Jeroen LUMU

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Ocak 2017, 20:40:17

« önceki - sonraki »

sadece55

Diğer kanatta da onun tarzında bir isim olsa daha rahat oynar. İyi olacaktır inşallah

brigand

Bence biraz daha antreman ve adaptasyonla iyi olacaktır. Taraftarın önünde oynadığında kendini aşabilir.

Karabudun

Yabancılar içerisinde en verimlisi bu olacak diye düşünüyorum.

Sol Açık

Hazır görünmese de Lumu'yu beğendim. Bizim takımda her zaman bu tip oyuncular olur ve kimi sorunları çözerdi. Bu sezon eksik olan pek çok parçadan birisi de Lumu ile dolacak gibi.

Yeteneği ve hızı pekçok kilidi açacaktır...

Kaya

Topu ayağa oynadığımız maçlarda süre verilmeyip Mersin maçının ikinci yarısında şişirmeye başladıktan sonra oyuna alındı. Kötüymüş gibi görünmesinin temelinde maçın boğuşma maçına dönmüş olmasıydı.

Top ayağındayken rakibe karşı çok etkili.Fiziki yetersizliği dikkat çekiyor olsa bile adam eksiltme özelliğinden dolayı tercih edilmeli. Vedat harici adam geçip kaleye inebilecek Lumu dışında da oyuncumuz yok malesef.

Pozisyon üretmek istiyorsak en önde Kone solda Vedat sağda Lumu ile oynamalıyız.

sadece55

Lumu bizim vedat ve kone ile birlikte tek etkili olabilecek adamımız.İleri 3 lü böyle olmalı artık bunu gör hocam.

Sadece Samsunspor

Lumu bekleneni verecek gibi degil gordugumuz kadariyla

GurbetciFanatik

Lumu Lumu Lumu diye hepimiz tuturduk girsin oyuna diye burda hocaya hak veriyorum gercektende hazir degilmis.
Ama su soruda akla geliyor madem hazir degil niye aliyoruz acaba ???
Komik gelecek ama bence suan Murat bile Lumudan fazla is yapar kanatda.

samsunsporlu1994

Yabancı transferlerinde tek isabet Kone oldu,gerisi fiyasko malesef.

özkan

Tırışka.Ama yonetimimiz daha ıyı bilir yabancı transfer işini.Onlar ne derse o  ;)

Karabudun

Alıntı yapılan: Karabudun - 24 Ocak 2017, 15:44:07
Yabancılar içerisinde en verimlisi bu olacak diye düşünüyorum.

Sanırım yine hüsran...

oguz_5528

Çok kısa süre oyunda kaldı,hemen yorum yapmak istemesem de bekleneni veremeyecek gibi..

muzaffer4

Ekighonun yaptığını yapsa yeter çok fazla bişey istemiyorum

ngonge

Daha iyi olacağına inanıyorum. Daha düzgün göremedik.

cakir55

En boş transferimiz galiba.