Teknik Direktör - Alpay Özalan

Başlatan Levent ÖCAL, 12 Haziran 2017, 16:46:25

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

12 Haziran 2017, 16:46:25 Son düzenlenme: 12 Haziran 2017, 17:13:38 Levent ÖCAL
Alpay Özalan resmen Samsunspor'da! İmzalar atıldı.

Alpay Özalan : Taraftarın ne kadar büyük olduğunu neler istediğini biliyorum. Başarılı olacağıma söz veriyorum.

ugurozkan

ata55

Erkut Tutu niye girmemiş bu kareye?

Kaya

Eskişehirde defansif anlamda eksik işler yaptığını maçlarını televizyondan izlediğimde hissetmiştim.Burada bizim sahamızda oynanan maçta çok net karar verme şansım oldu ki defansif anlamda oldukça zaafiyet gösteriyor.Bu durumu da iyiye yorup Eskişehir takımının defansif anlamda kadro yetersizliği diyelim.

Tek umudum başarılı olma zorunluluğunun olması. İşi sıkı tutacaktır. Futbolcu teknik ekip ve taraftar bütünleşmesi sağlanırsa da neden olmasın.

Hayırlı uğurlu olur inşallah.

Stoper

ALPAY ÖZALAN FUTBOL ŞEHRİNDE KENDİNİ GÖSTERMELİ

- GEÇEN sezon Eskişehispor'da başladı. İlk deneyimi olmasına rağmen son derece başarılıydı, tek suçu "Evet" demesiydi.

Şimdi bir futbol şehri olan Samsunspor'da.

Geçen seneden kazandığı deneyimle hayaline doğru yavaş yavaş gidecektir.

Bana düşen sonsuz başarılar dilemektir.

Rüştü Reçber
http://mobil.hurriyet.com.tr/yazarlar/rustu-recber/milli-takimda-oynanan-oyun-masali-40491650

ata55

rüştü, alpay, sergen, hakan şükür, arif, okan, ogün, abdullah gibi oyuncu kuşağı için Samsunspor büyük bir markadır. çünkü onların futbolculuk dönemlerinde biz hep süper ligdeydik.

tactician

Takımımıza katkı sağlayacaktır inşallah.
Teknik direktörlük tecrübesi yeterli görünmese de iştahı ve enerjisi oldukça yerinde.

Eskişehirspor döneminde elinde oldukça iyi bir oyuncu grubu vardı. Her ne kadar takım temposu beklentileri karşılamasa da puan cetveline bakıldığında başarısız bir karne görünmüyordu.

Yanlış hatırlamıyorsam, genel olarak 4-1-4-1 / 4-4-2 geçişli bir oyun oynatmıştı Eskişehirspor'a. Merkez orta saha oyuncularının, oyunun her iki yönünü de becerebilen iyi oyunculardan kurulduğunu ve kanatlarındaki oyuncuların üretkenliğini söylememize gerek yok. İngiltere yıllarından kalma olsa gerek, kanatları etkin kullanma ve hücum oyununu çizgilere yakın kurgulama felsefesini benimsiyor gibi. Bizim ligde de takımların savunma anlamında afalladığı iki konu var zaten; birincisi hızlı hücumlarda geri dönüş, ikincisi de kanatlardan gelen toplar.

Raqua55

Bugünkü basın toplantısını yeni Seyrettim.Kişilik olarak sorumluk alıyor ve çok zeki Basın üstüne Oynuyor ama usulca cevabı yapıştırıyor.Basın Osman ve Ümit Özat dönemindeki gibi Üstüne oynamaya Devam ederse Basını duman edebilir.Belli bir siyasi gücü ve Milli takımdan gelen bir saygınlığı var İnşallah şu yandaş basına haddini bildirir.Bizim Basındaki malları sayıyla mı verdiler acaba.Neymiş efendim Her Alpayı aradıklarında ulaşıcaklarmış sanırsın Adamın sevgilisi

tactician

özgüvenli ve stresli anlarda kendini kontrol edebiliyor. Bundan önce Osman hoca'nın ve Ümit Hoca'nın yaptığı çıkışlar nedeniyle haklı iken haksız duruma düşürme stratejisi Alpay hoca'da işe yaramayacak gibi duruyor.
Yönetimin bir an önce basına hadlerini bildiren bir açıklama yapmasını elzem görüyorum.

Karabudun

Şu ana  kadar kendisinden beklenmeyecek derecede ölçülü hareket ediyor. Basının tüm tahriklerini sabote etmeyi başardı bence. Futbolculuk zamanlarını bildiğim için polemiğe girmemesini çok şaşırtıcı buluyorum. Yaşının üzerinde bir olgunluk gösteriyor. Bu şekilde devam ederse yani sükunetini korursa bizim art niyetli yerel basını orta yerinden çatlatır, demedi demeyin. Ayrıca k
işisel bağlantılarını kullanarak nitelikli oyuncuların takıma transferlerini kolaylaştırdı.

İlk resmi maç için konuşmak gerekirse bence gayet iyiydi. Angan ile başlamadığı için eleştirmiştim ancak gördük ki başlamamak da haklıymış. Elindeki malzemeyi şu ana kadar iyi analiz ettiğini düşünüyorum. Maçla ilgili tek eleştirim Gökay'ı oyuna almakta geç kalması. Alperen ile başladı diye kızanlar da var. Eldeki malzeme bu, adam ne yapsın? İlla birilerine kızılacaksa transfer ettiği oyuncuların lisanslarını yetiştiremeyen yönetime kızılsın.

Sadece Samsunspor

Alpay hocanin yandan direktifleri surekli konusmasi takimi yonlendiriyor

Sol Açık

Bu maçta benim için değerli olan, son dakikalarda takımın geriye yaslanmasına izin vermedi. Yıllardır görmediğimiz bir dokunuş bu ve helal olsun...

yilmazselcuk55

Başarılı olmak zorunda!!!   KAZAN KAZAN ilkesi hem hoca için hemde bizim için bu sezon gayet geçerli ;)

Lusage

Bu maçı sana yazarım Alpay.. Elinde Gökay varken Hasan'ın yerine Ramazan'da neyin nesi? Ayrıca Angan'ın laubaliliğine 90 dk nasıl sabrettin?

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ata55

deneyimsiz, şu ana kadar iyi işaretler vermedi. umarım düzelir.