TFF 1. LİG 31. HAFTA | Eskişehirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 08 Nisan 2018, 18:18:14

« önceki - sonraki »

ngonge

Bizim takım antrenman yapıyor mu merak ediyorum.

GurbetciFanatik

Simdi bu serefsizler haftaya Denizliyi yenerse bizim stadta tarafatarlarlan mac sonu karsilikli sarki söyliyecekler ona yaniyorum.
Su ibnelere yüz vermeyin ligde kalsak bile bu sehirden takimdan defolup gitsinler.
42 yasindayim 33 senedir her macini takip etmisimdir böyle serefsiz ruhsuz kalitesiz Samsunspor daha görmedim.
24 kisilik kadroda bir tane mi *** top bilen adam olmaz. Yedeklere bakiyorsun oyuna katki verecek yarim adam yok.
30 macta 26 golmu atilir *** beyinsizleri.
Bu serefsizlerin idmanina bile gidilmez. Tasidigginiz armaginin sevgisi yüzünden bunlara destek veriyoruz iste.
*** yine yedik yazarken

orucreis

Alıntı yapılan: city ultras - 15 Nisan 2018, 14:19:34
Samsuna gelseler ne olucak ???
Taraftar zaten sessiz..yoksa baklavami var :D

Sende haklısın adam gıbı dayak atacak kımse yok çorbacılar saolsun

diocid

Besim, oyundan memnunum der, talihsiz goller yedik der şimdi.

ngonge

Alıntı yapılan: diocid - 15 Nisan 2018, 14:43:07
Besim, oyundan memnunum der, talihsiz goller yedik der şimdi.

Yok kırmızı kart var onun bahanesi.

orucreis

bunun artık bahanesi yok maç sonu direk istifa etmeli lami cimi yok

55ertan

Engin hoca gitmesin yerine berbat biri gelir dedik ve kendi kendimizi yakdık. Antepe yenilen takımmı olur.

Denizli ve Giresunu yendik yendik yenemedik 3ligdeyiz

jean

Eskisehirin averaj takimi olduk son 3 macta 15 gol attilar bize bu kadarda ruhsuzluk olmaz artik hesaba gerek kalmadi son 3 macin 3 unu alamadimi isimiz bitti

eprianu

Final ve kader maçı dediğimiz maçta sadece 3 şut atabilmişiz. Hepsi gol olsa bile yine kaybediyoruz.
Camia olarak yerlerdeyiz.

s_uzunkaya

Adaletli bi skor oldu. Samsunda 4 yedikleri takımdan deplasmanda 5 yemeleri bence çok adaletli ve mantıklı.

korayxyz

Balıkesir'in deplasmanda 3 tane attığı takıma 5-0 yenildik. 20 senedir maç izliyorum, bu kadar utanç verici bir maç ve sezon hatırlamıyorum küme düştüğümüz sene dahil. :(

korayxyz

Yılmaz vuralın açıklamalarına bakın. Kümede kalmaya çalışan Eskişehir tam olarak "acımış" bize. Bu utanç da yeter bu kulübe..

https://twitter.com/_TransferHaber_/status/985516241371779073

GurbetciFanatik

Bu Forma bunlari haketmiyor ama
Formanin icindekiler ve Teknip ekip rezil olmaya düsmeyi parasiz kalmayi herseyi hakediyor.
Diyecek baska bir lafim yok.
Haftaya 100% netlesir kaldikmi düsrtük mü diye ama net belli olcak.

maviay55

Ankaradan 1 otobüs inanarak,büyük heyecan duyarak Armanın yanındaydık.
Umutluyduk.Ta ki başlangıç düdüğü çalana kadar, ilk 10 dakikada anladık başımıza neler geleceğini sağlı sollu rüzgar gibi top oynuyordu Es-es. 40 dakkada 4 gol gördük. Eskişehire inançlı gelen çoğu taraftarımız stadı terketti ilk 45 dakika sonunda.
Ankaraya dönüşte asık suratlar ağlayanlar dünyası yıkılan renktaşlar..Uykusuz günler bizi bekliyor.

(35 yaşındaki beklerden,ilerde götü göbeği salmış Ayite den medet uman buna 90 dakka seyreyleyen,hiçbir taktik varyasyonu olmayan sadece takım elbise yelek kombinasyonunu becerebilen yerli antrenörcükle bu kadar olur. Net.)