TFF 1. LİG 17. HAFTA | Ümraniyespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 17 Aralık 2017, 20:54:56

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

İlk yarıyı malübiyetle kapattık bu sonucu beklşyorduk zaten

cakir55

Bu kadro kesinlikle daha fazla puanlar alırdı. İğrenç bir yönetim, kötü hocalarla iyi puan aldık gibi. Maça gelirsek konuşacak fazla bir şey yok adamlar bile bu kadar kolay galibiyet alacaklarını düşünmemişlerdir.

Raqua55

Para alamıyoruz diye 2 defa aynı hata yapılmaz .Bir takım 2 defa arka arkaya gol yemez.3 sezon önce Para alamayan oyuncu grubumuz vardı.Ama bizlere paranız ödenir Hakkınız asla dedirtmişlerdi.Yediğimiz gollere bakın sıfır savunma.

mehmet yılmaz

berbat yönetilmenin sonuçlarıyla karşılaşmaya devam ediyoruz. dün maçtaydım. derli toplu ve sağlam bir tribünümüz vardı. halı saha maçı gibiydi. yediğimiz goller birbirinden tuhaftı. maalesef engin ipekoğlu herhangi bir katkı veremiyor. oyun okuma, taktik, müdahale, değişiklik ve zamanı... hepsi kötüydü.

şöyle düşünelim, geçen sezonun düşmemeye oynayan takımından hasan kılıç'ı kaybettik, yerine çağrı alındı. Kone'yi tutamadılar, yerine angan alındı. çıta yükselmesi gerekirsen, düşmüş.  basit iki misal... geçen sezonki yetersiz kadronun üstüne bile çıkamayan, yabancı transfleri son 3 yılda büyük ölçüde fiyaskoyla sonuçlanan bir yönetim. üzülmekten başka bir şey gelmiyor elimden...

jean

2-2 iken pespese iki basit gol yemek ne oluyor arkadas hele bizim oyuncunun yaptirdigi penalti resmen komedi kongre ins guzel sonuclanirda transfer sikintisi cekmeyiz

ngonge

Baya gereksiz futbolcular var takımda, transferden önce onları bir temizlemek lazım. 2.yarı giren bütün oyuncular kafasında bitirmiş burayı.