2. Lig Beyaz Grup Rakiplerimiz

Başlatan ata55, 03 Temmuz 2018, 20:19:38

« önceki - sonraki »

ata55

beyaz gruba düştük ve rakipler belli oldu. Bence rakipler düşünsün. biz şampiyon oluruz.

Samsunspor'umuz
Amed Sportif Faaliyetler
Ankara Demirspor
Bayrampaşa,
Bodrum Belediyesi Bodrumspor,
Eyüpspor,
Gaziantepspor,
Grandmedical Manisaspor,
Gümüşhanespor,
Hacettepe Spor,
İnegölspor,
Kastamonuspor 1966,
Niğde Belediyespor,
Keçiörengücü,
Sakaryaspor,
Sancaktepe Belediyespor,
Sarıyer,
Utaş Uşakspor

Nuri Asan

Ölüm grubuna düştük.

Ligi en iyi bilen Gümüşhane ile çekişiriz. Sakarya'da ikinci yarı Sedat Peker'in yanına gider, ligin sonlarına doğruda şeyh şeyi öpmeye gider.

jean

Sakarya gumushane bodrum sanirim usakta yatirim yapiyor prestij olarak rakibiliz sakarya

Stoper

Biz değil onlar düşünsün.
Bütün gözler bizim üzerimizde.

mehmet yılmaz

Alıntı1   SAMSUNSPOR   -   AMED SPORTİF FAALİYETLER   
2   GÜMÜŞHANESPOR   -   SAMSUNSPOR   
3   SAMSUNSPOR   -   SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR   
4   EYÜPSPOR   -   SAMSUNSPOR       
5   SAMSUNSPOR   -   ANKARA DEMİRSPOR       
6   İNEGÖLSPOR   -   SAMSUNSPOR       
7   SAMSUNSPOR   -   GAZİANTEPSPOR       
8   BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR   -   SAMSUNSPOR       
9   SAMSUNSPOR   -   KASTAMONUSPOR 1966       
10   BAYRAMPAŞA   -   SAMSUNSPOR       
11   NİĞDE BELEDİYESPOR   -   SAMSUNSPOR       
12   SAMSUNSPOR   -   KEÇİÖRENGÜCÜ       
13   SARIYER   -   SAMSUNSPOR       
14   SAMSUNSPOR   -   HACETTEPE SPOR       
15   UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.   -   SAMSUNSPOR       
16   SAMSUNSPOR   -   GRANDMEDICAL MANİSASPOR       
17   SAKARYASPOR A.Ş.   -   SAMSUNSPOR

Bence iyi bir fikstür oldu.
Her şeyden önce grubun en büyük markası ve favorisi biziz. Az biraz iddiası olan herkes bizden çekiniyor ve bizim bu grupta olmamızdan dolayı hiç de mutlu değiller.
lige evimizde başlamak ve evimizde bitirecek olmak bence her zaman bir avantajdır. Geçen seneki Altay-Gümüşhane son hafta maçı iyi bir emsal olabilir. Bunun dışında güçlü rakiplerin hemen hepsi ile ilk devre deplasmanda oynuyoruz. Bunu da bir avantaj olarak görüyorum. Hayırlı olsun, inşallah bir arkadaşa bakıp gitmiş olacağız.

heryerdesamsunlu

Arkadaşlar ben bir konuda hepinizden farklı düşünüyorum. Tarihimizde ilk defa 2.lig e yani eskiye göre 3. Lige düştük diyoruz ya aslında tam olarak öyledeğil. Çünkü SAMSUNSPOR umuz daha önceleri 2. Lige düştüğünde aşağıyı yukarı aynı takımlardı sene 1991 eyüp stadında eyüpsporla berabere kalıp 1.lige çıkmıştık ertuğrul omuzlardaydı ağlıyordu. Hiç unutmam grubumuzda yine aynı takımlar vardı. Aslında parasal olarak süper lig çok farklı biryerde duruyor. Şimdiki 3.lig amatörden farksız yani çokşey değişmiş değil bunca yılda

heryerdesamsunlu

Süper ligden 2 basamak alta düştük bu doğru ama rakipler aynı gibi Mehmet kardeşimin dediği gibi bir ardaşa bakıp çıkacağız birde mutlu bir nostalji yaşayıp şampiyon olacağız inşaALLAH eminim buna. Bu arada gerçek SAMSUNSPOR taraftarı da belli olacaktır. Gerçek dostlar kötü zamanda sevdiğnin yanında olanlardır

Karabudun

18 Temmuz 2018, 11:24:50 #7 Son düzenlenme: 18 Temmuz 2018, 11:29:50 Karabudun
Diğer grupta olsak rahat rahat çıkardık diye düşünüyorum. Orası daha fazla hatayı çok daha rahat kaldırır ancak burası öyle değil. Diğerine nispeten daha zor bir grup. Neredeyse tüm favoriler bu grupta toplandı, sağlık olsun. Ancak şu da var ki tribün olarak burası daha nitelikli. Camiaların büyük kısmı tribün kültürüne vakıf  ya da iyi kötü bir potansiyeli olan camialar. Daha zorlu, hararetli ancak bir o kadar da zevkli bir grup olacağını düşünüyorum. Şunu da biliyoruz ki kalan 17 takım bizimle oynayacağı maçı bekleyecek. Çoğu yıllar sonra ilk kez büyük bir camiayı konuk edecek ya da konuk olacak. Bu da bizi doğrudan yüceltiyor.

Fikstür için de birkaç kelam etmek gerekirse sanırım iyi bir fikstürümüz var. Lige vakıf olan rakip takımların taraftarları o şekilde yorum getiriyorlar.  PKK'nın ayakçıları ile başlamak gayet iyi deniyor nitekim eskiye nazaran elden ayaktan epey düşmüşler. Rahat bir galibiyetle başlayabiliriz ki motivasyon açısından müthiş olur. Gümüşhane deplasmanına o moralle gitmek de cabası. 

samsunsporlu1994

Ligi tanımıyoruz zira rakipleri de. Bir kadro kuruldu ama 1-2 isim harici yeni transferler hakkında da pek fikir sahibi olduğumuzu sanmıyorum. 2.ligi yakından takip eden arkadaşlar olabilir. Kurulan kadro şampiyon yapar mı bizi? Bu ligden çıkmak çok zor sadece 1. olan takım direk çıkıyor biliyorsunuz.

ea55

Bence bu lig için üst düzey kadro kurduk ki daha bence 3 tane üst düzey adam gelecek. Ayrıca maddi sıkıntısı olmayan günü gününe ödeme yapılacak bir takımız. Taraftar da gerekli desteği sağlarsa hiç takılmadan üst lige çıkacağızdır. Seneye bu takıma 5 tane yabancı transferi yapıldığında süper lige çıkmakta da iddaalı olacağını düşünüyorum.