Teknik Direktör - Engin İpekoğlu

Başlatan Kaya, 08 Ekim 2017, 23:47:02

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Dedigim gibi muhafazakar oyun yapisi. Radikal kararlar veremez. Vermedigi surecede cogu kez ya beraberlik ya maglubiyet. Arada sirada galibiyet gelir o kadar.

ngonge

Garantici olması kötü ama elindeki kadro acayip. Bir ortasaha hücum hattımız var yarısı sakat, kalanlar da ya hazır değil ya da aynı tip oyuncular. Başarılı olabilir çünkü nispeten iyi bir savunmamız var. Hücum hattına iyi takviye yapabilirsek ve bu devre az çok iyi puanda bitirebilirsek ikinci yarı playoff'a kalma şansımız var. Zira oradaki takımların çoğu vasat, geçemeyeceğiz ekipler değil.

ngonge

İstanbulspor maçından sonra takviye istediğini söylemiş, haklıdır ama daha önce oyunculara güvendiğini söylüyordu. Puan kayıpların sorumluluğunu almaktan uzak bir adam.

Sadece Samsunspor

Hoca elindeki kadro kotu kadro degil. Birak simdi takviyeyi. Oyunculari azarliyormusun pas yapmayi mi ogretiyosun organize atak nasil yapilir onumu ogretiyorsun napiyorsan yap artik. Birak su defansta kalim sisirme topla gol bulayim ayaklarini. Samsunspor kapanmaz oyle 1 0 a yatmaz. Vizyonun olsun biraz.

Sadece Samsunspor

Mactan sonraki bomba aciklmasi:
Mactan once 1 puan deseler razi olurduk.

Eyvah eyvah nasil bi hocaya denk geldik. Sonumuz hayrola arkadaslar.

Kaya

'' Şunu söylemek gerekir İstanbulspor iyi takım. Hücum geçişlerini ıyi yapan bir ekip vardı karşımızda. Açıkçası maçtan önce 1 puana razı olurduk. ''

Yuh hayvan herif yuh. Senin sporcu geçmişine de hocalığına da yuh.

serkancengiz

serkancengiz

bunun dönemindeki oyuncular rıza samet aykut süperlig hocaları bunun vizyonu kaleci hocalığı

eprianu

Hocayı savunmuyorum ama bizim takımda başka sorunlar var. Gırtlağa kadar borç içinde olan, yönetim boşluğu bulunan Eskişehirde bile oyuncular savaşıyor. Biz "kötü oynuyoruz" bile diyemiyoruz çünkü bizim ne yaptığımız belli değil. Allah aşkına dün sahada kim vardı canla başka mücadele eden? Bir kişi bile ruhuyla oynamadı. Suçu sadece hocaya yüklemek hata olur. Bu camiada çok daha ciddi ve farklı sıkıntılar var.

elexir

Bunu görünce besime yazık ettiler en az bunun kadar besimde yapardı bu işi

Stoper

27 Kasım 2017, 18:33:26 #25 Son düzenlenme: 27 Kasım 2017, 19:57:45 Stoper
90'larde kalmış.

özkan

Alıntı yapılan: özkan - 12 Kasım 2017, 16:04:32
Adana gibi ne oynayacağı belli olmayan yani belli bir temposu sistemi maçı koparacak götürecek oyuncusu olmayan takıma karşı alacağın 3 puan tüm desteği arkana almana sebep olacak.Eğer adana ile berabere bile kalırsak şayet bana göre sen kesinlikle şampiyonluğa giden takım hocası olamazsın..İçerdesin yenmek gereken yenmekten başka çaren olmayan maçı bolu maçı gibi katledip 11 kişiyle kaleyi savunup kontrayla atarım topu adanaya vereyim dersen...İşte onu deme tamam mı hocam..Boluda aynı filmi izledin çünkü..Çık sahaya topunu oynat taraftarınla kazan maçı..

ali ihsan

Hocayı eleştirmek için çok erken bence.Devre arası takviyeler ve kamptan sonra hakkında daha sağlıklı konuşabiliriz.Bu takımı o kurmadı,yönetimsel problemler de had safhada.Yönetim sağlıklı bir yapıya kavuşmadan ,oyuncu alacakları ödenmeden,takımı ileriye taşıyacak kaliteli isimler alınmadan bu takıma kim gelirse gelsin başarılı olma şansı yok.

Sadece Samsunspor

Tamamda en basit istanbul maci 1 0 ondesim rakip 10 kisi saldirmiyor gol yiyorsan bu hocanin hatasidir yonetimin sikintisiyla bi alakasi yok

ngonge

Açıklamalarını izledim adam hala 2-3 maç ardarda kazanılınca play off potasına girebiliyorsunuz diyor. Bunu diyen adam 7 maçta 1 galibiyet almış, pes doğrusu.