TFF 1.LİG 21.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Başlatan Kaya, 04 Şubat 2018, 14:57:04

« önceki - sonraki »

Kaya

Stoper

Kazanırsak çok rahatlayacağız.
Kenan yerine Oğuz ile başlarsa daha dinamik bir orta sahamız olur.

jean

GurbetciFanatik

Tek sorun bu macta : ENGIN IPEKOGLU
Maci okuyan ve 3 puana odaklanan bir hoca olsaydi banko 3 puan derdim ama bu hocayla her mac risk.
Angan -Chibuke kesin oynamamali.
Oguz ve Samed takima artik katilmalilar ne eksikleri var bilmiyorum.

ngonge

Yine bizim ayarlarda bir takım. İnşallah takım iyi gününde olur, çünkü maç başlamadan kestiremiyoruz. Kenan cezalıymış, bu çok olumlu bir haber. Bir de Enes'le başlamak gibi bir hata yapmaz inşallah Hoca.

tactician

Alıntı yapılan: ngonge - 05 Şubat 2018, 11:15:03
Yine bizim ayarlarda bir takım. İnşallah takım iyi gününde olur, çünkü maç başlamadan kestiremiyoruz. Kenan cezalıymış, bu çok olumlu bir haber. Bir de Enes'le başlamak gibi bir hata yapmaz inşallah Hoca.

Çok doğru; Erzurumspor Demirspor'a göre daha diş geçirilebilecek bir takım. Direnç anlamında bu hafta oynadığımız rakipten daha az maça asılan bir takım bekliyorum. Manisaspor maçında olduğu gibi bulunabilecek bir erken gol takımı rahatlatır ve maçı kazanırız.  0-0 geçen her dakika rakibin skoru alması için zemin hazırlar.

Kenan Karışık son derece formsuz; onsuz Gökay ve Çağrı ikilisinden oluşan orta bölge daha iyi işler yapacaktır.

umit

kenan gibi düz bir adamın olmaması olumlu. savunmada kademe hatası yapmazsak,mutlaka gol bulur kazanırız.

SametYılmaz55

Bu maçla birlikte 7 haftalık kritik bir sürece giriyoruz.Önümüzdeki 6 maçın 4 tanesini kendi sahamızda oynuyoruz.6 haftanın ardından da Antep deplasmanına gidiyoruz.İcerdeki maçları kazanıp Gaziantepspor maçından 3 puan alabilirsek 38 puana ulaşır küme düşme hattından tamamen uzaklaşırız.Bu fikstür avantajını iyi kullanmamız lazım.

orucreis

Sadece Samsunspor

burakbas

Manisa maçında maratonun takıma verdiği destekte yer yer muazzam atmosfer oluştu. En azından alt taraf tamamen dolu olduğunda tribün anlamında daha güçlü oluruz. Maç günü ve saati bunun için uygun. 3 puanı alırız inşallah ::)

brigand

En yüksek doluluk oranına ulaşmamız bile bir artı güç olacaktır takım için.Takım içinde moraller yerinde ve güven ortamı sağlanmış durumda.
Kenan'ın cezalı olması sonucu Oğuz'a forma verilirse orta sahamız açısında bir artı olacağını düşünüyorum.
Diğer taraftan Enes 11'de başlayacaktır. Daha dinamik kanatlarla hücum edebiliriz bu maç.
Takım Ads maçının son yarım saatinde bir alışkanlık kazandı gibi.
Hem kanat, hem içeri kat ediş hem de göbekten bireysel yetenekle zorlayabildik. Bu alışkanlık ister istemez Erzurum maçına yansıyacaktır.
Bu yüzden Enes ve Cebe sağ kanatta, Samaras'ın göbeğe kaydığı kısımlarda Göksu ve ABS sol kanatta etkili olacaktır.
Umarım üç puanı alan taraf biz oluruz ve biraz daha rahatlarız.

mehmet yılmaz

Çok kritik bir maç daha... Manisa'yı yenerek, ADS'ye yenilmeyerek önemli işler yaptık. Erzurum'u da yenmemiz gerekiyor. Takımda temel bazı eksiklere rağmen bir moral yükselişi var ve bu oyuna da yansıyor. Umuyorum ki üç puanı elde ederiz.

Sadece Samsunspor

Bu mac cok onemli. Yenersek ust siralar icin yenilirsek dusmemek icin oynariz

samsun 55