TFF 1. LİG 24. HAFTA | Balıkesir Baltok - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 20 Şubat 2018, 17:57:12

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Ufuku cok begendim bugün iyi bindirmeler yapti kenarda rahat gene adamlari gecti.
Aslinda maca bakilirsa neden 3 puan olmasin diyecegimiz bir mac ben yinede alirsak 1 puan bile iyidir derim deplasmandan.
Egri oturup dogru konusalim küme yolunda 1 puan deplasmanda iyi , play off hikaye o yüzden 3 puan isteyenler var.
Ha 3 puan gelsin bende isterim ne kadar cabuk uzaklasirsak kümeden o kadar rahat cikariz maclara.

tactician

takım devrenin ortalarına doğru oyunu dengeledi; ilk yarının son bölümünde de oyunun kontrolünü eline aldı.
Takımda ritim ve form anlamında bir problem görünmüyor lakin oyuncu kalitesi olarak vasat kaldığımız için çok vitesli bir oyun oynayamıyoruz.

kıbrıslı_mete

Şu Türkiye'deki, sakatlanan oyuncu için topu taca atma alışkanlığı centilmenlikten daha çok enayilik olmaya başladı. Az ömce Enes İslam yerde yatan Nizamettin için atak pozisyonunda iken topu taca attı. Balkes aldı, sportmence topu bize attı ama defansa attı haliyle. Şimdi, atak bölgrsinde olan topumuz, defansa gerilemiş oldu. Ne anladık biz bu centilmenlikten o zaman? Adam da zaten hemen kalktı, oyuna devam etti. Artık buna bir kural gelmeli.

GurbetciFanatik

Furkan senin yicen golün ben .....
Napiyon öyle topa yürüyon ziplasana mal....
Yavv ne zaman iyi oynasak böyle mal mal gol yigiyoruz.

bayfa55

ngonge

2.yarıdaki futbol bu maçı alırız diyordu ama Furkan...

GurbetciFanatik

Yazik ya vallahi yazik sen oyna yedigin gole bak.
Hoca artik hamle vakti geldi Muhammetimi alirsin Angani mi alirsin yap biseyler.

SametYılmaz55

İlla 3-4 maçta bir böyle gol yiyeceksin dimi Furkan

elexir

city ultras

eprianu

Yazık ya hakikaten yazık. Yani son maça kadar rahat nefes almak haram diyorsunuz bize!

ngonge

Oha hala Chibuike giriyor oyuna. Ortasahayı vericez rakibe.

bayfa55

elexir

Lusage

Şu Furkan'ın da artık sezon sonu tekmeyi vurmak lazım. Bı halta yaradığı yok...