17-Murat Gürbüzerol

Başlatan muzaffer4, 15 Ağustos 2015, 11:44:52

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bugünkü Denizli deplasmanında çok iyi oynadı.

Raqua55

Son iki haftadır toparlanma var bugün 2 tane net kaçırdı. Kalecide çok iyi alan daralttı diyebiliriz.İstediğinde çok etkili olabiliyor.Kafa meselesi biraz murattaki inşallah böyle devam eder.

55.hakan

Yeni transferler bazı oyuncuları kendine getirmiş görünüyor.Murat'da bunlardan biri.

Stoper

Biraz kıpırdayınca bu ligde her zaman iş yapacak isimlerden biri Murat. Boluspor ve Denizlispor maçlarında gayet iyiydi.

özkan

Şimdi sen niye iyisin,bu zamana kadar neden bizi sabote ettin ? Sana nedense hiç güvenmiyorum.

samsunsporlu1994

İlk yarı etkisiz gibi göründü ancak ikinci yarı sağ kanattan bayağı zorladı.

5trawberry

Hakkını verelim bugün iyi mücadele etti. Rakibi yıprattı.

eprianu

Adamda ne ciğer varmış koş koş bitmedi. Maşallah diyelim. İstekliydi. :)

oguz_5528

Sezon sonu anlaşması mı bitiyor ne isteklisin murat böyle devam et

özkan

İstersen 10 gol at bir maçta sen karaktersizsin.

Sadece Samsunspor

Ben begenmiyorum futbolunu.

ngonge

Topla birlikte etkili ama ne zaman pas atması gerekse ayağında tutuyor topu. Bir de pas ve orta isabet oranı baya düşük. Orta seviye bir takımda iş yaparken, üst sıraları hedefleyen bir takımın 1 kademe altında olur.

s_uzunkaya

Karakterslikle alakali bilmedigimiz bir sey mi var?
.
.
.
Murat gecen senede 2. Yariyla acilmis takimin dinamosu olmustu. Altinordu macinda muratin ritmini ancak buldugunu gorduk. Murat topla oynamayi birseyler yapmayi ozlemis ve bu nedenle bu macta topu ayagindan cikarmakta hep gec kaldi  :).... murat bundan sonraki maclarda konenin en buyuk destekcisi olacaktir...

Karabudun

Bize gelmeden önce çok daha iyiydi. Büyük umutlarla geldi, büyük beklentilerimiz vardı. Çoğunluk ne der bilmiyorum ama bence hayal kırıklığı. Beklentileri karşılayamadı.

emre

Ilk geldigi zamanlar sevgili Celebi Abim en az 15 golü var demisti  :(   :D