Teknik Direktör | Engin Korukır

Başlatan Sadece Samsunspor, 29 Ocak 2016, 19:41:39

« önceki - sonraki »

samuray

Alıntı yapılan: özkan - 04 Şubat 2016, 15:27:02
Tahayyı defansa ekighoyu 11'e ivanovu yedeğe koyan kenan yeleklemi ? :)
tek bir maçlamı değerlendireceğiz kenan yelek.i stoper ercan hala sakat fatihin urumunu bilmiyorum sakatmı ivanov bi ara bulgaristana gitti gelmeyecek söylentileri vardı takımın içindeki durumu bilmedenn değerlendirme yapılamaz yine hiç bi kariyeri olmayan korukırdan iyi olurdu diye düşünüyorum ama inşallah ben yanılırımda engih hoca başarılı olur önemli olan samsunspor

Sadece Samsunspor

Bunuda basin degil taraftar yollayacak. Bence direk degiselim kumeye gideriz. Bulana kadar degiscez yapacak bisey yok.

55.hakan

Mustafa yı yedeği çekmeyen hoca gözümde hoca değildir.

korayxyz

Yan sahalarda senin gibi çok hoca var. Bu takıma bir gram katkın yok.

yirmiuc

Engin Hoca bu sene idare eder. Hedefsiz bir takım için ideal. 

55.hakan

Kone ile birlikte Ersel i de tekrar Kazan hoca.Ekigho nun yerine monte et Ersel i.O zaman oturacak ilerisi.

Sadece Samsunspor

Kesinlikle galibiyet goz boyamasin. Hocalikla alakasi yok bu adamin. Biz diyoruz ivanov ersel. Hoca muharrem musa yapiyor. Mustafa demirbasini 11de tut. Her duran top mustafanin ayagindan kaleciye gitsin.

orucreis

90 dk sevgiye nasil dayandin sen hoca falan degilsin

kuzey55

Ligin vasat hocalarından. Hüseyin kalpar sizin yanınızda gerçekten hocaymış.

ngonge

Hocayla neden 1 yıl anlaşıldı büyük muamma. Ligde bıraksın, gençlere şans versin, fazlasını istemiyoruz.

korayxyz

Sen hoca filan değilsin. Mustafa Sevgiye 90dk sabreden, ilk oyuncu değişikliğini 78de yapan, 2-0'dan sonra dk90da oyuna Mhmet Çakırı sokan adamdan hoca filan olmaz. Sana okul takımı bile emanet edilmez. Parasızlığın gözü kör olsun.

55.hakan

Benim için saçma sapan zamanlarda saçma sapan değişiklikler yapmaması ilk etapta yeterli.

isa55

Hoca geldi takıma, önce aile ortamını oluşturdu. Topu yere indirtti, şişirme işini biraktirdi. Kaybettiği maçta oyuncuları medyanın önüne atmadı. Futbolculara ozguvenlerini kazandırdı.
Hatası da var tabii. Değişiklikleri geç yapıyor, vasat oyuncuyu sahada tutuyor.
Futbol netice oyunu sonuçta. Hoca 3 te 2  yaptı, su an için başarılıdır.

Karabudun

Alıntı yapılan: isa55 - 20 Şubat 2016, 22:20:16
Hoca geldi takıma, önce aile ortamını oluşturdu. Topu yere indirtti, şişirme işini biraktirdi. Kaybettiği maçta oyuncuları medyanın önüne atmadı. Futbolculara ozguvenlerini kazandırdı.
Hatası da var tabii. Değişiklikleri geç yapıyor, vasat oyuncuyu sahada tutuyor.
Futbol netice oyunu sonuçta. Hoca 3 te 2  yaptı, su an için başarılıdır.

Oyuncuları medyanın önüne atmadığı kısmına katılıyorum. Diğer hususlar hakkında yorum yapmak için çok erken. Etiket sahibi bir antrenör değil.Etiket yapmak istiyorsa şimdiye kadar gördüğü görebileceği en iyi yerde. Ne ederse kendine edecek. Ayrıca şartlar her şekilde hocanın lehine. Takım ligi son üçlünün hemen önünde bitirse dahi başarılı sayılacak. Play-off maçlarına kalırsak en azından bu ligde birkaç senesini garanti edecek. Çok zor ama olur da bir üst lige çıkarmayı başarabilirse birkaç sene bu lige tenezzül etmeyecek. Yerinde olsam gözümü kırpmaz, işime odaklanırdım. Hayatının fırsatını yakaladığının farkındadır umarım.

korayxyz

Sen hoca filan değilsin. 60dk maç 3-0 olmuş ilk oyuncu değişikliğini 80.dk yapıyorsun. Onda da oyuna soktuğun adamlara bak. Atsana sahaya Alpereni, erseli, ivanovu. Tez zamanda defolup gidersin inş burdan. Aqmun garanticisi >:( >:( >:(