TFF 1. LİG 31. HAFTA | Eskişehirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 08 Nisan 2018, 18:18:14

« önceki - sonraki »

binikalamadım

bu hocayla bu maça çıkılacaksa şimdiden geçmiş olsun....beraberlik büyük başarı olur.

ngonge

Final maçlarında genelde kötüyüz. Ama inşallah şansımız döner. Eskişehir'de Semih cezalı, Ofoedu sakat. Takım genel olarak bizden daha kötü durumda.

fanatik samsunsporlu

Zor ama  0-0 ı bu maç ta bekliyoruz belki o gazla denizli yi yeneriz

eprianu

Skora bakıp aldanmayın. Eskişehir; Balıkesir ve Rize maçlarında çok iyi mücadele etti. Ancak çok kötü bir zaafları var, 35-40. dakikadan sonra oyundan düşüyorlar. Ama ilk yarım saat da rakibi haşat ediyorlar.

Hiç umudum yok, 4-0 veya üstü bir skorlar rezil edip gönderirler.

Çok acı ama camiada büyük bir değişiklik olmazsa geri kalan dört maçın hiçbirini alamayız.

55ertan

Rahatlık battı.
ESES yenildimiz an ikili averajdan üstümüze geçiyorlar ve  :( :(
Berabere kalalım başka bişey istemiyorum.

jean

samsunum

Semih bu maçta cezalı ofoedu 3 hafta daha sakatmış  ama kimin umrunda adamlar sahaya  7 - 8 kişi de çıksa biz kazanamayız. Berabere kalsak bile 2'li averajda adamlar üstün

55.hakan

Angan ve Gökay ilk 11 başlamalı.Oynatma artık şu Enes i.Şimdi adam yetiştirmenin zamanı değil.

bayfa55

Lusage

1 puan iyi puan..

Bizim kaderimizi etkileyecek maç Giresun deplasmanı olacak..

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shane_Falco

Gaziantepspor maçından beri neredeyse artık izlemiyordum takımı.
Dün dedim kazanacağız otur izle. Ama yok. Takım diye bir şey yok ortada.
Hele ki deplasmanda hiç umudum yok.
Bu hafta Eskişehir ile sıraları değişiriz. Haftaya'da Denizliye takılırız Eskişehir'de Gaziantep'i 3'ler. Sıramız sağlamlaşır.

55erhan55

bence bu maçı 2-1 alırız ligde kalırız kotümser olmayın Eskişehir'in defansif zaafları çok yeneriz gibime geliyo.

cakir55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 09 Nisan 2018, 11:09:08
Angan ve Gökay ilk 11 başlamalı.Oynatma artık şu Enes i.Şimdi adam yetiştirmenin zamanı değil.
Gökay mı ? Şaka mısınız abi ?
Dk kaçta girdi hatırlamıyorum ama adım atacak hali yok Gökayın.

Maça gelecek olursak yeniliriz İkinci lige merhaba deriz.