TFF 1. LİG 27. HAFTA | Gaziantepspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 06 Mart 2018, 18:07:43

« önceki - sonraki »

jean

mehmet yılmaz

Ciddiyeti bozmadan hazırlanıp, kazanmalıyız.

isa55

Lusage

Biraz rotasyon fena olmaz. Sifakis, Kenan, Samed, Ufuk, Gökay ve Muhammet'e şans verilmeli.

SametYılmaz55

Elazığspor maçına başladığımız gibi başlayıp ilk yarıdan bitirmemiz lazım bu maçı.Nasıl olsa yeneriz kafasıyla çıkarsak zorluk yaşayabiliriz.Baskılı başlayıp, gol ve goller bulup fişi çekmeliyiz.

brigand

İlk yarı tempolu oynayıp maçı bitirebilmek gerekiyor. İkinci yarı değişiklikler ve rolanti futbolla aktif dinlenebiliriz. Şahsi görüşüm çok fazla sayıda rotasyona gerek yok. Yeni bir kadro istikrarı oluşuyor, çok fazla oynamamak gerek. Ancak değişiklikleri biraz erkene çekip kısmi rotasyon yapabiliriz. Sonrasında Bolu maçı için bir haftamız olacak. Şehir iyiden iyiye havaya girecektir. Muhtemelen yeni stadyumda ki en kalabalık maçımızı oynarız.

samsun 55

Galip Öztürk bu maçta prim vermez diye düşünüyordum ama helal olsun yine 200.000 tl prim sozu vermiş.

ngonge

Rehavete kapılmamızın gerektiği kesin ama 2-3 rotasyon değişikliği yapmalıyız. Furkan-Sifakis, ABS-Ufuk gibi ufak değişiklikler. Belki Göksu-Gökay da olabilir. Ayite oynamalı, oynadıkça açılıyor. Bu sefer Angan'a da şans verilebilir Enes yerine. Chibuike ahlaksız ama Angan en azından gayretli geldi bana.

evolution55

emre

Gol atmakta genelde zorlaniyoruz. Antep de maç içinde bir sekilde 1 gol bulabiliyor. Defansimizin rehavete kapilmayip gole kapatmasi lazim kaleyi. Bu tarz maclarda kotu sürpriz yapabiliyoruz. Bizim için 3 puan çok önemli.

ali ihsan

Alıntı yapılan: ngonge - 07 Mart 2018, 14:35:26
Rehavete kapılmamızın gerektiği kesin ama 2-3 rotasyon değişikliği yapmalıyız. Furkan-Sifakis, ABS-Ufuk gibi ufak değişiklikler. Belki Göksu-Gökay da olabilir. Ayite oynamalı, oynadıkça açılıyor. Bu sefer Angan'a da şans verilebilir Enes yerine. Chibuike ahlaksız ama Angan en azından gayretli geldi bana.

ABS kart cezalısıymış zaten.Gökay ve Angan'ı kullanmak lazım bence de.

s_uzunkaya

chibuike ve angan ı oynatmalı besim hoca. böyle tecrübeli adamlar bu tür maçları alabilir tek başına. kendilerinide göstermek isteyeceklerdir zaten.

mehmet yılmaz

İşin aslı, hepimiz kafamızda bu maça 3 puan yazdık. Öyle olacağına da inanıyorum ama mücadele etmek lazım, ciddiye almak önemli.

jurista

Rakiplerine göre fixtür dezavantajı olan takımız.Gaziantep maçından 3 puandan başka birşey gelirse inanın işimiz çok kritik bir hal alır.Psikolojik seviyesi yüksek maçları kaldıramayan bir nabzımız var şanssal olarak da durum aleyhimize  bu gibi sıkışık zamanlarda .Bu yüzden bu maçtan mutlak suretle 3 puan alıp denizli ile puan farkını 8 e çıkartmalıyız.Ben Denizlinin Erzuruma kaybedeceğini düşünüyorum .Umarım yarın akşam bu saatlerde coşkulu güzel umut dolu cümleler yazarız...