Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

55.hakan

Aslı ön libero bir adam varken Ndiaye yi oynatmak resmen bize küfür etmektir.Yazık günah yeter saçmaladığın.

bayfa55

Hoca senin heyecanin bitmis.Takima zarar veriyorsun

Lusage

Bye bye jöle kafa...

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uykan

Çamurdan almıştın ya bizi şimdi bunca transferle bataklığa sürüyorsun öylemi...
By jole bu takım sana çok lüks çok İnşallah defolup gidersin

Sadece Samsunspor

Osman hoca sana hep olumlu baktim ama eskisehir maciyla artik olmayacagini anladim. Maca cikarken keyfini cikarin diye motive mi olur takim. Al sana keyif 6 tane bol bol izle

samsunsporlu1994

Takıma keyfini çıkarın demiş,çok güzel keyfini çıkardılar hoca. Adamın her açıklaması bir olay,söylediğin sözün arkasında dur ve bu takımı ligde bırakıp git. Sabır bırakmadın bizde.

eprianu

Sen de haklısın. Böyle başkan böyle camia bulmuşken yapabildiğini yap. Ömür boyu böyle saçma yönetim bulamazsın daha.

tactician

Alıntı yapılan: özkan - 02 Mayıs 2017, 20:41:28
Hocacıları görelim.1 maçla rezil ettik gördünmü adamı.

Alıntı yapılan: özkan - 13 Aralık 2016, 15:13:05
Hocaya şu an sallamak için geri zekalı olmak lazım.Ve bunu yapan kendini gazeteci sanan mahluklar.Adamın elinde madımak var sen bu adamda et döner istiyosun.Sizin gibi gazetecilerin kaleminin mürekkebine tüüü.Hoca kalmalı kesinlikle.Bu sene sonraki ve sonraki sene..Başarı gelecektir.

Karabudun

Gözünüzü seveyim enerjinizi maça saklayın. Birbirimize sarmakla kendimizden kaybediyoruz.

özkan

Döngel mesajda ne yazıor ''şu an'' yazıyor.13 aralık yani.hiçbirşeyin başmadığı an.Okusaydın kardeşim keşke.

tactician

Bir iki baslikta dogru iletisim yollarinin tesisine vesile olmasini amaçlayarak cevap vermek zorunda hissettim kendimi. Öncelikle bunun icin özür diliyorum.
Her ne kadar arzu etmesemde, şahıs temelli tartismalari ve satasmalari dogru bulmadigim için; bir tepki gosterdim.

Maalesef psikolojik ve sosyolojik olarak toplumumuzun ayrışma/kamplaşma üzerine yoğurulduğunu gözlemliyoruz.  Bizim de burada, bütünleşmemiz gereken bir platformda, aynı gelenekle bak ben şunu demistim, bak ben bunu demistim, hani şunu iddia edenler şimdi gelsin, şucular, bucular gibi ifadeler ile asli derdi samsunspor olan gönülleri kırmamız ne kadar doğru olacaktir?

Fikir beyan ederek, karşımızdakini hedef almadan, saygı çerçevesinde yorumlar yapmak ve en önemlisi bu kritik süreçte enerjimizi ortak sevdamıza Samsunspor'umuza kanalize etmek en doğrusu değil midir?

ata55

eses maçını farklı kaybettiren osman hocaydı. hatasından dönerek giresunu kazandıran o oldu.

Musti

Her maç takımın dengesini bozmaya devam ediyor. Önceden maç içi değişikliklerle bunu yapıyordu. Artık çıkardığı 11lerle de yapmaya başladı.

Rotasyonu da beceremediğini son maçlarda ispatlamış oldu. Motivasyon ve 2 taktik varyasyon bilmesi dışında hiç bir teknik direktörlük özelliği yok.

5trawberry

her ne olursa olsun sene sonu eyvallah denilmeli

özkan

Hoca sen nasılki diğer iç sahalardaki maçları taraftar olmasaydı aha kazanırdın tıpkı dünki maçta oyle.Bu taraftar olmasa o topçular o gazı aha alırdı.Bir dk beklenmemeli.bybybyby.