30- Kenan KARIŞIK

Başlatan sadece55, 16 Ocak 2017, 09:09:54

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Mersin macina gore daha derli topluydu. Tek artisi Hasani rahatlatti gelmesi.

Kaya

Eleştirilerden ders çıkarmış olacak ki varını yoğunu ortaya koyup oynadı

sadece55

Kenan top kullanmayı seven bir isim. Hasan öne çıktıkça takımın bütün yükü ona kalıyor. Aslında defansif oynayabilecek bir isim değil ama bu maçta fena değildi.

ata55

top tekniği zayıf ama mücadele gücü yüksek.

Kaya

Urfa deplasmanında çok ama çok kötü oynadı. Tüm pasları rakibe yolladı neredeyse. Bunların içinde 2 tanesi karşımızda iyi bir takım olsa yüzde yüz gol pozisyonuydu. Takım bu kadar iyiyken Kenan'ın gidip gelen performansı düşündürücü.

Seneye şampiyonluğa oynayacağı söylenen kadronun ilk 11 oyuncusu olabileceğini düşünmüyorum.

özkan

Kesinlikle bir hedef takım oyuncusu değil..Altınordu tam ona gore bir yer.

mehmet yılmaz

İlginç bir oyuncu, şöyle ki oynadığı maçlarda ben de umduğumu bulamadım. Ama banko oynuyordu. Sakatlığı nedeniyle olmadığı Manisa maçında yokluğunu hissettik. Çünkü orta sahada oyun kuramasa da basan, takımı dinamik tutan bir oyuncuymuş.

Karabudun

Yokluğu hiç hayırlı olmadı.

Musti

Topsuz oyun futbolcusu. Turgay'ın ilk döneminde Hüseyin Kalpar sistemindeki görevi de böyleydi. Topla bir şey yapamazdı ama top rakipteyken ya da takım arkadaşlarındayken iyi pozisyon alırdı.

Hasan da Gökay da topla iş yapacak oyuncular ve baskı konusunda dağınıklar.

samsun 55

Sakat olmasina ragmen cok iyi oynadin

tactician

bugün kendisini hiç beklemiyordum.
hatta hoca hafta arası röportajında hiç imkan yok demişti.
taktikmiş demik ki!
bugün sahada olmasa çok büyük ihtimalle mağlup olurduk.

celebi

Kaya

Ya üst düzey ya amatör. Bugün sahanın en iyilerindendi. Bu inişli çıkışlı grafiği hedefe oynayacak yeni takımda şüphe uyandırıyor. Bence alternatifi aranmalı

fanatik samsunsporlu

mehmet yılmaz

Oynamak istemesi yürek işiydi ama büyük bir riskti de. Çok iyi oynadı. Iyi ki oynadı. Yokluğunda kıymetini anladık diyebilirim.