SAMSUNSPOR KONGREYE GİDİYOR

Başlatan Barış555, 05 Aralık 2017, 09:19:55

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

takım bu durumdayken hiç kimse aday olmaz taşın altına elini koymaz bizdeki büyükler ne zaman lige çıkarız üç kuruş para gelir reklam yapmak birde üçkuruşu sağa sola transfer adı altında savurmak için aday olurlar

eprianu

07 Aralık 2017, 22:23:11 #16 Son düzenlenme: 08 Aralık 2017, 08:24:51 eprianu
Bu akşam 7'de tesislerdeydik. Gruplardan bir tek Forza Samsun vardı. 50-60 kişiydik. Yani zayıf bir kitleydik. Yine de Erkurt Tutuyu istifaya davet ettik. Pankart da çok anlamlıydı. Güzel olan tarafı çorbacı dediğimiz, "Yönetim İstifa" diye bağıranları susturmaya çalışanlar yoktu. Kötü tarafı maalesef şehirde heyecan dibe vurmuş durumda. Ne olursa olsun elimizden geleni yaptık.

"Yönetim İstifa"
"Samsun babanın çiftliği değil"
"Maçtan sonra disko, otelde kumar var, küme düşüyoruz aferin çocuklar"
"Bizleri aleme rezil ettiniz"
"Tutunma İstifa Et"
"Erkurt Tutu İstifa"
"Bavulları toplayın s... gidin" şeklinde sloganlar atıldı.

Sadece Samsunspor

Celil in biz adayiz dedigi 18 kisiden sadece 5i kulube uyeymis. Aday cikartabilirler ama kulube uye olsalar bile oy kullanmak icin 6 ay gecmesi lazimmis.

eprianu

08 Aralık 2017, 17:09:51 #18 Son düzenlenme: 08 Aralık 2017, 19:39:57 eprianu
Celil Sağır'ın son açıklaması. Bu sefer yüzümüz gülecek gibi :)

Sadece Samsunspor

Eger gercekten destek verecekse gelsinler ama sanmiyorum celil grubu secilmez. Uyeler tutunun arkadaslaridir tutuyu secerler

eprianu

ugrass

eprianu

Tutu'nun ekonomik olarak "Yönetilebilir Bir Kulüp" olduğunu iddia ettiği Samsunspor'un hali...

Yönetim kongrede bırakır mı...
Bırakmaz, bırakamaz...

İsimleri bende saklı kalsın...
Yönetimin içinde üç kişi ölür de bıraktırmaz...
Birisi 2 milyon, bir diğeri bir milyon teminat vermiş...
Hatta banka teminatı verenler de varmış...
Sizce bunları almadan bırakırlar mı...
Hadi bıraksınlar...
Sayın Valimiz Osman Kaymak Samsunspor'u kurtaralım diye çırpınmaya başladı...
Eğer çıkış noktası bulunamazsa kulübün anahtarı ona teslim edilir...
Gelenek bu...
Bundan kaçış yok...
O da kendince çıkış yolu arıyor...
Son açıklamasında, "Acil 6 milyona ihtiyaç var. Parası olan ve güvendiğimiz birisine kulübü teslim ederiz" diyor..."

Tamamı : https://www.sporaksiyon.com.tr/kongre-cikis-mi-kriz-mi.html

eprianu

Karaktersiz Samsun basını işi gücü bırakmış 18 kişilik ekipten sadece 5'inin kulübe üye olduğunu yazmıştı. Celil Sağır'dan konuyla ilgili kapak düzeyinde açıklama geldi. İşin tuhaf tarafı perşembe gün tesislerde yapılan protestoya Fatih Tutar dışında hiçbir gazeteci gelmemişti.

eprianu

Erkurt Tutu'nun cuma günü istifa edeceği haberi düştü twitter'a.
Haberi gazeteciler aktardı. Ayrıca Haluk Tan adaylık olayına bir şey dememiş. Yani ne olurum ne de olmam demiş?

Sadece Samsunspor

Haluk tan olmasin galip in destegi olacakta falan filanda. Destegi kesince napacaksin. Hikaye baskan falan olmasin. Celilin olusumunu bilemiyorum hadi oglum hadi aslanimla yonetim anlayisi ile geleceklerse onlarda gelmesin. Bilemiyorum hepsi hikaue gibi

eprianu

Şaşırdık mı? Hayır..! Erkurt Tutu'nun artık tehlikeli biri olduğunu düşünüyorum.
Twitter'da bu durumla ilgili çok güzel bir söze denk gelmiştim.

"Eğer birileri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa, kesin altına pisletmiştir." Hindistan Atasözü

sadece55

Ben artık yıllar önce yakaladığımız kanser ile yaşamak istemiyorum. Artık paravan yönetimlerin gelip günü kurtarması ile bir şeyler olmuyor. Şehir artık sorunu ile yüzleşmeli kayyumsa kayyum Amatörse Amatör, Ama artık onursuz bir kulüp olmayalım herkese yağ bal çekmeyelim. Dik olalım yeter.

Ollivanders

Kongreye gitmek adam gibi seçim yapmakla anlamlanır. Her sene aynı olay. O aday olmazsa olurum. O adaysa ben yokum vs vs. Adam gibi seçim yapılmadıktan sonra Samsunspor büyük bir camia değildir bana göre. Kongreye gitmekle ne değişecek orası da ayrı bir konu. İnancımız kalmadı artık.

eprianu

15 Aralık 2017, 13:22:59 #29 Son düzenlenme: 15 Aralık 2017, 13:27:50 eprianu
Celil Sağır, eski futbolcular/antrenörler oluşumu adına kongrede aday olacaklarını açıkladı.
Tutu artık tek değil, seçimi kazansa bile "Kimse sahip çıkmadı biz çıktık" havalarına giremeyecek.