TFF 1. LİG 27. HAFTA | Gaziantepspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 06 Mart 2018, 18:07:43

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Ben mi sacmaliyorum bilmiyorum ama en korktugum mac bu mac hafife alip sacma sapan bir gol yiyip atamiyacaz diye senaryolar kuruyorum. Insallah oyle olmaz erken gol lazim direncleri artmamali

_samsunspor_

Hemen hemen tam kadro sahadayız,bence hocanın risk almaması isabetli karar olmuş

GurbetciFanatik

Gaziantepsporun son iki üc macina söyle böyle izldim az.
Gencleri yavas yavas iyi oynamya basliyorlar öyle o kadar da hafife alinacak takim degil.
Bizden kat kat tecrübesizler ama bizde yani o kadar da iyi degiliz.
Önemli olan bizim futbolcularin bu mactada 100% kendileri imaca vermeleri.
3 Puan aliriz ama kimse öyle fark mark beklemesin.
Tahminim 1-3 bizim olur.

Shane_Falco

Zamanın da aynı durumdaki Orduspor'u zar zor 1-0 yenmiştik. Evlerinde dirençli oynuyorlar. Kesinlikle ilk yarı bi gol atmalıyız.

eprianu

Allah korusun kazayla ilk golü biz yersek işimiz çok zor. Oldukça dirençli ve hızlılar.

bayfa55

Dirençliler ve bizim hücum hattı çok durgun

55_OrHaN_55

Vural temiz

Sanki 5 : 0 ögündeyiz
Amatör gibi oynuyoruz
Gol atamayacaklar

Vural temiz

eprianu

Bizim orta alanı hareketlendirecek, oyuna dinamizm kazandıracak adamımız yok. Karaktersiz Chiubike tam bu yapıda bir oyuncu ama oynamıyor. Şu Samet de ne günah işledi bilmiyoruz, adamı sezon başından beri 10 dakika oynattılar ancak.

bayfa55

GurbetciFanatik

Yani su ilk yarim saat futbola bakinca deplasmandan alinan 1 puan iyidir demesi geliyor insanin.
26 macta 4 puan alip 73 gol yiyen rakibe ALLAH korusun olasi bir 3 puan gelmezse bunun hesabi sorulur.
Atin golüde herkes rahatlasin bu ne rahatlik yaa. Besir de oynamli cikar defansdan birini.

55_OrHaN_55

isa55

Maçın başından itibaren gol arayan takım beklerken nasıl olsa alırız diyen ama hiç birşey yapmayan bir takım izliyoruz

ngonge

Takim genel olarak iyi degil. Bilhassa irtada gokay siritiyor.