Teknik Direktör - Alpay Özalan

Başlatan Levent ÖCAL, 12 Haziran 2017, 16:46:25

« önceki - sonraki »

bayfa55

Samsunsporda neler olup bitiyor kimse akıl sır erdiremiyor. Bir hoca müsvettesi var takımı kümeye götürücek ve onu seyreden bir de amatör de bile bulamayacağınız bir yönetim.

mehmet yılmaz

25 Eylül 2017, 16:17:02 #91 Son düzenlenme: 26 Eylül 2017, 12:08:07 mehmet yýlmaz
Quiz programında eski futbolcular, en yalancı kısmında genelde alpay'ı söylerlerdi. Kibar olsun diye de, yalan demeyeyim de abartır diyeyim falan derlerdi. Bence samaras ile konuşması da palavraydı. Tıpkı idman programı vermesi gibi. Zaten biraz arastırdım, bir arada ya da karşılıklı hiç oynamamışlar.

Sorunların hepsini çözmez ama ilk ve buyuk adım alpayın gönderilmesidir.

sadece55

Aynen abi bende bütün maçlarına baktım oynamamışlar hiçbir yerde. Samarasın Alpay çok tekme atardı olayı da hikaye.

Kaya

Olmadı beceremedin.

Taktiksel eksikliklerinin yanına,kriz yönetimini halledememeyi de ekledin başarısızlık kaçınılmazdı. Darısı yönetimin başına.

bayfa55

Sana ne kadar kızıyorsakta bu takımın buraya gelmesinin asıl sebebi bu beceriksiz yönetimdir.

Shane_Falco

https://www.sporaksiyon.com.tr/ve-alpay-ozalan-istifa-etti.html

VE ALPAY ÖZALAN İSTİFA ETTİ

Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan istifasını yönetime sunduğu belirtildi

Haber: Muhammet ÇAVUŞOĞLU

Samsunspor'da beklenen gelişme yaşandı. Camia tarafından kötü sonuçların sorumlusu olarak gösterilen Teknik Direktörü Alpay Özalan'ın istifasını yönetime sunduğu öğrenildi. Genc teknik adamın idman sonrası Başkan Erkurt Tutu ile görüşüp istifasını verdiği iddia edildi. Yönetimin ise Özalan'ın istifasını kabul edeceği öğrenildi. Samsunspor'dan ise henüz resmi açıklama yapılmadı. Gelişmeleri anında sizlerle paylaşacağız.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ugrass - 26 Eylül 2017, 17:27:07
durması hataydı. İrfan Buz boştayken alın bir dakika durmayın.

İrfan Buz Osmanlıspor'un başında.

SametYılmaz55

Erkan Sözeri boşta sanırım.saniye düşünmeden attirsinlar imzayı bir zahmet

samsun 55

Cogu futbolcumuzun menajeri caglar aslan bu gidis gec oldu guzel oldu artik gunesli gunler bekliyor yazmis anlasilan futbolcular da pek memnun degildi alpaydan

_samsunspor_

Bence de Erkan sözeri doğru ve isabetli bir isim olur

Sadece Samsunspor

Yine bi ton isim ortaya atilir. En kotusu kimse o gelir. Erhan altin olabilir

_samsunspor_

Mehmet Özdilek ismi de geçiyor,bana kalırsa Mehmet özdileğin de Alpay hocadan pek bir farkının olmadığını düşünüyorum

MeL_55

genc degil de sampiyon yapmis hocalar lazim.

hamza hamzaoglu mesela cok güzel olur veya
ertugrul saglam (sanmiyorum)
yilmaz vural

55_OrHaN_55

Ertuğrul yerine Erkan Sözeri daha iyi olur diye düşünüyorum.

yirmiuc

Irfan Buz'u kacirdik, Huseyin Hoca bosta degil Erkan Sozeri'yi bari kacirmayalim.