TFF 1.LİG 16.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Akın Çorap Giresunspor

Başlatan Kaya, 10 Aralık 2017, 14:56:28

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

Ayite nin cezalı olması pek bir şey değiştirir mi bilmem.Zaten ters gelen bir takım.Gerçi onlar da iyi oynamıyor üst sıralar da olsalar bile. Hadi hayırlısı

ngonge

Engin Hocayla maç kazanmak çok zor. Şans yaver giderse ancak.

orucreis

HoliganSamSunLu

Giresuna en iyi günümüzde bile şansımız tutmuyor belki ve inşallah en kötü günümüz de ve onların en iyi olduğu sezon da şansımız la birlik te üç puan alırız en azından beraber lik

eprianu

Şu anda Rize'ye karşı antrenman maçı yapan Giresun'un haftaya bize karşı ne yapacağını düşünmek bile istemiyorum. Hiç çıkmayalım maça 3-0 hükmen daha iyidir.

samsunluhakan

cakir55

Stoper

Akın Çorap rahat gol yiyen bir takım,biz de atamıyoruz. Duran toptan falan sıkıştırsak bir tane güzel olur.

brigand

Açıkçası köklü bir değişim yaşayıp yenilenmediğimiz sürece bir umudum yok. Futbol namına konuşulacak hiçbir şeyimiz yok maalesef.

Shane_Falco

Ben hayatımda bu kadar umutsuz olduğum bir Samsunspor hatırlamıyorum. Geçen senenin ilk yarısındaki kadro bile daha çok heyecanlandırıyordu beni.

0-2 yeniliriz...

özkan

Karabudun

sersa

Samsunda olup bu zamana kadar hazırlık maçları bile dahil gitmediğim mac sayısı 1 bu ikinci olacak taraftarı bu hale getirenler kına yaksın.

Ollivanders

Önceden sayfalarca yorum yazılır her yazılan yorumu ayrı ayrı okurduk. İçimizdeki heyecan öyle bitti ki durumumuzu anlatamıyoruz bile.  Giresunspor'un bizi  kaç farkla yendiği de umrumda değil. Skorlarla değil yönetimin ve camianın tutumuyla rezil oluyoruz. Benim için en önemlisi bu.