Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

Mert

Alıntı yapılan: yirmiuc - 20 Mayıs 2017, 22:46:38
Canli yayinda gelecek sezon icin sampiyonluk hedefi mesaji verdi.
Hem kendisi hem de esi.

Aynen sezon sonu bırakıyorum dememiş miydi?

http://www.habereporter.com/osman-ozkoylu-11-puandan-gelip-ligde-kaldik/4305/

Atakumlu

Lafını yeme istifanı ver, seneye de senin kaprislerini korkak futbolunu çekemeyiz en kısa sürede istifa etmen dileğiyle ...

tactician

önümüzdeki sene başarılı olma ihtimali yok.
bu nedenle vakit kaybetmeden kendisine teşekkür edilmeli.
Üzerine gelecek planlanabilecek bir isim takımın başına getirilmeli.

celebi

samsunsporlu1994

Çok geri vites gördüm de böylesini görmedim.

cakir55

Seneye için iyi karar vermek lazım. Yine de o kötü kadronun başına gelip bizi bir şekilde ligde bıraktı helal olsun.

Karabudun

O "Vahiy gelse..." diye başladığı birkaç cümlesi vardı. O lafları yerse yazıklar olsun.

Sadece Samsunspor

Takimi 11 puandan alip 36 puanla.ligde birakmak herkesin harci degil o yuzden bir tesekkur u haketti bence. Tabiki tek etken o degil taraftarimizda bir cok mac aldi.

Raqua55

Osman Özköylüyle 11 puandan dönüp ligde kalmayı başardık.Tarihte bir ilkmiş çok araştırmadım.Çok daha erken ligde kalabilirdik.Ama ne olduysa Manisa maçından sonra Basınla birlikte çöküşe geçtik.Urfa galibiyetinden sonra sadece 5 puan alabildik.Osman Özköylü Susması gerektiği yerde susmalıydı.Sadece işine konsantre olmalıydı.Yabancı transferlerini kendisi mi İstedi Bilmiyoruz.Bence istememiştir.Önceki takımlarında aldırdığı yabancılar Ligde fark yaratan Futbolculardı.Önümüzdeki sene Eğer daha iyisi gelicekse Tabiki gidebilir.Ama Besim durmuş gibi engin korukır gibi hocalar gelicekse kalması çok daha iyidir. 90 Dakika kapanarak oynamayız.Kendi fikrim kalması yanından.

ata55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 21 Mayıs 2017, 10:18:14
Takimi 11 puandan alip 36 puanla.ligde birakmak herkesin harci degil o yuzden bir tesekkur u haketti bence. Tabiki tek etken o degil taraftarimizda bir cok mac aldi.

Besim Durmuşda 14 puanla alıp 39 puanla bitirdi. 25 puan topladı. Onunla devam edilmeli miydi? Teşekkür edip iyi bir hoca bulunmalı.

ngonge

Gönderilmeli, takımın potansiyelinin altında kaldı, sorun çıkarma potansiyeli yüksek. İlk devreden bağımsız olarak 25 puan çok büyük bir başarı değil. 2 devrede 50 puan alıp playoffa gidemiyorsunuz.

Musti

11 puanla mı aldı?

Yine maç sonu açıklamalarıyla algı yönetimi yapmış ve maalesef bazı arkadaşlar da buna ikna olmuş görünüyor...

Osman Özköylü 7. haftaki Gaziantep BB. deplasmanıyla göreve başladı.

O zamana kadar 6 haftada 5 puanımız vardı. Maç başına 0,83 puan.
Osman Özköylü ise kalan 10 haftada 6 puan aldı. Maç başına 0,6 puan.
Yani ilk yarı puan olarak ileri değil geri götürdü takımı.

-------------------------------------------İç Saha-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dış Saha----------------------------------------------------------------

1989-90 sezonundan beri yani 28 sezondur Samsunspor teknik direktörlerinin lig istatistikleri:

emre

Basarili olursak en karakterli topcularla calisiyor oluyor. Yenilirsek topculara suc buluyor. Sicagi sıcağına fevri verdigi demecler de cabası.
Caner Koca, Brands, Adilovic, Goksu, Vedat, Lumu.. Tercih ettikleriyle ve etmedikleriyle amatör kümede.
Iticilik de sampiyonlar ligi sampiyonu.
Tek artısı pas yaptirmaya top oynatmaya önem vermesi becerebilirse.

