TFF 2.LİG 1.HAFTA SAMSUNSPOR'umuz- Amed Sportif

Başlatan samsun 55, 17 Temmuz 2018, 18:26:27

« önceki - sonraki »

55.hakan

İlk maç galibiyet iyi oldu ama oyun anlamında iyi değildik ama takım oturacaktır diye düşünüyorum. Özellikle 2.lig topçusu acemiliği var bazı oyuncularda.Rahat pozisyonlarda paldur küldür vurmalar bunlardan biri.Bir de 11 de olması gereken bazı oyuncular sonradan girdi.Bence Kubilay,Erhan Şentürk ve Erkam ilk 11 oynamalı. İleride ilk yarıdaki etkisizliğimiz de önemli oyuncuların yedek oturtulmasından kaynaklandı diye düşünüyorum.Bizim için deplasmanlar daha önemli.Ayrıca top rakipteyken baskı ile topu almamız güzeldi.

Sadece Samsunspor

Cok sukur. Ilk macta hatalar olabilir pas hatalari vs. Ama paslamaslar cok iyi ama zemin bozuk zorluyor bizi. Galibiyetle baslamak guzel. Darisi diger maclara insallah.

Ahmeti

Herşeyi geçtim savaşan bir Samsunspor'u özlemişim
Şampiyonluk böyle gelecek savaşa savaşa

_SoN_

ilk maç için en önemli olan 3 puanı almaktı,bunu başardığımız için takımı tebrik ederim, genel anlamda beğendim,siz bu takımı birde 4-5. haftalarda görün,herşey çok güzel olacak inşallah.

davidsavage

evolution55

fanatik samsunsporlu

Takımın en iyilerin İrfan, Savaş ve Kubilay'dı.Erhan Kartal da 2. Yarıda iyi oynadı.

GurbetciFanatik

Tebrikler daha erken bu Takim cok daha iyi olacaktir.

cembaba

Takım ikinci yarı açıldı. İlk yarı kilidi açamadık. Kubilay sayesinde bu kilit açıldı. İlki direkten döndü. İkincisi gol oldu. Savaş, İrfan, İlyas, Ercan ve Erhan iyiydi. Çağrı'nın yerine Okan'ı denemeli hoca. Güzel başlamak önemliydi. Sonuçta 3 puanı aldık. İlerleyen haftalarda takım daha iyi olacaktır. Stadyumdaki yoğunluk ve Passolig sistemine başkan çok net cevabını verdi. Buraya eleman koymazlarsa sistemden çıkarız dedi. Bu da bir daha ki maç düzelecektir. Taraftarımız yine çok iyiydi. Tebrik ederim. Amed bence dirayetsiz basit bir takım değil. Play-off oynar izlenimi verdi. Hayırlı olsun yeni sezon. Sonu şampiyonluk olsun.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

diocid

Çağrı nın, ben bu ligin oyuncusu değilim kafasını bırakması lazım, yoksa kendisinden bir cacık olmaz. Bu kadar net.

eprianu

Mücadele anlamında iyiydik ama oyun ve takım olma anlamında ufak sıkıntılarımız var. Bunun da futbolculardan değil teknik ekipten kaynaklandığını düşünüyorum. Buna rağmen Beşir ile iki net ataktan yararlanamadık. Yine ikinci yarı, çok tehlikeli olabilecek birçok atağı başlamadan bitirdik. Bunları değerlendirebilseydik şu anda 5-0'lık bir galibiyeti konuşuyor olacaktık.

Taner Hoca'nın ikinci yarı kanatları çıkarıp, orta alana takviye yapması bu maç için iyi bir taktik olabilir, tuttu belki ama Samsunspor'u tanıyan bir rakip karşısında sıkıntı yaşayabiliriz. Dikkat ettiyseniz dün akşam kanatlarımızı çok rahat geçmeye başladılar. Ayrıca oyuncularımızın 4-5'i orta alan oyuncusu olduğu için top yapmakta ve çıkmakta sıkıntı yaşadık. Çünkü oyuncularımız orta alana yığılmaya başladılar, oyunu açamadık. Dün akşam Kubilay gibi bir oyuncumuz olmasa çok sıkıntı yaşayabilirdik.

İrfan ve Kubilay gibi bu ligin üzerinde iki futbolcumuz var. Oyun sisteminin bu iki isim üzerine kurulması gerekiyor. Zaten Kubilay girince oyunun kilidini açabildik.

Yeni Orduspor ve Amedspor maçlarını statta izleyen biri olarak söylüyorum; iki maçın da bence en kötüsü Çağrı'ydı. Ben Çağrı'nın mental anlamda sıkıntıları olduğunu düşünüyorum. Böyle giderse ya hocayla ya da yönetimle sıkıntı yaşayacaktır. Herkes kendince koşuyor, mücadele ediyor ama Çağrı gerçekten çok isteksiz. Tribünde Çağrı'ya ciddi tepkiler vardı.

İsmail Uyanık'tan sonra bambaşka bir Ercan izliyoruz. Kaptanlığı kabullenmiş, ona uygun hareket eden, özgüven sahibi, takımı yönlendiren biri olmuş. İnşallah böyle devam eder ve camiamızın 2. Efsane Ercan'ı olur.

Sahada olanları bir tarafa bırakırsak, kazanmak hem çok güzel hem de çok önemliydi. Birkaç hafta içinde takım olarak bence çok daha iyi seviyeye geleceğiz İnşallah.

evolution55

seyirci sayısı 17 bin olarak açıklanmış, instagramda bir sayfa paylaşmış. resmi açıklama mı bilmiyorum ama

jean

Onemli olan galibiyetti ilk haftalarda guzel oyun beklenmez

ata55

lige 3 puanla başlamak önemliydi.
iyi bir takımımız var
şampiyon olacağız

mehmet yılmaz

Bu ligin çok üstünde bir kadromuz var. Camia olarak kibre kapılmadan, bu üstünlüğün farkında olmamız lazım. Bu nedenle 1-0 bizi sevindirdi ama hepimizin gönlünden farklı bir skor geçti.

Tribünlerin doluluk oranı kadar coşkusu da iyiydi. Eski stadımızda olsak tamamen dolacaktı çünkü 17.000 taraftardan söz ediyoruz.

Teknik, taktik detaya girmek istemiyorum çünkü önemli olan iyi başlamaktı, bunu başardık.