30- Kenan KARIŞIK

Başlatan sadece55, 16 Ocak 2017, 09:09:54

« önceki - sonraki »

Lusage

Sadece Samsunspor

Karakteri sikintili diyorum baska bisey demiyorum

orucreis

cakir55

Ah Hasan ah nerdesin bu yetenek ve karakter sorunu olan adamlarla uğraştırıyorsun bizi.

ngonge

Takım genel olarak iyi değil ama şu ortasaha ikilisi düzgün olsa eminim elimizdeki hücum oyuncular da daha verimli olurdu. Yazık gerçekten.

mehmet yılmaz

bugün oynamayarak galibiyetimizde en büyük paya sahip oldu(!)

ngonge

Bu adam neler yaptı hala 11'de oynuyor. Oğuz yedek kulubesinde bu kadroda. Akıl alacak iş değil.

SametYılmaz55

Ayak için de ayak üstün de bir halta yaramaz senin.sut çekme sen birader.senin kadar kazma,kazulet bir adam görmedim ben

Sadece Samsunspor

Bunu gordukce, hasan kilic bana iniesta gibi geliyor

Kaya

Keşke ilk kaçan olsaydın  :-X

cakir55

Sezon sonu yollar ayrılması dileğiyle.

tactician

Altınordu maçının en kötüsü idi. Savunma anlamında mücadele etmeyen kimse yoktu bundan gayrı. Sadece gölge savunma yaptı çoğu zaman takip edemedi bile. Fiziksel olarak son derece geri gittiği de net biçimde görülüyor. Ankaragücü maçında kulübede olmalı

ngonge

En büyük bombalarından birini son maçımızda yaptı. Hangi oyuncunun Umut'u kaçırdığını görememiştim, ancak izleyince Kenan olduğunu görünce hiç şaşırmadım. Elbette Samaras'ın da hatası var ama önliberoda oynayan bir oyuncu şurada bu hatayı yapma lüksü yok.

http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-1-lig/ozet/2017-2018/23/samsunspor-1-1-mke-ankaragucu-mac-ozeti

5trawberry

Engin Hoca kapris cekmem diyorsun da bu adamı ne diye oynatirsin?

sadece55

Sezon sonu ilk gönderilmesi gereken isim.