Teknik Direktör - Alpay Özalan

Başlatan Levent ÖCAL, 12 Haziran 2017, 16:46:25

« önceki - sonraki »

Lusage

Siyasetin kazığı.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ugrass

Taraftara küfür eden hoca. Helal olsun karektersiz herif.

Kaya

Malesef sezon öncesi endişelerimiz gerçekleşti. Ve Alpay Özalan bombası elimizde patladı.

_samsunspor_

Yaptığı açıklamalara göre istifa etmeyecek gibi

özkan

irfan buz varken..seninde kontratın sağlam bilo.

samsunsporlu1994

Sezon başı tecrübeli bir hoca getirilseydi 5 puan toplamazdı bu kadro. Koca bir şehrin kaderiyle oynamaya ne hakkınız var?

Sadece Samsunspor

Hoca tek gol attik o da oynamayan gokay in ve oynamayan muhammed besir in vurusu ile gol oldu. Sence de secimlerinde hata yok mu ?

elexir

Geçen sene takım daha karakterli top oynuyordu bu sene ne yaptığımız belli değil topu ayağına alan geri oynuyor rakip takım rahatça defansını kuruyor defansı açacak adam da yok teknik adam eksiltebilen pozisyon bulamıyoruz

bayfa55

17 Eylül 2017, 09:17:00 #53 Son düzenlenme: 17 Eylül 2017, 13:29:20 bayfa55
Bu yönetim giderse zaten ben bir cok seyin iyi olacağına inanıyorum. En kötü böyle olur zaten. Bu arada Alpay Özalan taraftarları küfür etmiş. Artık bu saatten sonra çeker gidersin ama yanında Samaras'ı da götür.

ngonge

_Jack Daniels_

Başkan Alpay'la yola devam demiş.

eprianu

Fuat ve Çağatay abilerinden izin çıkmamış demek ki. Para almaya alışan emir almaya da alışıyor.

Sadece Samsunspor

Fuat Cagatay dan daha ust gibi hareket ediyor zaten. Cumhurbaskani su metal yorgunluk nedeniyle bunuda yollasa ne guzel olur. Diger secimlerde aday gostermeseler mesela

ata55

Sadece Samsunspor

Daha Alpay a laf saymaya gerek kalmadi. Istifa dusuncesini soyledi istifa edebilirim dedi ama yonetim kabul etmedi. Yani bundan sonraki olacak seyler yonetimi baglar bence