Teknik Direktör | Engin Korukır

Başlatan Sadece Samsunspor, 29 Ocak 2016, 19:41:39

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Carsamba günü 70 milyon insan bizi destekler Diyarbekispora karsi simdi bu salak onlarada yeniltirir bizi.

yirmiuc

Futbolcuları saçma sapan bir psikolojiye sokmuş.
Tamam transfer yapamadık ama mevcut futbolcular bu ligi götürebilecek seviyede.
Engin korukır ne kadar erken gönderilirse ligin dibinden o kadar erken kurtuluruz.

Sent from my iPad using Tapatalk

Sadece Samsunspor

Erkut tutu. Ozati yolladiktan sonra gec kalmisiz yollamakla dedi. Aynisini ayni hatayi engindede yapiyor.

Sadece Samsunspor

Ayrica transfer yasagi var diye bahaneniz hazir ama son macta takimda genc oyuncu 1 taneydi. Canberkle ercani artik genc diye yazmiyorum. Hani enes keles hani alperen. Forvetin yok 2side yedek. Zaten atsmiyoruz birak 11e alissinlar kotu motu oynasinlar. Mehmet cakir murat hasan forvetmi en ucta oynatiyirsun

orucreis

Beterin beteri bu allah daha beterinden saklasin

Lusage

Senden de beterini bulabilecekler mi acaba. ??

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece Samsunspor

Sonunda istifa etti oh be. Yonetimin gondermesi lazimdi yine yanlis yapildi

yirmiuc

Çok şükür gitmiş.
Keşke geçen sezon sonunda bıraksaydın hocam.
Bundan sonrası için başarılar.

GurbetciFanatik

Beni rahatsiz etmeyin suanda mutluluktan misket dinliyorum.

Shane_Falco

Hiç beklemiyordum. Gece gece ilaç gibi geldi haber.

Sadece Samsunspor

Celil kesinlikle Kenanla devam edilmemeli diyor. O kadar hocayla calisti kendini gelistiremedi. Kenan td olursa kadroyu baskan yapar yazdi. Sonuna kadar katiliyorum Celil'e. Kenanda gitmeli

evolution55

yirmiuc

Celil haklı. Kenan yelek de çok ümit vermiyor hoca olarak. Şu aşamada en önemlisi futbolcuları motive edebilecek birisi.
Yılmaz Vural, engin ipekoğlu , fetöden içeride değilse ertuğrul sağlam , fetöden içeride değilse uğur tütüneker.

orucreis

Alıntı yapılan: orucreis - 30 Ağustos 2016, 00:41:11
Kaldi 3 hafta umarim 3 haftaya kadar kalmazsin 5. Hafta senin sepetlenecegin gunu sabirsizca bekliyorum

Keske daha erken bi hafta yazsaydim  :o

samsunmania

Teknik direktöre verecek para da yok ki. Bir sponsor iş adamı bulmak lazım herhalde. Kenan asla olmamalı diyorum ben de. Yeni bir heyecan lazım. İşsiz tecrübeli teknik adamlar uygun fiyata gelebilir. bu sene totoyu kurtarma senesi maalesef. Akıllı mantıklı bir td olur inşallah. Yılmaz Vural mı? Direkt düşeriz.