Kone mi Samaras mı ?

Başlatan jurista, 15 Nisan 2017, 23:17:45

« önceki - sonraki »

jurista

bu konuyu genel sohbet bölümünde de tartışabilirdik ama birilerinin gözünün içine girsin diye özellikle başlık açmak istedim ...

Samsun'u tanıyan bu kente alışmış ve kendini kanıtlamış,hızıyla ve attığı gollerle geçen sene ligde kalmamızda büyük payı olan Kone ile anlaşmayıp ,Samarasın alınmasını kabullenemiyorum ...

Sayın Başkan delegelerin karar defterini inceleyebileceğinı söylemişti,bakalım sözünde ne kadar sadık ne kadar samimi ...bu karar defterinde yazmaz belki ama karar defterini görebilen bir delege yapılan sözleşmenin tutarıını da bilmeli değil mi  ? en kısa zamanda Samarasa verilen parayı ve konenin istediği ücreti öğrenmek boynumun borcu oldu ...

ligin en az gol atan takımıyız,düşünsenize bu sene kone olsaydı ne olurdu ?

Sadece Samsunspor

Benim bildigim kone 250bin euro istedi. Sonra samaras a 220bin veya 230bin euro verdiler.

özkan

İkiside değil hedef şampiyonluksa 250 bin euroya elli tane ayite var alınmak istedikten sonra..Ama bu klüp sanki kanunmuş gibi o keko menaejrle çalışmaya inatla devam ediyo.Böyle oldukcada hiç bir şey olmaz.Yabancı transferlerimiz ortada..

jurista

Özkan Kone geçen sene göztepe de 6 maçta 4 gol atmış ,bizde o yetersiz kadroda 18 maçta 6 gol atmış ...kone bence bu ligin iyi oyuncularındandı,bildiğin ne yapabileceğini ön görebildiğin bir oyuncuyu tutmamak yöeneticilik ile bağdaşacak iş değil

özkan

Yok benim söylemek istediğim koneye güvenip şampiyon olacam ben diyemem demem..Kone > Samaras her zaman ama ben olsam 250 bin euroya koneyi almam.O paraya gelecek nice zenkeler agbetular ofoedular var piyasada.

s_uzunkaya

kone bizde olaydı şimdi ilk 6 daydık diyorum bende. ben beğeniyordum ilk başta futbol zekasını, hırsını, fiziğini... kone iyiydi iyi...

brigand

Üzerine bir sene daha koymuş ve değerlenmiş Kone, bizi ön tarafta çok rahatlatırdı.
Yönetimin yaptığı onlarca yanlıştan sadece bir tanesi bu.
Binlerce kişinin hevesini çalmış, camiada heves heyecan bırakmamış, taraftarı umursamayan kişilerden olumlu bir hareket beklemek yanlış zaten.
Beklediğimiz tek şey en yakın zamanda gitmeleri.

jurista

Kone bu hafta 2 gol daha attı,8 maçta 5 gol atmış oldu ...Yazık