TFF 2. Lig - 19. Hafta - SAMSUNSPOR'UMUZ - Gümüşhanespor

Başlatan mehmet yılmaz, 21 Ocak 2019, 15:13:11

« önceki - sonraki »

_SoN_

Bu takım bu şekilde nasıl Şampiyon olacak yönetimin bunu acilen sorgulaması lazım, ben hayatımda bu kadar lavbali bu kadar saçma bir maç izlemedim, resmen gol atmamak için ne gerekiyorsa yaptı bizimkiler son anlarda, rakip son dakikadaki golü atsaydı o zaman ne olacaktı halimiz? Bu kadar zaman geçti değişen hiçbirşey yok, bumudur takım disiplini?

tactician

Klasik Taner hoca takımı(!) seyrettik yine...
Halı sahada buluşmuş yetenekli arkadaş topluluğu gibiyiz.
Başka bir izahı yok. Tez elden hoca değişikliği gerçekleştirip gerçek bir takım olmak ümidiyle

jean

Su kolay maci stres altinda izlettirdiler bize allahtan gol yemedik rezil gibi ismet tasdemir bosta ligi bilen adam taneri artik yollayip onu almaliyiz her mac ucu ucuna almaktan biktik

evolution55

Enes ne yapmaya çalışıyorsun acaba??? Maç son anda berabere bitse ne olacak??? Nasıl hesap vereceksiniz, ben anlamıyorum ya bu laubalilikleri!!!

Stoper

Oyuncu değişiklikleri maçın son dakikalarını sancılı bir şekilde izlememize neden oldu.

Sarıyer - Sakarya maçı istediğimiz gibi bitti. Alttan gelen Kastamonu ise tehlike, potaya girdi.

Tebrikler.

eprianu

19 hafta geride kaldı, hala sistemimiz, oyun disiplinimiz, taktiğimiz yok. Sağlam rakip gelirse 4-5 tane sallar bize. 10 kişi kalmış Gümüşhane'den bile gol yiyecektik neredeyse.

cembaba

Artık her yerde Taner Taşkın ile yollar ayrıldı haberini okumak gerek.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tufan

öncelikle İsmail Başkan'a ve otopark, arama, stat içi bariyer konusunda emeği geçen herkese çok teşekkürler. Eziyetsiz girdik. Çıkıştaki mühendislik dehasına değinmiyorum.

illa böyle yuhalamak mı lazımdı?
erhan'la, enes'i neye göre oyuna aldık. Dinamo gibi çalışan Onur'la İlyas neden çıktı. sayamadığımız kontralarda bu lakaytlığın sebebi ne?

kafamızda çok soru var. Umarım Sancaktepe maçına Taner'siz çıkarız.

Ekrem

Takımda otorite yok, tabi laubalilik olur. Oynanan oyunu tek beğenen kişi Hoca

_SoN_

Hocamız yorumunu yaptı maç için, "uzun zamandır oynadığımız en iyi maçmış, oyuncularını kutlayıp tekrar tekrar tebrik etti."

Raqua55

Haftaya Zor bir viraji donmemiz gerekiyor. Hakikaten sezonun en anlamli maclarindan biri. Eger kazanirsak kastamonu macina kadar 7 Mac hep siradan takimlarla oynucaz. Yeniden seri yapabilmek Adina buyuk sans Ama taner taskinla ne kadar olur neler yapariz bilmiyoruz.

mehmet yılmaz

Taner Taşkın bugünkü performansı ile birlikte kafalardaki olası son bir "acaba"yı ortadan kaldırmıştır.
Onunla olamayacağı tescillendi.
Adam sene başından beri 1-0'a, 2-1'e ölmüş. Oysa bir tane bile mutlu Samsunsporlu yoktur bu skordan. O ise bunu anlayabilecek ufukta ve kapasitede değil.
Yine yanlış tercihler yaptı.
Enes İslam ise kendisinden maalesef hiç bir şey olmayacağını yine, yeniden ispat etti.   

emre

Abdülkadir kalitesiyle bireysel olarak galibiyeti getirdi.
Enes İslam alenen benden olmaz diye haykırdı.
Taner Taşkın bu takımı şampiyon yapamayacağını ispatladı.

İlyas Kubilay oyunun merkezinde, oyunumuzu yönlendiren futbolcumuz olduğu için İlyas özelinde takımın oyununu eleştirmek istiyorum. Xavi'nin geçenlerde futbol istatistiklerini eleştiren bir röportajı vardı. Takım arkadaşına pasi atabilmis olman doğru pas anlamına gelmez, pasi attığımda arkadaşımın etrafında 2-3 kişi varsa onun topu kaybetmesine sebep olduysam o hatalı pastır diyor. Attığımız paslar, topla buluşan oyuncuyu tehlikleli pozisyonlara sokacak paslar olmuyor genel anlamda. Ayağa pas yapma durumunu o kadar abartmis durumdayız ki defansın arkasına koşu yapmayı sağlayacak pas verilmiyor veya kanat oyuncularını çizgiye hareketlendirecek koşu yoluna dogru pas atılmıyor. Kontra çıkarken yana pas yapıyoruz. Gümüşhane'nin attığı gol gibi karsi karşıya kacirdiklari gol gibi pozisyonlara biz hücum oyuncularımızı sokamiyoruz. Bunun rakiplerimizin bize karşı defansif oynamalarıyla alakalı olduğunu da düşünmüyorum. Bu pozisyonlara girebilecegimiz çok fırsatı yana paslarla, topla fazla oynamalarla daha etkisiz hale getiriyoruz.
Sonuç olarak da uzaktan ceza sahasına ortalarda, ceza sahası dışından şutlarla gol bulmaya çalışıyoruz. Bu sezon ilk penaltimizi kullanmış olmamız sadece hakemlerin kötü yönetimiyle açıklanamaz. Biz topla daha çok oynayan takım olmamizla, çok teknik oyunculara sahip olmamizla çok daha fazla penaltı kazanabilmis bir takım olmaliydik.

ata55

Kazanırken bile yuhalanan birkaç oyuncu ve istifaya davet edilen teknik direktör.
Bunlar bizim sıradan bir camia olmadığımızı gösterir.
Futboldan anlıyoruz, iyi futbol istiyoruz.