Teknik Direktör Taner Taşkın

Başlatan Sadece Samsunspor, 21 Haziran 2018, 12:34:54

« önceki - sonraki »

ngonge

Takım fena değil de, hoca da iş yok bence. Kaç aydır takımda ne bir oyun, ne bir 11, ne de bir taktik oturtabilmiş değil. Bir de burada baskı altında hissediyor o da onu etkiliyor muhtemelen. Her türlü bu takım  hocayla ilk 3-4 e rahat girer ama Taner Hoca şampiyon yapabilir mi bilemiyorum. Çok uzatmadan alternatifleri aramak gerek.

maço

Güzel kadro çıkardı.
Dk. 75 olmuş gol geliyor belli. Değişiklik yapalım mı diye gelen Cenk'e gerek yok dur diyor.
Savaş'ın kırmızısının geleceği belliydi. İrfan , Samet öldü. Müdahele etmesi gereken zamanlarını çözmesi gerekiyor.

ugrass

Kaya

Takım aşırı derece ciddiyetsiz.Bunun sorumlusu en başta hocadır.

3-1 öndeyken orta sahadan adam alıp stoper sokmak demek, rakibe gel bana baskı yap sonucunda gol de at demektir. Zaten teslim olmuş İnegöl takımını bu ciddiyetsiz oyun ve hocanın tuhaf hamleleri ile diken üstünde bitirdik.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Kaya - 08 Ekim 2018, 17:33:26
Takım aşırı derece ciddiyetsiz.Bunun sorumlusu en başta hocadır.

3-1 öndeyken orta sahadan adam alıp stoper sokmak demek, rakibe gel bana baskı yap sonucunda gol de at demektir. Zaten teslim olmuş İnegöl takımını bu ciddiyetsiz oyun ve hocanın tuhaf hamleleri ile diken üstünde bitirdik.

Kesinlikle katılıyorum. Bence bizim bu ligdeki en büyük rakibimiz Taner Taşkın.
Eldeki malzeme bu kadar kötü kullanılır. Savunma yapmaya bayılıyor. Skor 3-1 iken biz 4,5 olsun diye bekliyoruz hoca, takımın en iyisi İlyas'ı alıp, yerine 3. stoperi sokuyor. O stoper penaltı yapıyor. İlyas oyundan çıkıyorsa yerine Erhan Şentürk'ü alırsın. Gömülerek oynamanın bedelini Gümüşhane'de puan kaybederek yaşamıştık. Neyse ki fark 2 idi, tek olsa yine beraberlik olurdu.

55.hakan

Sakatlanan Ercan ı çıkarması gerekirken İlyas ı çıkardı. İrfan'ı sokarken İlyas ı çıkarması gerekirken Ramazın ı çıkardı. Ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim.

SametYılmaz55

Rakibin doğru düzgün pozisyonu yokken,maç 3-1 devam ederken Kubilay'ı çıkartıp Şahin'i almak nasıl bir mantık hoca ? Ne halt yemeye uyuyan yılanı uyandırırsın ? Erhan'ı al oyuna yada Beşiri al Bahattin'i sola Samet'i sağa çek Beşir'i koy ileri otur arkana rahat rahat izle kalan dakikaları.Ne kendini sıkıntıya sok ne bizi sıkıntıya sok

isa55

Hocanın istediği zaman doldu. Beklenen Samsunspor'u bu hafta izleyeceğiz!!!

5trawberry

Hoca, takımın ortasahadaki yırtıcı koşan tek adamı Savaş'i çıkartıp defansif yönü zayıf İrfan'i alıyorsun. Sonrasında ise yine aynı mevkiye Okan'i alıyorsun. Hakikaten ne düşünerek yapıyorsun bunları. Bahattin'in pili bitmiş riske atma alkışlat çıkar, koy Muhammed'i oynasın 10dk. Adamda küsmesin fırsat bulsun.

maço

Enes neden kötüye gidiyor ?
Walcott olacak çocuk Abdelaziz olup 2. Ligte takilıp yokolacak.

ngonge

Takım bir kademe silkelenmiş görünüyor. Bunda elbette hocanın katkısı vardır. Ancak son dakika kurulmuş bir takım değil bu, ondan dolayı ideal dizilişi bulmasının geciktiğini düşünüyorum. Mesela Erkam ve Oğuz görünüyor ki banko oynamaları gereken oyuncular, bunları ilk haftalarda değerlendiremedi. Her neyse, şu anki haliyle hoca takımı bir nebze toparlamış görünüyor, bu ivme artarak devam eder inşallah.

ngonge

Hocayla ilgili yorumlarımı güncellemem gerekirse, maalesef yaptığı değişiklikler ile takımı dinamitliyor adeta.

Her maçta ezbere değişiklikler, kanat oyuncusu çıkacak İrfan oyuna girecek, ortasahadan oyuncu çıkartacak stoper alacak.

Bunları yaparken de zemin, saha şartları, rakip kaç kişi kalmış, kendi sahamda mu oynuyorum.. Bunların hiçbirini dikkate almıyor.

Zemin ağır, sahada savaşacak adam alman lazım, kenarda Okan diye bir oyuncun var neden kullanmazsın? İlk girmesi gereken oyuncuydu halbuki. Yine Erhan etkisizdi, onu da değiştirmek için çok geç kaldı.

Bilmiyorum takımı maçlara daha iyi hazırlıyor, takım daha derli toplu, ama değişiklikleri hep bizi olumsuz etkiliyor. Rakipler gol atamıyorsa bunun nedeni 2.ligde olmamız, bir üst ligde bu şekilde maç kazanamayız.

55.hakan

Biraz dişli bir takımda tökezliyorsun. Bu takım şampiyonluk için yeterli değil en önemlisi şampiyonluğa oynayacak takımın hocası sen olmamalıydın. Senin taktiğin gol yeyince şişirmeye geçmek mi?

SametYılmaz55

Bahattin,Muhammet,Samet,Erhan Şentürk,İrfan hasta dediğin Oğuz sahadeyken haftalardır oyuna almadığın Okan Dernek nasıl top tutacak orta sahada ? Mantıklı bir açıklama yapar mısın Taner Taşkın ?

celebi

Taner hoca olduğu sürece biz bu ligden çıkamayız.