TFF 1. LİG 17. HAFTA | Ümraniyespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 17 Aralık 2017, 20:54:56

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Yine zor mac ama bugunku gibi mactan once takim toplanip inanirsa galibiyete neden olmasin

fanatik samsunsporlu

En önemli iki gol silahı İbrahim Akdağ ve Drol sarı kart,defanstaki zenci oyuncuları kırmızı kart cezalısı.Rangelov ve Bulut a dikkat etmeliyiz. İnşallah bu gazla ve taraftar desteğiyle kazanırız. Playoffa yakın bir yerde bitiririz

Stoper

Yönetim-taraftar krizi.
Takımın genel olarak kötü form grafiğine sahip olması,Alpay gibi vasat bir hocayla sezona hazırlanmış olması.2 maçtır izlediğimiz Sifakis hariç, geri kalan yabancıların beklenenin altında çıkması.

Tüm olumsuzluklara rağmen, ilk yarının bitimine 1 hafta kala 6. sıradaki rakiple puan farkı dört. Bu lig böyle bir yer işte.. Birkaç maçlık seri galibiyetlere bakıyor iş.

Kongre süreci,devre arası gidecekler,gelecekler ile play off yarışında olabiliriz. 9. haftanın sonunda,ikincilik planları yapmıştım ama o tren kaçtı.Altınordu'nun bir sezon yaptığı gibi 8-9 maçlık seri galibiyetler gelirse o ayrı.

Fikstür avantajına sahibiz; Ankaragücü,Rize,Bolu, Erzurum, Ümraniye,İstanbul,Elazig gibi takımlar ikinci yarı Samsun'a gelecek. Şampiyonluk kovalayan ve play offta doğrudan rakibimiz olacak takımlar. Ayrıca yazmıştım, fikstür de Rize'yi takip etmek avantajlı.

Bu maça gelirsek, rakip de önemli 3 isim kart cezalısı. Puan ya da puanlar gelirse, devre arasına biraz olsun mutlu ve umutlu gireriz. Tabii ilk yarı köklü değişiklik olursa,yoksa 10.sırada bitirmemiz sürpriz olmaz.

özkan

Galip gibi bazı çakma Samsunspor lular şu maça prim verse şu maçı alsak ikinci yarı çok farklı planlar olur..Ama,ama...

orucreis

Giresun macinda oldugu gibi totem yapiyorum.
Yeniliriz cok net
:)

HoliganSamSunLu

En azından yenilmesek süper olur galibiyet tattan yenmez

jean

Su macida alsak azda olsa moralli gireriz devrevarasina ins guzel oynayip aliriz

eprianu

Geçen sene Samsun Kümeye diye bağıran kara para aklama ve belediye takımlarından. İnşallah vurur geçeriz..

ngonge

Takımın ve hocanın yapısı deplasmana daha uygun. Ancak çok eksik var. Umarım Kenan'ı falan tekrar oynatmaz. Geçen maçtaki 11 fena değildi, Angan'ı belki deneyebilir.

Sadece Samsunspor

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'da sıcak saatler yaşanıyor.

Hafta sonu deplasmanda Ümraniyespor'la karşılaşacak olan Kırmızı Beyazlılarda; kritik maç öncesinde flaş gelişmeler yaşandı.

Giresunspor, İstanbulspor, Erzurumspor, Balıkesirspor ve Denizlispor karşılaşmalarının primlerini almayan futbolcular yarın sabah yapacakları seyahati akşama öteledi.

Prim ücretlerini almayan oyunculara uzun süredir ödeme yapılmadığı öğrenildi.

Öte yandan; kulüpte çalışan personellerin 6 aydır maaşlarını alamadığı belirtildi.

AJANSSPOR ÖZEL / Salim MANAV -

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ)

Tarih: 22.12.2017 21:27

jurista

Sürekli söz verip verdiği sözü tutmayan veya tutamayan bir yönetimin mental olarak futbolcuları bu maça nasıl hazırlaması beklenebilir ki ? rakibin önemli oyuncuları yok doğru ama bizim önemli diyebileceğimiz hangi oyuncu var ,bu maç için hiç iyimser olamıyorum umarım en az beraberlik alırız.

ngonge

Bir de böyle bir durumda t.direktör nasıl transferden bahsedebiliyor çok ilginç.

Sadece Samsunspor

Kardesim yapamayacagin seyin sozunu verme. Bu her alanda gecerli. Bide guya hepsi ticaretle ugrasiyor. Ticarettede soz verdiysen yapacaksin kardesim o zaman sen esnaf degilsin.

tactician

maç öncesi oyunculardaki moral motivasyon yine yerlere indi.
Eskişehir maçı öncesindekine benzer bir psikojik travma ile çıkacak topcular sahaya.
Bu sefer tek kurtarır yan; Perşembe günü bu çapulcuların yönetimi bırakacaklarını topcularından da bilmesi.
Umarım bir kez daha canlarını dişlerine takarlar da bu maçtan en azından mağlup olmadan dönerler.