SAMSUNSPOR KONGREYE GİDİYOR

Başlatan Barış555, 05 Aralık 2017, 09:19:55

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Gel senide yazalımla koskoca Samsunspor'a yönetim kurulu mu oluşturulurdu zaten.
Belli ki Vali zaten kongre'nin başında böyle bir şeyi belirtmiş adam bana bırakın demiş.
Divan bugün yeteri kadar bunu ifade edemedi.
O yüzden Tahsin, Mahsin cesaret buldu da çıktı ortaya...

Sadece Samsunspor

Tahsinle fuat Kazimdan 2 milyon geldigini gordu. Transfer yapip biz yaptik ettik diyeceklerdi. Buyuk ihtimal verilen arada Kazim valiyi aradi bunlar gelirse parayi geri alirim dedi. Valide bunlari istemedi ve aday oldurmadilar. Valimiz yonetsin sezon sonuna kadar parada var. Yonetimden daha iyi valla

eprianu

Ben kongreyi izlemedim. Tahsin Kosif'in başvuru neden kabul edilmedi? Yani gerekçe olarak ne gösterildi? Adı Turgay olan birinin daha başvuru yaptığını okudum Twitterdan. O da kabul edilmemiş. Neden acaba? İzleyenler durumu kısaca özet geçebilir mi?

Shane_Falco

Alıntı yapılan: eprianu - 26 Ocak 2018, 18:30:27
Ben kongreyi izlemedim. Tahsin Kosif'in başvuru neden kabul edilmedi? Yani gerekçe olarak ne gösterildi? Adı Turgay olan birinin daha başvuru yaptığını okudum Twitterdan. O da kabul edilmemiş. Neden acaba? İzleyenler durumu kısaca özet geçebilir mi?

Tahsin başvuru yapmadı. Burada hemen aramızda bir yönetim oluşturalıma getirdi lafı. Fuat köktaş'ı övdü bir ara. Son şampiyonluk bizim sayemizde oldu gibisinden konuştu.

Turgay olayı ise adam üye değil kim olduğu neci olduğu belli değil. O yüzden reddedildi.

tactician

Alıntı yapılan: eprianu - 26 Ocak 2018, 18:30:27

Başından sonuna kadar yerinde takip ettim kongreyi.
Son söylenecekleri ilk söyleyeyim; sonra detay yazayım
Vali bey yarım sezonu kendi kontrolünde bir yönetim ile idare etmek istiyor.

Turgay denen şahsın posta yoluyla ulaştırdığı dilekçe tam bir komedi zaten; yok hükmünde sayılmalı- o şekilde sayıldı zaten.

Kayyum fikri ortaya çıktığı için Tahsin kosif iyi bir çıkış yaptı; burada liste kuralım dedi. Buna istinaden çok ciddi bir sinerji oluştu salonda. Fakat vali beyin planı ve kazım yılmaz in yapacağı yardımlar kendisine aktatrilinca o da haklı olarak geri adım attı

Detayları sonra yazacağım

Stoper

26 Ocak 2018, 20:29:03 #320 Son düzenlenme: 26 Ocak 2018, 20:43:23 Stoper
Valilik açıklama yaptı, son 1 ay da büyükşehir belediyesi 700 bin TL vermiş.
Vezirköprü belediyesi bugün 100 bin TL vermiş.
Hakkı Tomac, transfer tahtası açılırsa,herkesin tanıdığı Samsunlu bir menejerin Almanya'dan topçu getireceğini söyledi.
Pazartesi transfer tahtası açılacakmis.

Yeni açıklama geldi.
"Güven veren" paralı bir yönetim olursa devredecegiz.

http://www.samsun.gov.tr/kayyum-sureci-valiligimizin-takibinde-olacak[/url

Sadece Samsunspor

Bu vali var ya adam adam. Bu sehri kimler yonetti kimse senin kadar cesaretli yonetemedi. Harbiden helal olsun.

Karabudun

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 26 Ocak 2018, 20:56:10
Bu vali var ya adam adam. Bu sehri kimler yonetti kimse senin kadar cesaretli yonetemedi. Harbiden helal olsun.

Nihayet şu şehrin adam gibi yöneticisi oldu.

MeL_55

vali efendinin o güzel ellerinden öpüyorum. allah daima yolunu acik etsin.

ayrica tahsin kosif mümkün oldugunca samsunspor isminden uzak dursun.
böyle erkurt tutu gibi vasifsiz kisiler baskan olmasin kardesim bu kulübe!

jean

Bizde bu sans varken valiyi baska yere atarlar insaallah transfer yapip sezonu saglam bitiririz

eprianu

Vali sürekli paralı başkan talebini yineliyor. Bir yerde haklı adam. Kendisi para bulacak takımın başındakiler de savuracak. 

Bu şehirde Kazım Yılmaz dışında kimsenin paralı başkan tanımına uyacağını sanmıyorum. Acaba Kazım Yılmaz'ı mı ikna edecek? Eğer öyle olursa çok büyük kumar oynamış oluruz. Zira 2011 yılından beri Kazım Yılmaz'a borç ödüyoruz hala 10 milyona yakın borç var.

ngonge

Son günde çıkacak yönetimden hayır gelmezdi. Şu durumda kayyum iyidir. Sanırım tahtayı da açacaklar haftaya. Son günlerde en azından eksik bölgelere transfer yaparsak bu sene idare ederiz. Bir de t.drektör değişikliği şahane olur.

Sadece Samsunspor

Stoper

Ufuk Budak 272 bin.
Bana ne top oynadın yavsak.
Sezon sonu gelsin, ****** olup gideceksiniz.

jean

Yunan topcularada vermeleri lazim ne yapip edip