Büyük Başkan İsmail Uyanık Geri Dönüyor

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Mayıs 2018, 18:04:00

« önceki - sonraki »

eprianu

Nuri Asan

Senin o gülen yüzüne, giydiğin armaya kurban be Büyük Başkan.

Şampiyon yap bizi, cehennemde yak bizi.

Nuri Asan

26 Mayıs 2018, 03:04:26 #17 Son düzenlenme: 26 Mayıs 2018, 04:07:49 Nuri Asan
Alıntı yapılan: cakir55 - 26 Mayıs 2018, 02:14:31
Kongreye üye olmayanlar katılabiliyor mu ? Bu anı kaçırmak istemiyorum.

Kongre üyeleri gelemese bile Katılım olmasa bile mutlaka gidilmesi lazım, bir müddet sonra içeri zaten girilir hiç olmadı dışarıda karşılama yapılır gövde gösterisi yapılır. Ele güne; Samsunspor düşmanlarına gücümüzü göstermemiz lazım. Meşale, atkı, forma, bayrak yakılır çıkışta.

Bafra'dan arkadaşlarda gelecek oğlumu da götüreceğim. İçeri giremeyen olursa içeriden haber veririm mutlaka olan biten gelişmeleri. Çıkarken de haber veririm yansın meşaleler BÜYÜK BAŞKAN GELİYOR diye. 

eprianu

Kongre günü organizasyon yapılacaksa ben varım. Ne bileyim meşale olur, sloganlar olu bayram yerine çevirelim orayı.

Mert

Gerçekten çok mutluyum ve umutluyum.Futbol camisını bilen,kulübün nasıl yönetildiğini bilen birisidir İsmail Uyanık.Şirketleşme adına gerekli adımları atmış olacak ki talibim diyebiliyor.İnşallah son dakikalarda aksi bir durum yaşanmaz yada köstek olan çıkmaz.Adaylığını duyduğum anda ilk aklıma gelen bu oldu.Bir olalım birlik olalım büyük başkanı akbabalara yem etmeyelim.Kongre günü çok önemli hep beraber orada olup  taraftarın kimi istediğini gösterelim ben de orada olacağım.Şehri yönetmeye çalışan yada bu şehirde benim borum öter diyen asalaklara inat İsmail başkanın yanında olalım.

celebi

La bizim delikanlının kim fotosunu koydu boriii :)

Pergani 55

Hala haberin dogrulugundan şüphe ediyorum. Bilgi kirliligi var. Internette yalanlama haberleri var. Kime inanacağız Uyanik geliyor mu gelmiyor mu. Kesin bilgi istiyorum

ugurozkan

ismail uyanık'ın geri dönmesi iyi olabilir ama yıllardır söylediği şartı yine belirtmiş: şirketleşme. Bu sürecin ve modelin çok iyi tartışılması gerekiyor. malatya, göztepe, istanbulspor, adanaspor ve daha bir çok kulüp şirketleştikten sonra iflas edip tasfiye yaşadı diye hatırlıyorum. istanbul takımları ve ts de a.ş. oldukarı halde borçtan başlarını kaldıramıyorlar. takımı borsada endüstriyel futbolun entrümanı haline yetirmek yerine binlerce taraftarın hissedar olduğu model uygulanabilir. hepimiz için bu zor günlerde tekrar bir umut doğdu ilerde keşke demeyelim.

jean

Su anda zaten tarihimizin en kotu zamanini yasiyoruz baska sansimiz yok

eprianu

Alıntı yapılan: ugurozkan - 26 Mayıs 2018, 20:57:58
takımı borsada endüstriyel futbolun entrümanı haline yetirmek yerine binlerce taraftarın hissedar olduğu model uygulanabilir.

İsmail Uyanık geçen sene Radyo Gerçek'te yaklaşık 45 dakika süren bir röportaj yapmıştı. Orda bu durumdan bahsetti. A, B ve C şeklinde üç hisse tipi olacağını söylemişti. Biri en pahalısı diğeri ise sokakta gezen simitçinin bile alabileceği türde senetmiş. Detayları kendi açıklar zaten. Video aşağıda izleyebilirsiniz.

https://www.facebook.com/radyogercek/videos/1770694989926667/

yirmiuc

Hayirli olsun. Boyle bir heyecana cok ihtiyacimiz vardi.

kutsalforma

Alıntı yapılan: ugurozkan - 26 Mayıs 2018, 20:57:58
malatya, göztepe, istanbulspor, adanaspor ve daha bir çok kulüp şirketleştikten sonra iflas edip tasfiye yaşadı diye hatırlıyorum. istanbul takımları ve ts de a.ş. oldukarı halde borçtan başlarını kaldıramıyorlar. takımı borsada endüstriyel futbolun entrümanı haline yetirmek yerine...

Kardesim, zaten suan o yukarida saydigin takimlardan farkimiz yokki? En azindan sirketlesme oldugunda, yönetimi sürekli denetleyen bir denetleme kurulu olusturulur. Dernek kanunlarina göre degil, anonim sirketlerin denetleme prosedürlerine göre denetlenir kulüp. Her durumda, suanki halimizden daha kötü olacagini tahmin etmiyorum.

Baskan nihayet döndü yuvasina. 13 sene bekledik, dile kolay. O gitti, akbabalar geldi, kulübü yedi bitirdiler. Söyle bi geriye dönüp bakiyorumda, 30 yasindayim, 13 sene ne cileler cekmisiz, ne izdiraplar, ne cefalar. Baskan döndü, insALlah güclü bir kadro ile kurtaracak bizi, ben inaniyorum ve ümid ediyorum. Cok uzun zamandir, ilk defa Samsunsporun gelecegi hakkinda olumlu seyler düsünüyorum. 13 seneden beri ilk defa.. 2011de Süper Lige ciktigimizda bile bukadar ümitli degildim..

Nuri Asan

Organize yapalım mutlaka arkadaşlar. Bende varım

Karabudun

Şirketini, derneğini bilmem. Hayatım boyunca kimsenin tebaası falan da olmadım. Gelgelelim bu saatten sonra İsmail başkan ne diyorsa o! Var mı kardeşim içimizde bu adamın niyetinden şüphe eden? Kaç kere boynumuzu eğdi? Kaç kere rezil rüsva etti? Tecrübesinden mi şüpheniz var? İsmail Başkan neye niyetlendiyse oraya koşacağız. Adam gittiğinden beri iflah olmuyoruz, destek olacağız ki gelişiyle ıslah olalım.

İnanın kardeşim, inanın! Hiçbir şeyimiz olmazsa duruşumuz olacak, kamburumuz düzelecek! Hele herkes destek olsun, bir bir tırmanacağız merhaleleri. And olsun ki düştüğümüz yerden kalkacağız. Düşürenlerden de hesap soracağız, o günlerde de gelecek.

ata55

Yaşamaktan soğumuş, Samsunsporla ilgili tüm ümidimi yitirmiştim. Artık bitti diyordum. Aylardır siteye girmedim.
Ama şimdi...
O geri geliyor.
Çok özledik büyük başkan, sensiz akpnin kuklası, alemin madarası olmuştuk.
alemin kralı geliyor  ::)