Büyük Başkan İsmail Uyanık Geri Dönüyor

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Mayıs 2018, 18:04:00

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

celebi

eprianu

Sosyal medyaya kalite geldi. Sanırım admin değişti.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: eprianu - 10 Haziran 2018, 23:14:13
Sosyal medyaya kalite geldi. Sanırım admin değişti.

Kulübün sosyal medya hesaplarının yönetimini Atakum Belediyesporun sosyal medya yöneticileri devraldı

eprianu

Samsun basını görevine başladı. Başkan göreve geleli 2 hafta geçmeden karalama kampanyası başladı. Ben gereken tepkiyi gösterdim. Müsait olanlardan da rica ediyorum. Eğer bunların başını şimdi ezmezsek başkanın çok canı yanar bunlardan.

Levent ÖCAL

11 Haziran 2018, 17:32:36 #200 Son düzenlenme: 11 Haziran 2018, 17:45:02 Levent ÖCAL
Ben söyleyeceğimi söyledim.

eprianu

Ben de epey salladım. Bir sürü yorumlu tartışmadaki benim. Çok sever beni Selosport :)

Karabudun

Adamın derdi prim yapmak, muhatap alınmamalı bence.

ngonge

Bir süredir gelişmeleri takip ediyorum olaylar biraz daha netleşince fikirlerimi paylaşmak istedim.
Bir kere İsmail Uyanık'ın her ne şekilde olursa olsun gelmesi çok büyük bir kazanç, bilhassa yaş itibariyle 90'lı yıllarda Samsunspora bağlanan kişiler için takımın başına geçmesi rüya gibi bir şey. Hiç para kaynağı olmasa bile psikolojik etkisi çok yüksek. Ki bu sefer ciddi bir proje ile geliyor. Bana kalırsa iki ayağı var bunun, birincisi iyi bir samsunsporlu. Bu tarafını tartışmaya gerek bile yok. İkinci ayağı ise iş adamı kimliği, bu yönü şu anki durum için daha mühim açıkçası.

İsmail Uyanık anladığım kadarıyla, iş yatırımı olarak da bakıyor bu olaya ve açıkça söylüyor. Bir nevi ceo olarak çalışacak ve inşallah kazanacak. Ancak onun kazanması ancak Samsunporun kazanması ile olacak. Yani kulubun değeri arttığı sürece, genç futbolcu yetiştirdiği sürece şirket olarak değer kazanacak.

Ekibi de dikkat çekici, iş adamları profesyoneller olduğu gibi samsunsporun gönüldaşı ve emekçileri de var. Ekibinde sanırım burada yazar olan arkadaşlar var, onlara da en içten dileklerimle başarılar dilerim.

Bunun dışında eski futbolculara görev vermesi vizyonunu da ortaya koyuyor. Bir samsunsporluluk kimliği oturtmaya çalıştığını düşünüyorum. Elbette bu karma yapı kolay bir şey değil, muhtemelen fireler ve çekişmeler olacaktır zamanla. Ancak çokça sabretmek ve İsmail Uyanık'a güvenmemiz gerekli. Zira çabuk unutan bir milletiz, çalan çırpan insanlara ses çıkarmayıp işe gönlünü koyan insanlara en ufak yanlışta sallama potansiyelimiz var.

Allah onun ve ekibinin yardımcısı olsun, projesi gerçekleşirse kurum kimliği oturtulursa Samsunspor Türkiye liglerinde gelecek yıllara hazır 2-3 kulüpten biri olacaktır.

eprianu

06 Temmuz 2018, 21:57:49 #204 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2018, 22:06:37 eprianu
Bugün Facebook'tan bildirim geldi. Tam bir yıl önce bugün Yeni 19 Mayıs Stadyumu'nun açılışının Süper Kupa maçıyla yapılacağı açıklanmış. Açıkçası çok zoruma gitmişti. Bu olay üzerine İsmail Uyanık için bir yazı yazmışım. Eminim ki o günlerde taraftar olarak çok fazla dua ve beddualar ettik. Hamdolsun kabul olmuş. Bugünleri gösteren Allah'a şükürler olsun  :)

"Tam rahat bir uykuya dalacaktık ki yeni yapılan Samsun 19 Mayıs Stadı'ndaki ilk resmi maçın Beşiktaş-Konyaspor Süper Kupa Finali olacağı haberini aldık. Siz de haklısınız, Samsunspor taraftarının rahat bir uyku çekmeye bile hakkı yok. Lafa gelince "Samsunspor'un arkasında bakan var" diye bizimle dalga geçiyorlar ama tüm ilkleri biz yaşadık hamdolsun. İlk kez final maçına seyircisi alınmayan takım biz olduk mesela, Dünya Spor Tarihi'ne geçtik! Küme düştük, puan silme cezası yedik, 2 dönem transfer yasağı yedik, averajla TFF 1. Lig'inde kaldık ama bakanımız vardı, Elhamdülillah.  Şimdi de stadı başka maç ile açılan takım olarak yine rezaletler tarihine geçeceğiz. Anlayacağınız yeni staddan yana da hevesimiz kırılıyor . Olsun be, elinizden geleni yapın. Bu camiayı, bu taraftarı, sırf Trabzon ve Trabzonspor'a yalakalık yapmadığı için ezebildiğiniz kadar ezin. İsmail Uyanık geri dönene kadar, yapabildiğinizi yapın. O gün geldiğinde bu şehirde lağım fareleri gibi kaçacak delik arayacaksınız! Bu arada yakından hiç görmediğim, tanıma fırsatı bulamadığım İsmail Uyanık o kadar büyük bir insanmış ki, tatil için bu şehre gelmesi bile lağım farelerinin ayaklarını titretmeye yetiyor. İlk gördüğüm yerde o mübarek ellerini öpeceğim İnşallah, gerçekten de çok büyükmüşsün İsmail Başkan! Allah sana uzun ömür versin de şu günlerin hesabını birlikte soralım. Kongrede tekrar aday olduğun gün, bayramlıklarını giyen çocuklar gibi beyaz gömleklerimizle gelip kongre salonunda o heyecanı birlikte yaşayalım."

isyan

daha demin bu haberi aldim ??? saka gibi resmen. gülmek ile aglamak arasindayim

ata55

furkan88

Güzel,huzurlu bir sezon olsun.Sonu mutlu bitsin.Bayramınız mübarek olsun.

ata55

tümer metin, ismail başkanın dönüşü çok önemli, Samsunspor beş yıl içinde Türkiye'nin Sevillası olur demiş geçenlerde. İsmail Uyanık, bu sezonun en büyük transferidir.

5trawberry

Maçın son dakikalarındaki o heyecanın herşeye değer.