TFF 1. LİG 33. HAFTA | Akın Çorap Giresunspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 22 Nisan 2018, 16:24:55

« önceki - sonraki »

jean

Ads nin yenilmesiyle ufakta olsa umut dogdu ama ne yapip edip almaliyiz bu maci

Kaya

Altınordu ve Erzurum arasında geçecek playoff yarışı bizi ligde tutacak. Giresunu yenelim yeter ki.

fanatik samsunsporlu

Üzülerek söylüyorum ki siyaseten bişey olmazsa  yenemeyiz. Giresun zaten sevmiyor bizi

Sadece Samsunspor

Valimizi arayan Samsun milletvekilleri bu takima sahip cikiyor diye firca atmaya yelteniyorlarmis. Siz hayirdir oglum size milletvekillik veren elleri ben .

korayxyz

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 22 Nisan 2018, 18:32:17
Valimizi arayan Samsun milletvekilleri bu takima sahip cikiyor diye firca atmaya yelteniyorlarmis. Siz hayirdir oglum size milletvekillik veren elleri ben .

Bence az bile yapıyorlar. 20 senedir kulübün yolunu bilmeyen YZY'a her seçimde %65-70 oy veren bir şehir tüm bunları hak ediyor.

ngonge

300 gün mü oldu deplasmanda kazanamayalı? ligde de olmuştur 7-8 maç. Ve şu iki maçı kazanmayı bekliyoruz ligde kalmak için. Hiç boşuna ümit etmeye gerek yok.

Berabere kalırız son haftaya kalır, son hafta düşeriz gibi geliyor yine de.

Kaya

Ümit etmeye gerek yoksa kapatalım sayfayı kardeşim. Bu nedir ya!!!!

eprianu

Besim Durmuş ile çıkarsak fark yeriz. Antrenör değişikliği olursa, gelecek antrenöre göre farklı sonuçlar çıkabilir.
Ama en iyi zamanda bile şansımız tutmuyor bunlara. Zaten şimdiden twitter'da dalga geçmeye başlamışlar.

55__Gurbet__55

Lusage

1-0 mı olur, yarım sıfır mı olur bilmem. Kafayı tekneye sokacak bu maçı kazanacaksınız. Balikesir, Ümraniye maçını bize altın tepsi ile sunmuşken bu maçı alacaksınız....

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

özkan

Giresuna gidecek olan dünyanın en ileri zekalı doğa üstü kapasiteli taraftarımız giresuna salak salak bulaşmazsa ortamı germezse belli olmaz..

SametYılmaz55

Denizlispor maçına olduğu gibi iyi başlarsak yeneriz.Giresunspor'un iddaası kalmadığı için oyuna ortak olacak motivasyonu bulamazlar.Akilli olup adam gibi mücadele edip yenip gelmeliyiz

kutsalforma

Alıntı yapılan: özkan - 22 Nisan 2018, 22:41:01
Giresuna gidecek olan dünyanın en ileri zekalı doğa üstü kapasiteli taraftarımız giresuna salak salak bulaşmazsa ortamı germezse belli olmaz..

giresun taraftari maci germek, hakemi baski altina almak, oyuncularimizi tahrik etme namina herseyi yapacagini düsünüyorum. Sonrada trabzonlu abilerinden aferin alirlar. Kaldiki normal sartlar altinda bile bizim mac kazanmamiz neredeyse imkansiz gibi...

twitter

Alıntı yapılan: özkan - 22 Nisan 2018, 22:41:01

Önemli nokta bu gerçekte
Denizli maçında da denizli kümeye diye diye heriflerin taraftarını da oyuncusunu da gazladılar adamlar aldı puanını gitti