TFF 1.LİG 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Boluspor

Başlatan Kaya, 11 Mart 2018, 14:58:16

« önceki - sonraki »

55ertan

18 Mart 2018, 18:56:03 #60 Son düzenlenme: 18 Mart 2018, 19:10:11 55ertan
Kalenin önünde elimiz ayamız dolanıyor. 4-5 pozisyonda yandaki adama doğru pas atsa arkasıyla gol atacak. Hakem gene son 10dak. Penaltımızın ırzına geçti. Bu kaç oldu bilmiyorum. Anganı oynatırsın oynamaz. Son 10dak. koyarsın
adamın top oynıyası geldi.

Antep maçını hediye etmeseydik gene en rahat bizdik.

Fikstürümüz çok zor. Hocanın kalitesi ortada. Bi şekil 9puan toplamamız lazım.

Stadyumu boş bırakan hemşerimizlerede teşekürler.

eprianu

Bu pozisyona kırmızı kart ve penaltı vermeyen hakem niyetli gelmiştir. Başka bir izahı olamaz.!

https://www.facebook.com/batiyaka55/videos/943093982482442

Sadece Samsunspor

Ben takimin mucadelesini begendim. Ama hakem 3 puani net caldi. 2 penalti gume gitti. Sahipsiz oldugumuz surece ellerini kollarini sallayarak puan calip giderler

eprianu

Kağıt kalemler ele, her sene olduğu gibi hesap kitap işlerine başlıyoruz  :D

emre

Üç rakibin Antep birinin Manisa maçı duruyor :(

SametYılmaz55

Bugün Balıkesir yense çok iyi olacaktı.Play-off iddiaları devam edeceği için Eskişehir ve Denizlispor maçlarına daha farklı çıkardı.Yenmis olsa İstanbulspor play-off potasından uzaklaşacak,bizim maça iddiasız geleceklerdi.Onumuzdeki iki maçtan sonra bizim maksimum alacağımız puan 3-4 olur.O yüzden şu 2 maçı bir şekilde kazanıp rahatlamamız lazım.Cok değil Antep ve Bolu maçını kazanacaklardı bizim ruhsuzlar,onu da  beceremediler.Son iki maçı almış olsak şu an Giresunspor bile altimizdaydi.Velhasil kelam şu iki maç sezonun en önemli maçları bana göre.Aldik aldık alamadık elveda deriz

55ertan

Antep maçını almış olsaydık. En rahat bizdik. Düşmeye en yakın Denizli bence.

Samsun 33     Denizlispor 30     ES ES 31  
Adana D          Ankaragücü         Balikesir
Istanbul           Balikesir D           Rize D
ES ES D           Rize                      Samsun
Denizli             Samsun D           Antep D
Giresun D        Antep                   Bolu
Ümraniye        Bolu D                  Adana D

Adana 34        ADS 34            Giresun 37
Samsun           GFK D              Altinordu
Antep D           Manisa             Ankara D
Bolu                 Elazığ D            Balikesir
Elazig D           Erzurum           Rize D
Istanbul D       Altınordu          Samsun
ES ES               Ankara D          Antep D

Sadece Samsunspor

Hakem mactan sonra penalti oldugunu soylemis. O zaman niye vermedin ayarlandinmi ? Ayrica besim hoca 3 puanimiz calinmistir haberini valimiz retweet etmis helal olsun korkmayan vali

s_uzunkaya

maçı dediğim gibi seyretmedim ve seyretmeyeceğimde....

samsunsporun bu hallere yani 2. lig lere düşürülmesine ve bir daha belimizi doğrultamadığımız bir maç vardı. samsun kümede kalmış diyerbakır ın samsunda bizi yenmesi gerekiyordu. ******* kerem vardı kalede. öyle bir gol yemiştiki diyarbakır o maçı almış ve kümede kalmıştı. sonra ne mi oldu?!! bir sonraki sene samsunspor ve diyarbakır el ele cebren ve hile ile alenen- göz göre göre 2. lige düşürülmüştü. hatırlayanınız olur manisa deplasmanında 2 li mücadelede celil faulu kendi atmaya hazırlanırken kırmızı kart görmüştü. içerideki  serkan aykut gibi bir futbolcuyu bile delirtecek yönetim sergileyen kuddisi müftioğluna saldırarak yumruklayıp 10 maç ceza aldığı meşhur kayserispor maçı ve daha neler nelerrr...

şimdi yorumlara bakıyorumda, verilmeyen kırmızı karttan çalınmayan penaltıdan bahsediliyor. korkum odur ki tüp kafalı fedarasyon samsunspor için kalem kırmış olabilir! futbolcuların topunu itham etmek istemiyorum ama olmaz bir şekilde gaziantepli bebeklere yenilen samsunspor küllüm okka altına gönderilmiş olabilr!!

bu konuda şimdi yönetim ve şehir olarak sesimizi çıkarmazsak sonumuz kötü!!!!

mehmet yılmaz

Samaras'ın pozisyonunda penaltı çalmayan hakem için düşüncelerimi buraya yazmak istemiyorum bile!!! Yazıklar olsun.
O pozisyonu hakem seminerinde örnek olay diye gösterirsin, yetmez kaleci eğitimlerinde bir kalecinin zamanlama hatasına örnek diye gösterirsin. İnanılır gibi değil... Son dakika pozisyonu da ayrıca penaltı...

Buna rağmen Besim Hoca'nın adeta bir puan için oynaması da var ortada. Ayite çıkıyorsa yerine Kenan girmez, sana üç puan lazımsa hiç girmez. Ayrıca Enes ısrarı abartılı. Çocuk gününde değil, belli. Yerine Angan'ı erkenden koy.

Bitmiyor çilemiz arkadaş... :(

Karabudun

Teselliyi fikstürde buluyorum. Düşme hattındaki takımlar içinde bana göre en rahatı bizimki. Gerçi en rahat oyuncular da bizde ya neyse. Fikstürlere şöyle bir bakınca sanmıyorum ki ADS gideceği deplasmanlardan puan alabilsin. Diğer taraftan düşme hattındaki takımlardan  hiçbiri direkt rakipleriyle bizim kadar oynamayacak.

jean

Gecen hafta almis olsaydik cok rahatlicaktik ufakta olsa avantajimiz devam ediyor denizlinin yenildigi guzel oldu