur fakat bizim konsantrasyona ihtiyacımız var takım olarak. Şampiyonluk baskısı hissediyor takım. Öyle görünüyor. Taraftar olarak şu dönemde özellikle sonuna kadar destek olmalıyız.

Bu arada ben Ramazan'ın takımda sürekli oynamasından yanayım. Bence son haftalarda onu arıyoruz. Çünkü o kanadı hiç kullanamıyoruz. Enes'in de mallıkları üstüne binince böyle oldu. Elimizdeki kanat eğer Ramazan ise onunla başlamak mantıklı. Bu arada Savaş ve Yılmaz yanyana olmuyor. Oğuz savaş veya yılmaz oğuz oynamak daha iyi olacak gibi. Cenk Kaplan da Aytaç ile oturacaktır. Nuri de bugün çok kötü oynadı.

İhtiyacımız olan taktik falan değil. KONSANTRASYON!!!

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

55_OrHaN_55

Kaç haftadır dikkat ediyorum, kornerleri de etkili kullanamıyoruz. Rakip de topu kornere atmaktan çekinmiyor, çünkü işlerine geliyor. Elimizde Onur Eriş ve İlyas Kubilay gibi korner kullanacak oyuncularımız, gelen ortaları da gole çevirmede uzman olan bir Abdülkadir, ayrıca Bahattin, Aytaç Sulu gibi oyuncularımız var. Biz ısrarla kornerleri paslaşarak kullanıp harcıyoruz. Üstelik bugün yaşadığımız pozisyondaki gibi rakibe kaptıkları topla ani atağa kalkma ve gol bulma şansı veriyoruz. Orada defanstaki oyuncumuz kart görme pahasına faul yapmasa ikinci golü de bu yüzden yiyorduk. Nuri Terliksiz ve Şahin Şafakoğlu'ndan önce eleştirilecek çok şey var.   

Stoper

Kimya tutmadı sanki..
Kaybedilen birşey yok ama tadımız kaçtı.

jean

3 macta iki maglubiyet ve henuz direk rakiplerle oynamadik

kavak_55

Sözde bu ligi bilen hocalar getiriyoruz bırakın ligi bilmeyi Ligin kimyasına aykırı top oyanmaya çalışıyorlar takıma daha 2 hafta önce Erhan ŞENTÜRK Sağ açık olmaz diye bas bas bağrılanları İsmet hoca da duymamış veya Erhan şentürk de bizim görmediğimiz ne  görüyorlar bilmiyorum. Ben olsam bugün oynayan en 5 oyuncuyu haftaya 18 dahil  almam o kdar para alacan sahada gezinicen yok öyle bir şey. Canberk, Erhan , Bahattin,Nuri Erhan, Kartal  a yeter denmeli Erkamı çok arıyoruz Erhan kartal yerim garanti mantığında Hatayda direk oynayan Yılmaz da iyi değil Ouz GÜRBULAK hangi mantıkla oynamıyor anlamadım orta sahada rakibe basan şut çeken hiç bir şey yapmasa mücadele ediyor Oguz savaş YILMAZ ikilisi kesilmemeli mecbur kalınmadığı sürece, ALLAH İSMAİL BAŞKAN VE YILDIRIM YÜKSEL beylere sabır ve kolaylık versin o kadar para harcayacan esnaf zihniyetindeki takımların oyuncularına boyun eğiyoruz sahada. Bu ligi bilen hoca 3 forvet le nasıl çıkar anlamıyorum maça BU LİGDE GOL ATACAN SONRA YATACAN ANLAYIŞ BU BİRDE SAKİN OLACAN FUTBOLCULARIN KULAKLARI 5 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN KULAĞI GİBİ ÇEKİLMELİ HER HAFTA KAHROLMAKTAN ADINI TELAFÜS EDEMEDİĞİMİZ TAKIMLARA BOYUN EĞİYORUZ NEDİR BU SAÇMALIK BUNA BİR AN ÖNCE SON VERİLMELİ. ÇOOK DOLUYUZ YAZIK OLUYOR HARCANAN PARALARA EMEKLERE O KADAR HOCALAR YÖNETİM EKİP ÇOK İYİ  AMA SAHADA SONUÇ YOK . herkese saygılar.

ata55

yedikleri önlerinde, yemedikleri arkalarında
adi herifler
bize saygınız yok bari mesleğinize saygınız olsun
sikindirik maçları kazanıp galibiyet primi almak iyi oluyor değil mi?
Ama böyle kritik maçlarda öküz gibi dolanıyorsunuz ortalıkta
65'te 10 kişi kalmış rakibe hücum bile edemeyen, korner kullanmaktan aciz sığır sürüsü

Karabudun

Şu oyuncu güruhuyla büyük hayaller kurmak safderunluk olur. Herifler utanmasa örtüyü serip sepeti yayacaklar. Pikniğe gelmişler resmen. Bu nasıl bir lakayıtlıktır. Gerekirse bu hafta da yenilelim ama bu heriflere şımarıklıklarının bedeli ödetilsin!

senol

Cenk Kaplan:nuri terliksiz yerine direkt oynar.çok hırslı ve defansı toparlar.
İlyas Kubilay Yılmaz: artist,halı saha topçusu,deplasmanların hiçbirinde oynayamaz.kendi sahamızda küçük takımlara karşı sow yapar.
Savaş yılmaz-Oğuz Gürbulak ikilisi kesinlikle birlikte oynamalı. orta sahanın dinamosu ikiside banko oynamalı.
Samet topçu değil. sol bek canberkin yerine İshak doğanı deneyin.Birde eski abilerden iyi bir fırça.takım kız gibi oynuyor.biraz basmalılar.