TFF 2.LİG 17.HAFTA - Sakaryaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Mert, 08 Aralık 2018, 21:01:31

« önceki - sonraki »

Mert

TFF 2.LİG 17.HAFTA
Sakaryaspor-SAMSUNSPOR'umuz
16 Aralık 2018 Pazar
Yeni Sakarya Atatürk Stadı
19:00

İlk maç başlığım inşallah uğurlu gelir.Sezonun en önemli maçına çıkıyoruz.Sakaryaspor bildiğiniz üzere iyi bir seri yakaladı ve zirvenin ortağı oldu.Fakat biz serilere son vermeyi severiz.İnşallah galip gelip ilk yarıyı lider bitiririz.

Karabudun

Sezonun şu ana kadar olan maçları içerisinde en önemlisi. Zor deplasman ancak bir puan da olsa puanla dönmek her  şekilde bize yarar. Yenilmedikten sonra sıkıntı yok.

jean

Ne yapip edip 1 puan almaliyiz yenersekte lider bitirecegiz devreyi

Sol Açık

Şu ana kadar izlediğim hiçbir takımın bize rakip olabileceğini düşünmüyorum (Keçiörengücü maçını izleyemedim). Misal, Sancaktepe bizi sahadan silmişti, ama o Samsunspor'u pek çok takım sahadan silerdi, gerçek olmayan bizdik! Bu hafta, ligdeki son takımı göreceğiz.

Çok çok ciddi bir seri ile geliyorlar. 11 maç, 10 galibiyet ve 1 beraberlik.

Bu maçı kazanırsak çok şey belli olur. Örneğin; bu sezonki şampiyonluğumuzun bir zaman meselesi olduğunu mu, yoksa bir mücadele konusu olduğunu mu görürüz...

Çünkü hem rakip olma olasılığı olan tek takımı deplasmanda yenip, ikili averajı cebimize koymuş, hem puan farkıyla devreyi lider bitirmiş olacağız. Aynı zamanda, 2.yarı ilk Amed deplasmanı sonrası kalan 16 maçın 9'u iç sahada. Deplasmanlarımız: 3 Ankara, İstanbul (Sancaktepe), Manisa, Gaziantep ve Kastamonu. Kastamonu dışındakiler ciddi birer deplasman bile sayılmaz. Yani önümüz açık.

Taner Taşkın "sonuçta 1 maç" dedi ve haklı. Sakarya'ya kaybetsek de biz şampiyon oluruz ve olacağız! Ama kazanırsak, çok büyük bir yolu katetmiş olacağız!
Yani "evet 1 maç", ama "1 maçtan çok fazlası"...

ata55

Taner Taşkın formunda olursa kazanırız. En büyük korkum hocanın yanlış tercihleri.

cembaba

Taner Hoca mal gibi Beşir'i oyuna sokmaya kalmazsa kazanırız. Bu maç bir çok şeyi gösterecektir.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muzaffer4

Bugün Sakarya'nın puan kaybetmesi ihtimalinde beraberlik dahi yeter

Ekrem

celebi

Biz hiç bir final maçını kazanamadık. Ve bu maçta da mağlubiyet bekliyorum.

isa55

eprianu

Bu sezon deplasmanlarda iyi bir grafik çiziyoruz. Özellikle oyunun ilk 60 dakikalık bölümü bizim kontrolümüzde oluyor. Sonrasında Taner Taşkın'ın hatalı değişiklikleri ile oyundan düşüyoruz. Ama Taner Taşkın, bu konuda son haftalarda kendini düzeltmeye başladı.

Ben de kaybedeceğimizi düşünüyorum ama geçen yıllarda olduğu gibi umutsuz değilim. Yani her skora açık bir maç. İnşallah kazanırız.

korayxyz

Bence 2 önemli mesele var bunu başarırsak kazanırız. Birincisi sakin kalmak ve telaş yapmamak. İkincisi ise ayağa ve kısa top oyunu oynamak. Bizim en büyük gücümüz bu. Eğer erken gol yer ve telaş yapıp uzun topa dönersek çok kötü bir skorla ayrılabilir.

Sakarya müthiş bir seri yakaladı ama her serinin bir sonu vardır. Bence yukarıda yazdıklarımı yaparsak kazanabiliriz.

isa55

İkinci devrede neler olur bilinmez, çok zaman var.
Ancak Sakarya ilk iki maçında Keçiören ve Sarıyerle oynayacak.
Kazanırsak sonrasında farkı açabiliriz. Futbol bu, tersi de olabilir.
Yenilmeyelim yeter diyorum.

_SoN_

İçimden bir ses bu maçı kazanacağımızı söylüyor, böyle zor maçlarda genelde aksini söylerdi :) Bence kazanacağız.

twitter

galibiyet diyecem de ne zaman şöyle maç yapsak yenildik aga biz

3 sene önce bi denizliyi yenmiştik onda da herifler ligde kaldı aldık maçı