Samsunspor Çalıştayı

Başlatan eprianu, 08 Mayıs 2018, 10:16:53

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Samsunspor müzesi kurulması için çalışma başlatılmış

eprianu

Çalıştayı en başından beri destekledim. Gideceğimi belirttim. Ama İsmail Uyanık'ın geri gelmesi ve alakasız isimlerin ilk gün çalıştayda yer almasından dolayı katılmadım.

Artık iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum. Mustafa Reşit Akçay kimdir, Samsunla ne ilgisi vardır, ne başarısı vardır da çalıştaya katılıyor?

Atakum Belediyesi çalışanı Emre Vural da maalesef çalıştayı gölgelemiş durumda. Erdoğan Arıkan'a Trabzonsporlu odasını çektirmiş. Arıkan buraya Samsunspor için gelmiş, bir belediye çalışanının Trabzonsporlu odasına götürüp reklam yaptırması çok saçma ve maalesef hoş değil.

Allah senden razı olsun başkanım, iyi ki dönüyorsun, tam zamanında dönüyorsun. Eğer sen dönmeseydin, Trabzonsporluların katıldığı çalıştayla boy boy reklamlarını yapacaklardı.

Nuri Asan

Şimdi arkadaşlar hepimizin konuştuğu şeyler konuşuldu. Tesisleşmeden, altyapısına, sabit gelirden, 2 farklı kongre üyeliğine kadar hepsi burada ve internette konuşulan şeyler konuşuldu. Bu kadar şeyin resmiyette ve basın mensupları önünde olması ses getirecektir. Erdoğan Arıkan, Haldun Dormen işin gerçekten iyi yapan duayen isimler.

Gökhan Bey'in bjk de iken yapmış olduğu Dergi projesi abone artırımı bir ışık gösterdi. Mantıklı şeyler konuşuldu. Aslında 55 trilyon borcun pek bir şey olmadığı aktarıldı. Takımın marka değerini herkes üzerine basa basa söyledi.

Birde düştünüz ama takım şampiyon olmuş gibi sahip çıkın dendi. Ahlanma vahlanma sızlanma zamanı değil. Şimdi destek olmanın zamanı olduğunu söylediler. Müze kurun mutlaka dediler. Müze kurmak için çalışmalar başlamış. Samsun takımlarında oynayan amatör futbolcular varya bunları maçlarda oynatın dediler.

Tabi ki önemli olan bu konuşulanları hayata geçirmek. Ama şuna inanıyorum ki zamanla İsmail Uyanık sayesinde hepsi olacaktır, fazlası olacaktır eksiği olmayacaktır.

Tff 2. liginde gelirler düşüyor. Hatta bir galibiyet maalesef 1750 TL ye kadar düşüyor. Maçlara gidin stadı doldurun falan. Mutlaka şirketleşin dediler.

Hepimizin istediği konuşuldu. Tutanaklara geçti.

En güzeli de Büyük Başkanın göndermiş olduğu çiçekti ve büyük ihtimalle yeniden kendisi Başkan olacak denildi.

Biz el ele verirsek bu sunulan projeler hayata geçerse ki Büyük Başkan ile biliyorum ki hayata geçecektir işte o zaman kimse tutamaz bizi.

Mehmet Yılmaz Hocanın bir yazısı vardı bugün. Bir nesli Samsunsporlu yapan Başkan diye..eminim ki bu projeler sadece yeni gelen nesli Samsunsporlu değil, şehrin tamamını Samaunsporlu yapacaktır.

#samsunsporumsenvarol

Levent ÖCAL

28 Mayıs 2018, 16:17:58 #18 Son düzenlenme: 28 Mayıs 2018, 16:22:14 Levent ÖCAL
Alıntı yapılan: Nuri Asan - 27 Mayıs 2018, 15:59:52
Samsunspor müzesi kurulması için çalışma başlatılmış

Müze girişimi çok güzel olur. Hatta Letgo alışveriş sitesinde birisi rahmetli Nuri Asan'ın kramponunu satıyor. Maddi gücü yerinde olan birkişi alıp müzeye bağışlayabilir. Güzel bir parça olur müze için.

Satış linki: https://tr.letgo.com/tr/i/samsunspor-un-efsane-futbolcusu-nuri-asan-in-dinyakos-kramponu_f4c731a9-4ac6-41db-b2d1-18f283ff6e64