2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Samsunsporumuzun yollarını ayırdığı Can Muhammet Vural ile ilgili Genel Menajerimiz Reşat Çağan şu açıklamayı yapma gereği duymuştur:
"Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Fakültesi sınavına katılmak için Samsun'a giden 4 oyuncumuzdan biri olan Can Muhammet Vural, takımımızın Erzurum kampına geri dönmemiş, telefonla bana ulaşan ağabeyi bunun gerekçesini, 'Biz şuanda çocuğumuzu göndermek istemiyoruz. Psikolojik sorunları var. Siz Samsun'a döndükten sonra bu konuyu sizinle yüz yüze konuşmak istiyorum' şeklinde izah etmeye çalışmıştır. Bunun üzerine gelişmeleri aktardığım başkanımız İsmail Uyanık'ın, ortada hiçbir neden yokken, sezon öncesinde herhangi bir sendrom yaşamamak için bizzat kendisinin talimatı ile adı anılan oyuncunun kulübümüzle ilişiği kesilmiştir."

http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=3659

bayfa55

1-2 transfer yapmalıyız bence. Forvet ve özellikle stoper'e yedek bir isim.

Karabudun

Devre arası için var mı bir malumatı olan?

jean

Muhammet besirle erhan senturku yollayip katki yapacak adam almaliyiz

55_OrHaN_55

Erhan Şentürk geçen sene nasıl gol kralı olmuş bir türlü aklım almıyor. Büyük hayal kırıklığı. Transfer konusunda Erbaaspor'daki Samsunlu kaleci Nurullah'ın adı geçiyor. İyi bir kaleci olduğundan bahsediliyor. İnşallah isabetli transferler yapıp sene sonunda gülen taraf oluruz. 

roligan

Alıntı yapılan: Karabudun - 22 Kasım 2018, 21:45:42
Devre arası için var mı bir malumatı olan?

Stoper, sol-sağ kanat ve forvet alacaklar diye duydum. Ust liglerden bilinen adamlar istiyorlarmis. Sivasli Aydin Karabulut'a 3 milyon teklif etmisler, ama o 5 istemis diyolar. Kimse alt lige gelmek istemiyormus ama bakalim ne olacak? Bekleyip gorelim. Bu transferler olursa zaten, Taner hoca sampiyon olmamayi basaramaz sanirim  :P

Karabudun

Mert

evolution55

İnstagram sayfalarında zonguldakspordan onur erişle anlaştığımız yazıyor, zonguldakspor yöneticisi açıklamış. Oyuncuyu bilenler var mıdır nasıl bir futbolcudur

eprianu

Sadece Samsunspor

Ilyas gibi biseye benziyor. Bizimkiler guya 1milyon 200bin tl teklif etmis. Bence deli para bu lig icin

evolution55

gollerin 3ü de birbirinden güzel   :D

Sadece Samsunspor

Tamam cok sukur para derdimiz yok ama zonguldaktan Samsunspora gelmek icin bir oyuncuya eger dogruysa 1milyon200bin vermek bana cok mantikli gelmiyor. Yanlismi dusunuyorum

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 28 Kasım 2018, 11:54:04
Tamam cok sukur para derdimiz yok ama zonguldaktan Samsunspora gelmek icin bir oyuncuya eger dogruysa 1milyon200bin vermek bana cok mantikli gelmiyor. Yanlismi dusunuyorum

Bana da çok fazla gibi geliyor. Sanırım İlyas Kubilay'ada o civarlarda bir rakam verdik. Bi de şu var yani 200 bin Euro versen o parayı vermiş oluyosun. Olay bu aslında.

Desiqner

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 28 Kasım 2018, 13:06:54
Bana da çok fazla gibi geliyor. Sanırım İlyas Kubilay'ada o civarlarda bir rakam verdik. Bi de şu var yani 200 bin Euro versen o parayı vermiş oluyosun. Olay bu aslında.

Ben paranın bu seviyelerde olduğunu düşünmüyorum.
Ayrıca bence bu oyuncudan da İlyas etkisi gelebilir...