TFF 1. LİG 33. HAFTA | Akın Çorap Giresunspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 22 Nisan 2018, 16:24:55

« önceki - sonraki »

ngonge

Artık yeni statda halı saha maçı oynanır.

Kazım Yılmaz herhalde alacağının çoğunu tahsil etti. Diğerleri de birer soğuk su içerler. Alt ligden çıkmak da kolay bir iş değil.

heryerdesamsunlu

Alıntı yapılan: 55.hakan - 28 Nisan 2018, 17:59:41
Kayyum a kalıpta kurtarabilen takım Var mı?Ben hatırlamıyorum.
vali yi tehdit edip işadamlarının önünü kesmeseydi sayın çoook çook sayın vekilimiz kurtulurduk

heryerdesamsunlu

Biz sezon başı konya-beşiktaş maçı kararı alınıp tutu efendi kabullendiği gün küme düşmüştük zaten

gezegenX

Biz kayyuma devredilince zaten düşmüş olduk. Futboldan anlamayan sorumluluk sahibi olmayan kayyum futbol takımının başına gittiği her takımı küme düşürmüş yada zor durumda bırakmış bir hoca olan Besim Durmuş u getirdi. O gün ben işte şimdi boku yedik dedim. Bizden kat be kat mali açıdan kötü durumda olan eskişehir kurtardı biz düştük çok yazık oldu.

eprianu

Alıntı yapılan: heryerdesamsunlu - 28 Nisan 2018, 18:32:31
vali yi tehdit edip işadamlarının önünü kesmeseydi sayın çoook çook sayın vekilimiz kurtulurduk

Kim o Köktaş mı? İyi bi beddua edecem abdestli abdestli, hedef şaşmasın.

binikalamadım

takımı düşüren milletvekilleri yine aday olacak ve bu Samsunlular yine onlara oy verip seçecek...Samsunsporumuz düştüğü ile kalacak olan biten bu işte...

uykan

Siyaset yapmıyacam ama artık düzende değişmeli
Diyarbakırlısı Bayburtlusu gümüşhanelisi rizelisi artvinlisi malum şehirlisi alayı aday adayı
Gayri karar Samsun'un

5trawberry

Abi uyarin sevdiklerinizi Erdoğan sevdası varsa Erdoğan'a versinler bu vekillere vermesinler o zaman

eprianu

Bugün seçim olsun %55 rahat alırlar. Hiç boşuna kendinizi yormayın.

binikalamadım

tüm adayları Samsunlu olmayan herhangi bir partiye oy veren gadaşım Samsunsporluyum demesin bana...bak elin oğlu nasıl taş koydu valiye...

ender

Arma zorlarına gitti. Ülkede her konuda olduğu gibi düşenide çıkanıda bunlar belirliyor. Şu şerefsizlik yapılan maçlardan birini alsaydık kalmıştık ligde.

uykan

Gümüşhane dernek başkanı bile Samsun'dan aday adayı
Samsunspor Samsunluların elinde düştü maalesef
Biz hakettiğimizi yaşıyoruz sağa sola salça olmaya gerek yok
Kendi şehrinin birtane adayı yok yerel gazete ki ankette bile bilmem ne memleketmişiz ilk 5 içinde ön sırada ankette bile kaybediyoruz

evolution55

alperen_55

Öz Samsunlu vekillerimiz ne yaptıda çakmalardan ne bekliyorsunuz

ea55

Alıntı yapılan: uykan - 28 Nisan 2018, 19:32:25
Siyaset yapmıyacam ama artık düzende değişmeli
Diyarbakırlısı Bayburtlusu gümüşhanelisi rizelisi artvinlisi malum şehirlisi alayı aday adayı
Gayri karar Samsun'un

Osman Kaymak gibi olsun bütün vekiller Bayburtlu olsun.