Muhammet Beşir

Başlatan ata55, 30 Ağustos 2017, 12:17:16

« önceki - sonraki »

binikalamadım

süresiz kadro dışı bırakılırsa kesin şampiyon oluruz...

Karabudun

İlk geldiğinde takıma olumlu bir etkisinin, camiaya artısının olacağını düşünüyordum. Ancak olmayınca olmuyor, zorlamaya lüzum yok. Ligin devre arasında kendisine yol verilir umarım.

Raqua55

Gudubet çıktı gol geldi .Oynamaaa daha fazlaaa

55.hakan

Son şansı değerlendiremedin senin alınman büyük hataydı zaten.

Sol Açık

Karakterini beğenmediğim, ama fiziksel özellikleri ve yaşı ile potansiyeli yüksek olan bir oyuncu. Yani öyle düşünüyordum.

Ama bundan sonra (Erhan Şentürk de artık devrede) sakatlık vs olmadan tekrar kadroda yer bulması zor.

ata55

Aradığınız forvete şu an ulaşılamıyor
hiç ulaşılamadı
Tekrar aramayınız

muzaffer4

Geçen hafta oyuna girdi gol yedik bu hafta oyundan çıktı gol attık
Vücutta iğne ucu kadar kuru yer kalmaması gerekiyor bence sıkıntı burada

orucreis

Bir insana sövmek için 5 sayfa konuşulur mu 🤔 konuşuluyor işte

ngonge

Ne alaka geçen maç yedekteydi anlam veremedim. İsmet Hoca neyin peşindesin? Ümidin Beşir mi artık?

orucreis

Seneye h.travzonda oynar

5trawberry

Haftaya 11 oynar diye tahmin ediyorum

Sadece Samsunspor

kaleciyi geçiyosun kaleyi tutturamıyosun nasıl bi oyuncusun çözemiyorum :o

eprianu

Kadro dışı kalması yaramış. Sene başında kendisini bu camiadan üstün tutuyormuş gibi bir görüntüsü vardı. Yüzüne bakınca "Benim burda ne işim var" der gibi bakıyordu. Koşmuyor, pres yapmıyordu.

Dün fena değildi, en azından Abdülkadir'den iyiydi ama yine de sevmiyorum  :D

Sol Açık

Çok yetenekli ama pek de akıllı olmayan (hem futbol, hem de sosyal anlamda), epey de sevimsiz bir oyuncu.
Halen çok genç ve mental sorunlar görece yaşla aşılabilir. Umarım zamanı iyi değerlendirir ve bizleri kazanır.

5trawberry

Muhtemelen Sakarya maçında da 11 başlayacak. Kendisine şahsen çok laf ettim, taraftar olarak da tepki koyduk haklı olarak. Ama geldiği bu noktada bizi utandırabilir.