Sol Açık

Kişisel olarak, kendisini antipatik buluyorum. İlk başta gelmesini de istemiyordum.

Antipatik tarzı, sezon boyunca bu forumda da eleştirilmeye devam edildi ve bu da son derece haklıydı.

Ancak, sezon başında aldığımız 5 puan tamamen tesadüf, kadromuz zayıf ve oyunumuz umutsuzdu. Osman Özköylü ile beraber puan alamamaya devam etsek de, eldeki kadro ile umut veren bir oyun oynamaya başlamıştık. Devre arası transferleri sonrası ise bence kadro kalitemizin üzerinde bir pozisyona yerleştik ve 25 puan aldık.

Sezonu bitiren kadromuz ile sezona başlasak ve takımın başında Korukır olsa, şu an küme düşerdik. Elbette bu benim fikrim ve bunu yazmamın sebebi, "kadro kalitemizin altında" bir puan aldık şeklinde yazılanlara dair. Kone ve biraz da Muyters dışında yabancı oyunculardan fayda elde edememişken, kadro kalitemizden bahsetmenin doğru olmadığını düşünüyorum.

Özetle, kişisel fikrim, sevmediğim, antipatik bulduğum Osman Özköylü'nün başarılı olduğudur. Eğer gönderilecekse, bu antipatik tarzından ötürü gönderilmeli, ama bu durumda yerine gelecek kişinin de "herhangi" bir kişi olmaması gerekir...
Uzatmadan, başarı elde etmiş Osman Özköylü'nün kalmasından yanayım...

Levent ÖCAL

Kongreyi beklersek geç kalmış oluruz

samsunhaber.com'a konuşan Teknik Direktör Osman Özköylü, yeni sezon hazırlıklarının bir an önce başlatılması gerektiğini söyledi. Yönetimden haber beklediğini söyleyen Özköylü, "Arayı soğutmadan yeni sezonla ilgili düşüncelerimizi ve hedeflerimizi konuşmalıyız. Eğer bunları kongresi sonrasına bırakırsak çok geç kalmış oluruz" dedi.

YENİ SEZONDA SIKINTI ÇEKMEK İSTEMİYORUM
Teknik Direktör Osman Özköylü, yeni sezon hazırlıklarına arayı soğutmadan bir an evvel başlanması gerektiğini söyledi. Bu sezon yaşadıkları hem maddi hem de oyuncu transferi konusunda ki sıkıntıların tekrarlanmaması için yönetimin çok hızlı hareket etmesi gerektiği görüşünü savunan Özköylü, "Yönetimimizden haber bekliyorum. Bir an önce karşılıklı oturup yeni sezonla ilgili görüş alış verişimizi yapmamız gerekiyor. Ben şahsen bu sezon yaşadığım sorunları ve stresi yeni sezonda yaşamak istemiyorum" dedi.

BAŞKANDAN HABER BEKLİYORUM

Başkan Erkurt Tutu ile yapacağı görüşmede kendisine hazırlıkların kongre sonrasına bırakılacağı yönünde bir görüş belirtilmesi durumunda Samsunsporla yollarını ayıracağını dile getiren Özköylü, "Kongreyi beklememiz takımımız için intihar olur. Çünkü sözleşmesi sona eren oyuncularımızı Haziran'ın sonuna kadar bekletemeyiz. Her biri çok değerli isimler. Mutlaka başka bir takımla anlaşırlar. Bunun önüne geçmek adına yönetim kurulumuzun elini çabuk tutup, takımda kalmasını istediğimiz futbolcularla masaya oturması gerekiyor" diye konuştu.

BENİM İSTEDİĞİM OYUNCULAR ALINIRSA VARIM

Sezonun sona ermesiyle beraber bir çok futbolcunun kendisini aradığını da sözlerine ekleyen Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü, "Yeni sezonda bizimle olacak yeni oyuncularım hazır. Hepsi benden haber bekliyorlar. Şunu da belirtmekte fayda var; eğer benim istediğim oyuncular transfer edilirse ben varım. Aksi taktirde Osman Özköylü ile Samsunspor'un yolları ayrılır. Yeni sezonda ekonomik yönden bana güvence vermeli yönetim. Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç bu işin neresinde olacak. Bunlar çok önemli detaylar" dedi.

https://www.samsunhaber.com/samsun-haber/kongreyi-beklersek-gec-kalmis-oluruz-h19139.html